Evlerde ya da iş yerlerinde pratik bir kullanım olanağı tanıyan çok amaçlı dolap modelleri, farklı obje ve eşyalarınızı depolamaya yardımcı olur. Farklı ölçüleriyle evinizin dilediğiniz köşesine yerleştirebileceğiniz dolaplar, işlevsel tasarımlarıyla her türlü mekana sığabiliyor. Mutfakta, banyoda, antrede veya koridorda kullanabileceğiniz mobilya modellerini, kullanım amacınıza göre seçebilirsiniz. Evinizin şıklığına şıklık katan modern görünümdeki dolaplar, tek ya da çift kapaklı, çekmeceli veya raflı, iki bölümde de kapaklı veya raflı olarak farklı tasarımlar sunuyor. Multikabin, Kocaçelik, Terman gibi markaların ergonomik tasarımlarına ulaşarak beğeniniz ve ihtiyacınız doğrultusunda seçebileceğiniz mobilyalar ile evinizin ya da iş yerinizin özgün düzenlemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Çok Amaçlı Dolap Fiyatları

Ev dekorasyonunuzu güçlendirmek için tercih edebileceğiniz çok amaçlı dolaplar, değişik en ve boy oranlarıyla kullanım avantajları yaratıyor. Antreye koyarak içerisine şemsiyelerinizi ve yağmurluklarınızı koyabilir ya da hole yerleştirerek ayakkabılık olarak da değerlendirebilirsiniz.

Şık ve konforlu ürünler ile evinizin dağınık görünmesine sebep olan eşyalarınızı organize edebilir; pratik bir kullanım yaratabilirsiniz. Dolaplar, hem klasik hem de modern bir stille döşenmiş evlerinizle uyum sağlayarak evinizin geniş görünmesine de yardımcı olur. Mutfakta kiler olarak kullanabilir ya da banyonuzda değerlendirerek temizlik malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz. Kapalı balkonlarınızda çiçek saksılarınızı, toprak torbalarınızı ve bahçe bakım malzemelerinizi depolayabilirsiniz.

Evlerin yanı sıra iş yerleri için de pratiklik sağlayan ürünleri kullanım amacınıza göre tercih ederek ofis eşyalarınızın daha düzenli durmasını sağlayabilirsiniz. Çekmeceli ürünlere kırtasiye malzemelerini koyabilir; kapaklı bölümlere ise dosyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Yine iş yerinizin banyosunda temizlik malzemelerinizi; mutfağında da kahve ve çay gibi kuru erzaklarınızı depolayabilirsiniz.

Çok amaçlı dolap fiyatları, seçeceğiniz ürünün imalat malzemesi, tasarım ve işlevsellik özellikleri gibi birtakım değişkenlere bağlı olarak farklılıklar gösterebilir.

Çok Amaçlı Dolap Modelleri

Farklı mekanlara kolayca uyum sağlayarak ergonomik bir kullanım yaratan çok amaçlı dolap modelleri, ihtiyacınıza cevap verecek şekilde farklı ebatlara sahiptir. Yüksekliği, eni, boyu ve derinliği değişen ürünleri mekanınıza göre tercih edebilirsiniz. Banyolarınızda tek kapaklı ve içten raflı dolaplar ile havlularınıza ve temizlik malzemelerinize yer açabilirsiniz. Dilerseniz çamaşır makinesi dolapları ile hem çamaşır makinenizi saklayabilir hem de üzerinde yer alan dolap seti ile deterjanlarınızı, tuvalet kağıtlarınızı ve havlularınızı depolayabilirsiniz.

Evlerdeki mutfak mekanları için büyük bir ihtiyaç olan dolap modelleri, farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Set altı dolaplarının üst tablalarını ocaklık, alt dolabını ise mutfak tüpü koymak için kullanabilirsiniz. Çekmeceli ve kapaklı modeller ile çatal bıçak takımlarınızı, tabaklarınızı, fırın tepsilerinizi düzenleyebilir; misafirleriniz geldiğinde kolay bir servis süreci yaşayabilirsiniz. Dört kapılı ve çekmeceli dolaplar, aynı zamanda kiler olarak da kullanılabildiğinden kuru erzaklarınız için geniş bir alan yaratır. Açık raf gözlü ürünler ise mini fırınlarınız için yer açar. Nostaljik tasarımlarıyla mutfağınıza "vintage" bir hava katabilecek telli dolaplar ise dekorasyonunuzu ciddi biçimde özgünleştirmenize yardımcı olur.

Farklı kapak, çekmece ve açık raf sistemleriyle tv dolabı, kitaplık, vitrin gibi işlevsel çözümler yaratabilirsiniz. Sade ve düz tasarımların yanı sıra ahşap görünümlü veya baskı desenli mobilyaları tercih ederek evinizin atmosferini değiştirebilirsiniz. Eskitme dekorlu ahşap dolaplar ise evinize "retro" dokunuşlar getirir. Dekorasyon stilinize uyumlu bir şekilde seçebileceğiniz çok amaçlı dolapları dilerseniz zıt tarzlarda seçerek daha dikkat çekici hâle de getirebilirsiniz. Kullanım avantajlarıyla her evin ve iş yerinin ihtiyacı olan çok amaçlı dolaplar arasından beğeniniz ve ihtiyacınız doğrultusunda seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Onlarca değişik model ve ebat arasından seçtiğiniz ürünlerle dekorasyonunuzu kişiselleştirebilirsiniz.

Çok Amaçlı Dolap

359 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sanal Mobilya
  2. Bestline
  3. FLY
  4. deryadekor
  5. KZY
  6. Uvi collection
  7. Mobusta
  8. modilayn
  9. En Dizayn
  10. Adore
  11. Derya Dekor
  12. Evbingo
  13. Pegai
  14. Decorotika
  15. Abre
  16. Evmanya Haus
  17. Bunjee
  18. Dekorister
  19. Dmodül
  20. Doğuş Banyo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021305/60005008
BAŞA DÖN