Claud Butler Black Hawk 26" Shimano 21 Vites Alüminyum Dağ Bisikleti Yorumları

(68 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Kadrosu biraz küçük, güzel ürün.
  (16.02.2017)

  Ürünü yaklaşık 4 aydır, genellikle 30-40 ve daha uzun kilometrelerde yaklaşık 500 kmdir kullanıyorum. Kadro boyu 18 inç standart. Normal standartlarda175-180 cm boy için uygun olması gerekiyor. 173 cm boya sahip olduğum için biraz büyük gelebileceğini düşündüm ancak küçük geldi. 165-170 cm boy için uygun olabilir. Bunda sele borusunun kısa olmasının da etkisi olabilir. Sele borusunu değiştirmeniz gelebilir. Lastikleri dişli lastik ve asfaltta kullanım için uygun değil. Asfalt yolda kullanacaksanız değiştirmeniz gerekebilir. Jantlar ilk geldiğinde akortlu geliyor ancak ilk 100 kmden sonra akort bozulabiliyor. Ben tekrar akort yaptım. Şuan sorun yok. Ön, arka vites, vites kolları ve ruble shimanonun başlangıç seviyesi ürünleri. Bu fiyattaki bisiklet için üst düzey sayılabilir. Aynakolun markasını bilmiyorum ancak sorun çıkarmıyor. Dişli oranları ruble 14-28, aynakol 22-32-42. 35 kmnin üzerinde yetersiz kalıyor. Yokuş çıkmak için ise yeterli. Aynı şekilde orta göbek ve jant göbeklerinin de markasını bilmiyorum. Şimdiye kadar bir sorun çıkarmadılar. Frenleter yetersiz ve ayar tutmuyor. Bunda jant çemberinin ve pabuçların da etkisi var. Sele çok rahatsız değil ancak uzun mesafede arada kalkıp kan akışını sağlamak gerekiyor. Maşa zoom. Herhangi bir ayarı bulunmuyor. Konfor adına pek bir artısı yok ancak kaçamayarak hızla girdiğim çukurlarda dengemi sağlamakta yarar sağladı. Arka ve ya ön bagaj deliği bulunmuyor. Bisikletin ağırlığı 14-15 kg civarı. Genel olarak birkaç ufak modifikasyon ile günübirlik geziler ve günlük işlerinizde kullabileceğiniz, tamir işlerini kavramanızı sağlayacak uygun fiyatlı başlangıç bisikleti. Yorumumdaki sorunlar her bisiklette yaşanabilecek sorunlar. Bu fiyata alınabilecek en iyi bisiklet diyebilirim. kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • Pek bişe beklemeyin
  (02.02.2017)

  Bisikleti aldım ve birçok parçasını değiştirdim.Tekerlekleri ve koltuğu alır almaz değiştirmeniz lazım tekerler fazla sertliğe gelmiyor emin olun biraz kibar dağ bisikleti.Gövdesi gayet güzel ama çizilmeye çok musait.Bisiklete alıştıktan sonra vitesleri de değiştirmek isticeksiniz belli bir süre sonra vites de yetersiz kalıyor.Bu fiyata iyi,hafif bir bisiklet,frenleri normal kullanirsaniz iyi ama sert ve hızlı kullanirim derseniz değiştirin.Elcikleri biraz rahatsız edici uzun sürede bile kler ağrıyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (2)

 • Beş Yıldız
  (17.11.2016)

  Çok rahat ve hafif bir bisiklet, bir sene önce babam aynısını almıştı . Çok beğendiğim için ben de aynı bisikleti aldım. Herkese tavsiye ederim.

  - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Blackhavk candır????
  (13.11.2016)

  Bu fiyata bu kaliteye göre mükemmel. Tavsiyem le 4 arkadaşım daha aldı. Yorumlarda yazan lastik yalpa sorununu usta bi lastikçi anında çözüyor. Şık göze çok hoş geliyor. Düşünmeden alabilirsiniz.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • İyi bisiklet, tavsiye edilir...
  (13.11.2016)

  Fiyatına göre çok iyi bir ürün. Vites geçişleri çok iyi. Aluminyum gövde iyi. Kaliteli bir bisiklet.

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • fiyatina göre güzel bisiklet tavsiye olunur.
  (07.11.2016)

  Bisikleti almadan cok araştırdım ve yorumlara bakarak aldım. onun için olumlu yorum yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim.Ürun elime 4 günde ulaştı araya cumartesi pazar girdiği için oldugunu düşünüyorum ve bu yüzden pek önemsemedim. Bisikleti ucretsiz kurdurdum. bence butceniz bu doğrultuda ise düşünmeden alın derim neden mi... Bisikleti 1 haftadır işe gidip gelirken kullanıyorum günde 8 km yol yapıyorum. ilk 2 gün selesi çok sert geldi ama sonradan alıştım. Vites geçişleri sorunsuz. lastikler ilk sürdüğümde yalpa yaptı ama sonradan düzeldi veya ben alıştım su an sorunsuz biniyorum. En önemli özelliği alüminyum kadro ve bu nedenle hafif olması ve fazla yormaması. Tek amortisör var ve yeterli. Kadro amortisörü gereksiz yük zaten. Düşünmeden alabilirsiniz.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • fiyat performans mükemmel
  (07.11.2016)

  aliminyum kadro mat boya vitesler shimano cok iyi

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Fiyat/Performans Ürünü
  (17.10.2016)

  Bu ürünü yaz başında Hepsiburada'dan almıştım. Ürünü artıları alüminyum kadrodan dolayı çok hafif, zoom amortisörler çok iyi ve kasislerde bu rahatlığı fazlası ile veriyor, vites geçişleri oldukça iyi. Koldan çevirmeli vites kolları çok rahat. Salcano yetkili serviste ücretsiz kurulum yaptılar. 6 ayda bir de bakımı varmış getirin bakalım dediler. Ürünün eksilerine gelecek olursak. Rubena lastik diye övüyorlar ama çok kötü lastikler, yumuşak olduğu için çabuk patlıyor. Özellikle uzun yolcuk yapmak isteyenlere sıkıntı çıkarabilecek bir lastiği var. Bisikletçide zırhlı bir lastik taktırdım 3 aydır lastik derdi ile uğraşmadan biniyorum. Alacaklara tavsiyem ya lastik zırhı alıp içine taksınlar ya da zırhlı lastik alsınlar. Selesi çok rahatsız kesinlikle. Bunu da alacağınız rahat bir koltuk ile aşabilirsiniz. El tutacak yerleri çok sert. O kısma kılıf ya da bisiklet eldiveni alarak çözüm bulabilirsiniz. Sözün özü ürün verdiğiniz parayı sonuna kadar hak ediyor. Sürüşü çok zevkli ve fiyatına göre çok çok iyi bir bisiklet.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • rahat ve hafif
  (02.09.2016)

  benim için en önemli özelliklerinden biri aluminyum kadro ve hafif olmasıydı. selesi de çok rahat olmamakla birlikte kısa yolculuklarda sorun yaratmıyor. ama jel pedli bir kılıf almayı düşünüyorum. hafif olması ve vites geçişleri çok iyi. tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Problem
  (01.09.2016)

  Ürünü aldım. Servise götürüp montajını yaptırdım. Ücretsiz sıkıntı yok. Ama ürünün lastik takımı işe yaramaz. Ön dış lastik yalpa yapıyor tam olarak servis düzeltemedi. Ön iç şambrel canta değen yerinden yırtılmış. Garanti dışı. Ve bu ürünü 2 kez kullandım. Extra ücret vererek şambrel aldım.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Mükemmel
  (13.08.2016)

  Hafifliği ve malzeme kalitesi mükemmel

  MERKEZ - Elazığ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • BLACK HAWK
  (06.08.2016)

  Ürün dün elime ulaştı. Kurulum kuponu vardı ama babam onu fark etmeyip busikletciye kurdurmuş. Bu sabah ilk turumu attım. Epeydir bisiklete binmiyorum hamlık oldu biraz ama bisiklet gayet hoş. Elcikleri biraz kısa geldi sadece. Fiyatına göre gayet iyi.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • GÜZEL
  (20.07.2016)

  ÇOK GÜZEL BİSİKLET YALNIZ KOLTUĞU SERT ONADA BİR KILIFLA HALLEDEBİLİRSİNİZ VİTES GEÇİŞLERİ SÜRÜŞÜ GÜZEL

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • F/P
  (14.07.2016)

  Gönül rahatlığıyla alınabilecek bir fiyat/performans ürünü

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • fiyatına göre güzel bisiklet
  (13.07.2016)

  Öncelikle yorumlara göre karar verip aldım. 2 gündür kullanıyorum. Vites çevirmeli vites geçişleri sorunsuz özellikle arka vites çok güzel, bisikletin boya kalitesi güzel, gidonun tutaçaklar sert elleri azda olsa zorluyor ama çok sıkıntılı değil, sele bence çok kötü değil arkadaşımda whistle marka bisiklet vardı onun selesi daha ince daha sert geldi. tabiki klasik şehir bisikleti sele rahatlığı beklememek lazım. Gidon, amortisör, Jantlar sıradan ama fiyatına göre bence çok iyi bisiklet, Sürüş olarak çok zevkli düz ve inişlerde :), yokuş çıkınca en alt viteslerde anca çıkabiliyorsun. Ben önce bu markanın şehir bisikletini almayı düşünüyordum. Şehrin yolları çok çukur ve küçük çakıllı olduğundan dolayı tercih ettim. Sürüşü yinede zevkli bisiklet

  - Batman - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (1)

 • Memnun kaldım
  (11.07.2016)

  Ürün açıklamalarda anlatılanlar gibi. Almadan önce bir çok bisikleti inceledim, yaptığım tercihten memnun sadece anlatıldığı gibi sele rahatsız edici onun haricinde diğer malzemeler fiyatına göre yeterince kaliteli. Ürünün montajını Salcano Servisinde ücretsiz olarak yaptırdım. Servis önce para talep etti ürünün içinden çıkan ücretsiz kurulum ve bakım kağıdını gösterince ikna oldu.

  GAZİOSMANPAŞA - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • fiyat/performans olarak düşünmeden alınacak bir ürün. kesinlikle tavsiye olunur !
  (11.07.2016)

  fiyat/performans olarak düşünmeden alınacak bir ürün. kesinlikle tavsiye olunur ! Bir tek selesi yeni başlıyacaklar için çok sert gelebilir. Bunun dışında ürün fiyatına göre gerçekten başarılı. salcano servisinde sorunsuzca kurulumu yapıldı. emeği geçen herkese teşekkürler.

  BEŞİKTAŞ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • çok memnun kaldım
  (08.07.2016)

  makul fiyatta güzel bir ürün.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • hizli ve guvenli
  (26.06.2016)

  Teşekkür ederim hepsi burada.ufak tefek sıkıntılar haricinde mükemmel bi site. başkalarıyla mukayese bile edilmez

  - Afyon - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (3)

 • Kaliteli ürün
  (25.06.2016)

  Fiyat / performans açısından güzel bir ürün.. bu fiyatlardaki bisikletler arasında öne çıkıyor.. boyum 1.75.. boyuma gayet uygun bir bisiklet.. bu bakımdan bisiklet almadan önce internette yer alan boy / kadro hesaplamalarını dikkate almanızı öneririm.. bu fiyatlardaki tüm bisikletler gibi selesi çok iyi değil.. vites geçişleri iyi.. görsel olarak iyi.. tavsiye edilir..

  - Giresun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN