2000
150
 • biraz açık ama güzel
  (01.08.2012)

  normalde okuduğum tarhi romanslar bu kadar açık değildi. O yüzden kitabı okurken şaşırdım. Ancak kitabı bırakmanızı gerektireceğine daha çok ilginizi çekebiliyor. O kadar duygu ile birleştirmiş ki yazar sonunu çok merak ediyorsunuz.

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • unutulmaz bir romans
  (06.05.2012)

  serinin ilk kitabı..muhteşem bir romans türünün en iyisi diyebilirim.. bu kitabı okuduktan sonra karekterleri unutamıyacaksınız.. özellikle erkek kahraman bayılacaksınız..şiddetle tavsiye ederim..

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • şiddetle tavsiye edilir
  (27.04.2012)

  Yazarın Prens serisinin ilk ve en iyi olan kitabı. Anna, ölmüş olan kocasının annesiyle beraber küçük bir kasabada yaşayan ve geçimini zar zor sağlayan dul bir kadındır. Yeni kazanç yolları ararken kasabaya yerleşen Lord Edward ın sekreter aradığını öğrenir. Lord gençliğinde çiçek hastalığı yüzünden tüm ailesini kaybetmiştir ve cildinde hala bu hastalığın izlerini taşıyan kibirli ve lafını sakınmayan bir adamdır. Bu özellikleri yüzünden sık sık sekreterleri istifa eder. Anna bu göreve talip olur ve Lord ile beraber çalışmaya başlar. Zaman geçtikçe aralarındaki çekim karşı konulmaz bir hal alır. Ancak Lordun evlendiğinde çocuk istemesi ve Anna nın muhtemelen kısır oluşu biraraya gelmelerini engellemektedir. Yazarın okuduğum bu ilk kitabı, akıcı ve sürükleyiciydi. Maalesef serinin diğer kitapları hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Kuzgun Prensten alıntılar kitaba ayrı bir masalsı hava katmış. Sadece sonlara doğru Anna nın karasızlıkları ve şantajcıya karşı pısırık davranışı biraz YETER dedirtiyor. Bunun haricinde romantik severlerin kaçırmaması gereken bir kitap.

  ATAKUM - Samsun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • çok güzel
  (21.03.2012)

  Elizabeth Hoytun ilk okuduğum Türkçe romanı, o kadar iyi yazılmış ki kitap akar gibi gidiyor. Ancak açık bazı yerler var, onlar biraz rahatsız ediyor, ama kitabın akışı içinde onlar da duygu katıyorlar. çok başarılı bir yazar

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Harika
  (22.02.2012)

  Bu kitapla ilgili en sevdiğim şey Edwardla Annanın sıradan insan seviyesindeki güzellikleriydi. Tarihi romanslarda ısınamadığım şey adamların ve kadınların mükemmel derecede güzel olmaları, hepsi kusursuz olur genelde. Ama bu çift bundan çok öte, Edward neredeyse çirkin ve Annanın ise kocaman bir ağzı var (Edward öyle düşünüyor). Çok akıcı, sürükleyici, bazen komik ve kesinlikle çok şaşırtıcı (Annanın cesareti açısından bakacak olursak). Ayrıca erotik boyutu çok cesurdu. Ben çok sevdim, zevkle okudum bu serinin diğer kitaplarını da okudum ama içlerinde en sevdiğim bu oldu. Sözün özü tavsiye ederim.

  KONAK - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • etkileyici..
  (19.06.2011)

  Sınırları zorlayan bir aşk.. romantik, erotik, ve çok sürükleyici.. Bir kadının aşkı için yapabileceklerinin cüretkar bir örneği.. tatilde okunabilecek çok hoş bir kitap..

  FATİH - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • KLASİK KAHRAMAN ANLAYIŞINI UNUTUN...
  (24.03.2011)

  Yazarda kitabın sonunda özellile buna vurgu yapmış..Edward ne zeus ne adonis kadar yakışıklı, bildiğin çirkin ve ağzı bozuk ( attan düştüğünde ettiği küfürleri okudum da ) bir soylu..Sevdiği kadın için genelevde ( ahlakıda bozuk biraz ) düello edecek kadar da çılgın üstelik kanının hepsini yerlere sermek pahasına ( bunu son bölümde kadın kahramana söylüyor ) gerçekten eğlenceli ve güzel bir kitap evet az biraz erotik ama oda aşkın doğasında var.

  BEYOĞLU - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • demekki ön yargılı olmamamk gerekiyormuş!
  (10.02.2011)

  Kitabı almak konusunda uzun süre kararsız kalmıştım ama önyargımı yenebildiğim için çok memnunum. Kesinlikle çok güzel bir kitap. Üçlemenin sonuncusunu merak ve heyecanla bekliyorum

  - Adana - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • KESİNLİKLE OKUYUN!!!!
  (16.01.2011)

  Son zamanlarda okuduğum insanı sıkmayan ender kitaplardan biri.Oldukça akıcı ve sade bir konusu var.yazar gerçekten iyi bir iş çıkarmış.kesinlikle okuyun derim ....

  FATİH - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • sevecen,cesur ve olağanüstü
  (02.12.2010)

  edward ve anna bu kadar güzel anlatılabilir mi bir aşk öyle bir anlatılmış i kavgalar aralarındaki çekim ihtiras çok güzeldi gerçekten arkadaşlar elizabetin diğer kitabınıda önerimirim. umarım buyazarın diğer kitaplarını çok ksa bir sürede okuma şansımız olur...........iğer yorum yapan arkadaşlara katılıyorum kitabı 4 saatte bitirdim yani başlayınca sonuna kadar merak ediyorsunuz bu tarz kitapları okuyup ruhunuzu şımartın,tabiki hayallerinizi de :)

  PAZAR - Rize - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • ödüllü bir kitap
  (26.08.2010)

  yazarın anlatımı çok güzel.karekterler de değişik güçlü ve sıcak sıkıcı yorumlar boş konusmalar yok konu da karekterler de insanı hemen sarıyor sıkılınacak bi kitap değil bazı yerler hariç..bu yazarın diğer kitaplarını da bekliyoruz.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • eğlenceli
  (21.05.2010)

  hafta sonu için kafa dinlendirecek, eğlenceli,güzel bir kitap, okuyun ..sıkmıyor, uğraştırmıyor,peşinizden gelmiyor.. Çeviri de güzel, bir(bir kaç tane de olabilir) kahve eşliğinde uzaaaakk yerlere götürsün sizi..teşekkürler hepsiburada.com fiyatı için..

  MERKEZ - Kastamonu - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • ETKİLEYİCİ
  (12.05.2010)

  Aşkın insana ne tür çılgınlıklar yaptırabileceğini heyecan duyarak bir kez daha öğreten kitabı okurken çok eğleneceksiniz. Dönem ve olaylar o denli canlı ki filmi çekilse bu kadar etkileyici olmazdı sanırım.

  MERKEZ - Uşak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

 • mükemmel
  (20.04.2010)

  bu kitabı alırken cok karasızdım ama sonunda değişiklik olsun birazda aşk romanı okuyayım diye almıstım.iyiki almısız okadar sürükleyici 2 günde bitirdim kitabı elimden bırakmadım.anna ile edwardın sıradışı aşkı birazda komik.kesinlikle herksein okumasını tavsiye ederim....

  BİGA - Çanakkale - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • Tutkulu bir aşk
  (07.04.2010)

  Akıcı bir uslupla kaleme alınmış, güzel kurgulanmış, tutku dolu bir aşkın hikayesi. Sürükleyici anlatımıyla, sizi içine çeken güzel bir roman.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (1)

 • Bitmesini istemeyeceksiniz
  (23.03.2010)

  Gerçekten bitmesin diye baktım. Konu da sürükleyici ve kahramanlar sıkıcı değil. Biran önce okumak isteyecek elinizden bırakamayacaksınız. Şehvet, aşk, erotizm ve espri dolu.... Bu tür romanları sevenlerin kaçırmamaları gereken bir kitap.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • cok ilgi cekici
  (21.03.2010)

  gercekten okunması gereken bır kıtap.surukleyıcı, nasıl bıttıgını anlamıyorsunuz.heyecanlı bır yapıt.hemen bu kıtabı edının ve okumaya baslayın.ask, tutku, sehvet bır arada

  HEMŞİN - Rize - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • Kendinizi Unutacaksınız
  (16.03.2010)

  Özellikle 100 lü sayfalardan sonra aklınız kitapta kalacak. Boşluk bulsam da okusam diye. Bir yandan da bitmesini istemeyeceksiniz, tadını çıkararak okumak isteyeceksiniz. Cinselliğin böyle muhteşem işlendiği pek az kitap vardır. Bence ekleyin sepeinize....

  KUŞADASI - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • SIRA DIŞI
  (12.03.2010)

  çok aşk romanı okumam ama bu alışılmışın dışında çok yakışıklı bir adam veya çok güzel bir kadın yok ama sıra dışı bir aşk ve tutku var kesinlikle çok seksi

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • Mükemmel
  (12.03.2010)

  Yazar Julia Ouinnin yorumu gibi bitmesini hiç istemeyeceğin bir kitap. Okumaya Başlayalı 24 saat olmadan bitirdim. Yazar başka kitapları var mı diye araştırıyorum. Tavsiye ederim.

  BOZÜYÜK - Bilecik - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (1)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN