Su sporlarına duyulan ilgi her geçen gün artarken, son yıllarda dalış turizmi de büyük ilgi çekmeye başladı. Artık sadece yaz aylarında değil her mevsim, üstelik dünyanın farklı köşelerinde bu sporu yapmak ve su altı dünyasının harikalarını keşfetmek mümkün hale geldi. Hepsiburada.com, dalış meraklılarının her türlü ihtiyacını karşılayacak ürünleri uygun fiyat ve taksit imkanlarıyla sunuyor. Dalış malzemeleri kategorisi içinde yer alan dalış paletleri, su altı sporlarından hoşlanan, amatör ya da profesyonel, herkesin istediğini kolayca bulabileceği çeşitlilikte ürün yelpazesiyle kolay ve güvenli alışveriş imkanı sağlıyor.
Dalış paleti seçimi öncelikle kullanım amacına göre değişiklik gösterir. Yüzme ve idman paleti, dalış paleti, serbest dalış paleti, el paleti, uzun dalış paleti, propulision palet gibi çeşitler arasından kullanımınıza uygun olanı seçmek için ürün açıklamalarından yararlanabilirsiniz. Amacınıza göre seçeceğiniz dalış paletleri, bacaklarınızın yorulmasını ve kramp girmesini engeleyecek özelliklere sahip olmalıdır. Bu nedenle paletinizin yapıldığı malzeme, tasarımı ve açık ya da kapalı tip oluşu da dikkat etmeniz gereken konulardır. Serbest dalış için kullanılan dalış paletleri, uzun dalışlar için önerilmezken, pala kısmının tasarımının da kullanım amacınıza uygun olması karşılaşabileceğiniz fiziksel problemleri önleyecektir.
Seac Sub, Amphibian Pro, Unidive, Sea Star, Aqua Gear gibi konusunda uzman markaların dalış paletleri ve aksesuarlarını hepsiburada.com sitesinde bulabilir, ürünleri kolayca karşılaştırıp ihtiyacınıza uygun olanı belirleyerek en kaliteli dalış paletleri çeşitlerine uygun fiyat ve taksit olanakları ile kolayca sahip olabilirsiniz.

Dalış Paleti Fiyatları

107 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Scubapro
  2. Salvassub
  3. Mares
  4. Seac Sub
  5. Amphibian Pro
  6. Prusa Fishing
  7. Apnea
  8. Tnt
  9. AND OUTDOOR
  10. Mares Pure Instinct
  11. Meduza
  12. Nemesub
  13. Anax Pro
  14. Avessa
  15. Free-Sub
  16. Sea Star
  17. Bermuda
  18. Head
  19. Omersub
  20. Pathos
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Beden A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/22007826/22003835/1300701
BAŞA DÖN