Corteco 12011310B Yağ Keçesi (70 X 88 X 8) Albea-Palıo-Doblo-Uno 60

(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
İlk yorumu sen yaz
Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/20003823/60008512
Ürün Detayları
Marka CORTECO
Stok Kodu 12011310B
Üretici Aciklaması YAĞ KEÇESİ (70 x 88 x 8) ALBEA-PALIO-DOBLO-UNO 60


Parçaya Uyumlu Araç Listesi
MARKA MODEL MODEL YILI MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
ALFA ROMEO751987 - 19922.0 T.S.107 KW
BMW1500-20001968 - 1972200074 KW
BMW31995 - 1999318 i85 KW
BMW31983 - 1986323 i110 KW
CITROENC251987 - 19941.8 E51 KW
FIATCINQUECENTO1994 - 19981.1 Sporting40 KW
FIATPANDA1985 - 1992100037 KW
FIATPANDA1986 - 1992100032 KW
FIATPANDA1986 - 19891000 4x432 KW
FIATPANDA1986 - 19921000 4x437 KW
FIATPANDA1986 - 19941000 4x433 KW
FIATPANDA1992 - 20041000 i.e33 KW
FIATPANDA1987 - 19981000 i.e. KAT33 KW
FIATPANDA1995 - 2003110040 KW
FIATPANDA1995 - 20041100 4x440 KW
FIATPANDA1991 - 20041100 Trekking 4x437 KW
FIATPANDA1986 - 199575025 KW
FIATPANDA1995 - 1997750 KAT25 KW
FIATPUNTO1996 - 20001.140 KW
FIATPUNTO1993 - 199955 1.140 KW
FIATSEICENTO1998 - 20101.140 KW
FIATTIPO1988 - 19911.141 KW
FIATUNO1986 - 199345 1.032 KW
FIATUNO1984 - 199545 i.e. 1.033 KW
FIATUNO1990 - 199350 1.137 KW
FIATUNO1992 - 199350 i.e. 1.136 KW
FIATUNO1989 - 199260 1.142 KW
MERCEDES BENZ C1231981 - 1985300 C Turbo D 123.15392 KW
MERCEDES BENZS SERISI1972 - 1980280 SE.SEL 116.024136 KW
OPELASCONA1979 - 19811.3 N44 KW
TOYOTACOROLLA1995 - 19971.3 XLI55 KW


Parçanın Oem Numaraları
ORİJİNAL MARKA ORİJİNAL KOD
FIAT40004190
MERCEDES-BENZ0249972747
MERCEDES-BENZ0209977247
MERCEDES-BENZ0249970447
MERCEDES-BENZ0249973247
AUTOBIANCHI40004190


Parça Özellikleri
Iç çap, mm70
Montaj yeri, sanziman tarafinda
Dis çap, mm88
Kalınlık, mm8
FPM (flüorit-kauçuk)
Toz koruma dudagi ile
sola dönüslü


Marka CORTECO
Uygun Alfa Romeo Modelleri 75
Uygun Bmw Modelleri 1500 - 2000
Uygun Citroen Modelleri C25
Uygun Fiat Modelleri Tipo
Uygun Opel Modelleri Ascona
Uygun Toyota Modelleri Corolla
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTAPALO12530
Corteco 12011310B Yağ Keçesi (70 X 88 X 8) Albea-Palıo-Doblo-Uno 60 Yorumları
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
% indirim
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN