Günümüzde güneş gözlüğü, en önemli ihtiyaçlar arasında yer almasının yanı sıra en çok tercih edilen aksesuarlardan biri olma özelliğini de koruyor. Özellikle yaz aylarının simgesi haline gelmiş olan güneş gözlükleri, yaşa ve cinsiyete bağlı olmadan herkes tarafından kullanılıyor.

Güneş gözlüğü, aksesuarlar arasında en işlevsel olanıdır. Kıyafetinizi bütünleyen önemli bir aksesuar olması dışında gözü zararlı güneş ışınlarından da korur. Daniel Klein güneş gözlükleriyle tarzınızı tamamlarken göz sağlığınızı da korumuş olursunuz.

Daniel Klein Güneş Gözlüğü

Kullanılan gözlük türü, güneş ışınlarının geliş açısına göre farklı olmalıdır. Güneş gözlüğü, yaz aylarında plajda olduğu gibi kış aylarında da karlı havalarda günlük kullanımda ya da kayak yaparken güneşin zararlı ışınlarından korunmak için güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

Yaz mevsiminde plajlardaki kum, kış mevsimindeyse zemini kaplayan kar, güneş ışınlarını çok güçlü bir şekilde yansıtır. Kullanılan güneş gözlüğünün, güneş ışınlarının zararlı etkilerini engelleyebilmesi gerekir. Daniel Klein güneş gözlüğü de polarize filtreye sahip olması sayesinde yerden gelen zararlı yansımaları azaltmakta oldukça başarılıdır.

Güneş gözlükleri, yüz hatları ve büyüklüğü ile orantılı olarak kullanıldığında daha sağlıklı sonuçlar elde edilebilir. Gözlük saplarının kulak arkasına rahat oturması ise tüm gün kullanımda bile rahatsızlık duymanızın önüne geçmeye yardımcı olur.

Her yıl gözlük modası değişse de yüz hatlarına uygun cam şekli, çerçeve rengi ve doğru model seçimi, gözlüğün uzun süre keyifle kullanılması için dikkat edilmesi gereken unsurlardır.

Daniel Klein Güneş Gözlüğü Fiyatları

Güneş gözlüğü alırken öncelikle cam renginizi belirlemelisiniz. Cam renkleri, yakın bir geçmişe kadar ağırlıklı olarak kahverengi ve siyahla sınırlıyken günümüzde istediğimiz renk cama sahip gözlük bulmak mümkün. Neredeyse bin bir çeşit renkte üretilen gözlük camları, moda ve tarz bakımlarından değerlendirilerek seçim yapılsa da aslında her renk cam, birbirinden farklı ve önemli işlevlere sahiptir. Işığı süzme özelliğinden dolayı klasik kahverengi ve gri camlı gözlükler, araba kullanırken ideal bir seçim olabilirken mavi ve yeşil camlı güneş gözlükleriyse, örneğin, parlak güneş altında spor yaparken kullanılabilir.

Genç ya da yaşlı, kadın veya erkek herkesin zevkine ve tarzına uygun gözlük modellerini inceleyerek siz de ihtiyaç duyduğunuz gözlüğü kolayca bulabilir; gözlerinizi koruma altına alabilirsiniz. Daniel Klein güneş gözlükleri, yüksek kaliteleri ve çekici tasarımlarıyla fiyat-performans bakımından da oldukça dikkat çekiyorlar.

Daniel Klein Güneş Gözlüğü Nasıldır?

Gözlük seçiminde yüze tam oturan gözlükler tercih edilmelidir. Bunun nedeni, bir taraftan camın gözlerinizi tamamen örtmesini sağlamak; diğer bir taraftansa hareket esnasında burnunuzun üzerine kayarak size rahatsızlık vermesini önlemektir. Ayrıca, akılda bulundurulmalıdır ki gözlüğün tasarımı kadar güneş ışınlarının göze zarar vermesinin engellenmesi de önemlidir. Dolayısıyla gözlüğünüzü, salt estetik kıstaslarla seçmek yerine malzeme kalitesine, filtre çeşidine ve camlarının özelliklerine de dikkat etmenizde büyük fayda vardır.

Teknik konular dışında bazı kozmetik ayrıntıları da göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin, gözlük seçiminde çerçevenin ten rengine uyumu, oldukça önemli noktalardan biridir. Daniel Klein kadın ve erkek güneş gözlüklerinde pembe, gümüş, altın, yeşil, kırmızı gibi canlı renklerin yanı sıra daha koyu ve klasik renkler ya da şeffaf çerçeveler arasından seçim yapabilirsiniz.

Diğer camlara göre daha kalın olan camları sayesinde zararlı güneş ışınlarını çok daha etkili biçimde filtre edebilen Daniel Klein gözlükler, daha kalın camlarına rağmen daha hafiftirler. Aynı zamanda kırılmaya ve çizilmeye çok daha dayanıklı olan organik camlarıyla da bir adım önde olan Daniel Klein marka gözlükler, sizleri gözlük modasındaki en son trendlerden uzaklaşmadan göz sağlığınız için doğru adımı atmaya davet ediyor.

Daniel Klein 2017 Güneş Gözlüğü Modelleri

237 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Daniel Klein
  2. Osse
  3. Ray-Ban
  4. Exess
  5. Rainwalker
  6. De Valentini
  7. Swing
  8. Juliano
  9. Silvio Monetti
  10. Mustang
  11. Aston Martin
  12. Hawk
  13. Guess
  14. Emilio Pucci
  15. Dicaprio
  16. Angel Eyes
  17. Calvin Klein
  18. Diesel
  19. Eagle Eyes
  20. Xloop
  21. ITALIA INDEPENDENT
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Çerçeve Tipi
 7. Çerçeve Rengi A-Z
 8. Ekartman A-Z
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Daniel Klein
DSACategoryId/2147483632/1120745
BAŞA DÖN