Champion Köpek Mamaları

Ailenizin her üyesinin sağlığı ve beslenme koşulları son derece önemlidir. Evcil hayvanlar da evinize ilk adım attığı günden itibaren, ailenizin bir üyesi haline gelir. Sahiplendiğiniz evcil hayvanınızın da tıpkı çocuğunuz gibi sağlıklı beslenme ve gelişimini sağlayacak besinlere ihtiyacı vardır. Her evcil hayvanın kilosuna, ırkına ve yaşına göre pek çok mama seçeneği bulunmaktadır. Champion köpek mamaları ile sevimli dostunuzun tüm beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilir, sağlıklı gelişimine destek olabilirsiniz.

Champion Köpek Maması

Köpeğinizin ilk aylarında ihtiyaç duyduğu vitamin ve proteinler, yavrulara özel olarak üretilen mama çeşitlerinde mevcuttur. 2-12 aylık dönemde kullanmanız gereken bu mamalarda bulunan folik asitler ve anne sütünde bulunan DHA ile, yavru köpeğinizin beyin gelişimi ve fiziksel aktivitelerdeki performansı için oldukça önemlidir. Yavru köpekler için üretilen protein ve enerji deposu mamaları hamile köpeğiniz için de kullanmanız önerilir. Yavru mamaları ile beslenen hamile köpekler hastalıklardan korunarak, daha rahat ve aktif bir hamilelik süreci geçirmektedir. Anne karnındaki köpekler için de büyük ölçüde fayda sağlayacak bu mamalar, yavrunun beden gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Sadık dostunuzun severek tüketeceği yetişkin mamaları ise kolay sindirim sağlayarak köpeğinizin dengeli beslenmesine yardımcı olur. Belirli öğünler halinde yiyebileceği yetişkin mamaları köpeğinizin ideal kilosunu korumasına yardımcı olur. Hassas ve alerjik bünyeye sahip köpeğinizin deri sağlığı ve parlak tüylere sahip olması için çalışan mamalar, büyük ve küçük ırk köpeklerin ağız yapısına uygun olarak farklı çeşitlerde üretilmektedir.

İleri yaşlardaki olgun ve kilolu köpekler için üretilen farklı içerikte mamalar da bulunmaktadır. Bu yaşlarda genç türlere göre daha az günlük aktivitesi bulunan köpekler, kendileri için üretilen mamaları tükettiğinde vücutlarındaki yağlanma oranı azalır. Bu sayede ileri yaşlarda görülen kısa sürede yorulma, aşırı kilo ve vücuttaki yağlanmaya bağlı olarak eklemlerin ve kalbin yorulma riski en aza indirilmektedir. Champion köpek mamaları etkili içeriği sayesinde yaşlanan köpeklerde sıklıkla görülen zihinsel fonksiyonların zayıflaması gibi sorunlara da engel olmaktadır.

Champion köpek mamaları kuru mamalarda olduğu gibi, yaş konserve köpek maması alanında da çok sayıda seçenek sunar. Birbirinden farklı çeşitleri ile sevimli dostunuza bir ziyafet yaşatacağınız gibi, aynı zamanda köpeğinizin kas gelişimi ve göz sağlığı gibi önem taşıyan konular için de fayda sağlayacak bir çözüm getirebilirsiniz. Konserve mamalar içlerinde bulunan etin yanı sıra, sebze ilavesi ile de sağlık deposu olarak bilinmektedir.

Champion Köpek Maması Fiyatları

Her cins köpeğin ihtiyacına yönelik seçenekler sunan Champion köpek mamaları, fiyat bakımından değişiklikler gösterir. Mamalar içerik, miktar ve çeşitlerine göre farklı fiyatlara sahiptir. Farklı miktarlardaki paket seçenekleri ile ihtiyacınız kadar köpek mamasına sahip olabilir, büyük boy paketlerin sunduğu ekonomik fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Mamaları hava almayan bir kapta saklamanız önerilmektedir. Böylece köpeğinize her öğünde taze gıdalar sunabilir, keyifle beslenmesini sağlayabilirsiniz. Konserve yaş mamalar hava ve ışık almayan, korumalı kutularda üretildiğinden, uzun süre saklama ve tekrar kullanıma uygun değildir.

Zengin içerikleri ile Champion köpek mamaları, köpeğinizin gün içinde ihtiyaç duyduğu protein, vitamin ve mineralleri almasını sağlar. Köpeğinizin yaşına ve cinsine göre farklı çeşitlerde üretilen mamalar, küçük dostunuz için sindirim kolaylığı sağlamaktadır. Köpeğinizin ilk aylarından itibaren kullanmaya başlayacağınız mamalar, yetişkinlik ve dişi köpeklerin hamilelik döneminde bedensel ihtiyaç ve aktivitelerine göre farklılık göstermektedir.

Köpeğinizin sağlıklı beslenmesi bağışıklık sistemini de olumlu yönde etkilemektedir. Sevimli dostunuzun günlük ihtiyaçlarına göre aldığı besinler uzun vadede hastalık riskini azaltırken, beden ve kemik sağlığına da olumlu etkiler göstermektedir.

Champion Köpek Maması Fiyatları

9 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Newdog
  2. Milo
  3. Pro Plan
  4. Royal Canin
  5. Goody
  6. Acana
  7. Hills
  8. Champion
  9. N&D
  10. Brit Care
  11. Bosch
  12. Advance
  13. Reflex
  14. Eukanuba
  15. Profine
  16. Cibau
  17. Exclusion
  18. Bozita
  19. Happy Dog
  20. Spectrum
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Yaş
 6. Satıcı
 • Marka Champion
DSACategoryId/2147483616/560000/560001
BAŞA DÖN