Güneşin zararlı ışınlarından gözleri korumak için tasarlanan güneş gözlükleri, önemli bir aksesuar olarak yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Günümüzde özellikle aksesuar olarak kullanımı ön plana çıkan gözlüklerin tasarımı oldukça önemli oluyor. Güneş gözlüklerinde tasarımlar ise ürünlerin markasına bağlı olarak değişiyor ve piyasada ünlü markaların gözlük koleksiyonlarına erişilebiliyor.

Fransız kökenli moda markalarından biri olarak tanınan Chanel markası ürünleri arasında farklı güneş gözlüğü çeşitlerini bulunuyor. Dünyaca ünlü bir marka olarak tanınan Chanel, tasarımlarında kendine özgü moda anlayışını yansıtarak özgün güneş gözlüğü modellerine sahip oluyor. Orijinal tasarım anlayışı ile farklı güneş gözlüğü çeşitlerini barındıran markanın ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Chanel Güneş Gözlüğü Modelleri

Özellikle kadınlara yönelik tasarımlar yapan Chanel markası güneş gözlükleri arasında özgün detaylara sahip birçok model bulunuyor. Markanın güneş gözlüklerinde kadınlar için tasarlanmış büyük ürünler ve daha uygun ebatları ile dikkat çeken ürünler yer alıyor. Özellikle büyük ebatları ile göz çevresini tamamen kapattığı için kadınların vazgeçilmez tercihlerinden biri olan büyük gözlükler çerçeveli ve çerçevesiz modelleri olarak değişiyor. Çerçevesiz ürünlerde özellikle kış sporlarında kullanılan hatlara sahip ürünler öne çıkıyor. İçinde bulunduğumuz yıllarda günlük kullanımda da oldukça popüler olan benzer modeller, markanın kendine özgü moda anlayışına bağlı olarak çeşitli detaylar ile süslü oluyor. Bilhassa gözlük modellerinin üst kısmında kullanılan süslemeler ürünlerin ilginç ve yenilikçi bir model olarak ilgi görmesini sağlıyor.

Chanel güneş gözlüğü modelleri arasındaki kalın çerçeveli gözlükler ise çok büyük olmayan tasarımları ile ilgi çekiyor. Kalın çerçeve dizaynına rağmen uygun ebatları ile daha kibar bir duruş sergileyen modeller; siyah gibi renklerin yanı sıra beyaz gibi renk seçenekleri ile de kullanıcıya sunuluyor. Beyaz gözlük modelleri arasında tam yuvarlak gibi farklı gözlük çeşitlerini de bulabilirsiniz. Markanın yuvarlak biçimli kalın çerçeveli gözlük modellerinde ise kemik deseninin kullanıldığı gözlükler oldukça ilgi görüyor. Özellikle desenli kalın çerçeveye sahip gözlük çeşitlerinde farklı renk seçeneklerinin bulunması ürünlerin farklı kadınlara hitap etmesini sağlıyor.

Chanel Güneş Gözlüğü Fiyatları

Ünlü bir moda markası olarak tanınan Chanel güneş gözlüğü fiyatları, birbirine yakıp olup küçük fiyat farkları ile ürünler birbirinden ayrılıyor. Genellikle üst bütçelere hitap eden gözlüklere sahip olan markanın ürünleri arasında fiyatları ile ilgi çeken ürünler; markanın kendine özgü tarzını yansıtan modeller oluyor. Özellikle daha sade detayları ile kullanım açısından daha geniş bir kesime hitap eden gözlükleri bulabilirsiniz. Kalın çerçeveli ve standart ebatları ile abartılı olmayan modeller arasında desenli çerçeveye sahip ürünler ve beyaz çerçevesi ile beğenilen modeller yer alıyor. Desenli çerçevesi ile ayırt edici niteliklere sahip olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Beyaz çerçeveli gözlüklerde ise fiyatlar diğer ürünlere yakın oluyor ve özellikle sap kısımlarındaki şık detaylar ürünleri birbirinden ayırıyor. Model olarak birbirine benzemesine rağmen küçük detaylar ile birbirinden ayrılan gözlüklerin fiyatları da değişebiliyor.

Chanel güneş gözlüğü çeşitleri arasında daha cazip fiyatlara sahip olan ürünler ise büyük gözlük modelleri oluyor. Büyük ebatları ile göz çevresini kapatan ve farklı detayları ile özel bir tarza sahip olan ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Aynı modellerin cam rengi bir iki ton değişen çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Kalın çerçeveli büyük gözlüklerde ise değişen ürün çeşitlerine ulaşmanız mümkün oluyor. Modayı şekillendiren bir marka olarak orijinal tasarımları ile tarz sahibi hanımlara hitap eden Chanel markasında birbirinden farklı güneş gözlüklerini bulabilir, yüz şeklinize ve zevkinize uygun gözlük çeşidini seçebilirsiniz.

Chanel 2017 Güneş Gözlüğü Modelleri

5 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Chanel
  2. Ray-Ban
  3. De Valentini
  4. Rainwalker
  5. Exess
  6. Juliano
  7. Swing
  8. Silvio Monetti
  9. Osse
  10. Dicaprio
  11. Aston Martin
  12. Xloop
  13. Daniel Klein
  14. Eyeye
  15. Infiniti Design
  16. Belletti
  17. Smith
  18. Aqua Di Polo 1987
  19. Emilio Pucci
  20. Blueberry
  21. Elegance
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ekartman
 5. Satıcı
 • Marka Chanel
DSACategoryId/2147483632/1120745
BAŞA DÖN