Dark
Dark Ultimate Dock Çift Ekran 2xUSB 3.0 4xUSB 2.0 Notebook İstasyonu (DK-AC-UGADOCK)

Dark Ultimate Dock Çift Ekran 2xUSB 3.0 4xUSB 2.0 Notebook İstasyonu (DK-AC-UGADOCK)

Dark
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483646/42/757/189

Dark Ultimate Dock Çift Ekran 2xUSB 3.0 4xUSB 2.0 Notebook İstasyonu (DK-AC-UGADOCK)

Dark Ultimate Dock Çift Ekran 2xUSB 3.0 4xUSB 2.0 Gigabit Ethernet Ses ve Mikrofon Bağlantılı USB 3.0 PC & MAC Notebook İstasyonu
Masanızdaki her şeyi tek bir kablo ile bilgisayarınıza bağlamak istemez misiniz?


İki Monitör, Kablolu İnternet, Toplam 6 USB Cihaz, Kulaklık ve Mikrofon Bağlantısı Tek Kablo ile Bilgisayarınızda
Her gün ofise geldiğinizde monitör kablosu, klavye, fare, yazıcı, ethernet kablosu, kulaklık, mikrofon bağlantılarını tek tek yapmaktan sıkılmadınız mı? Dark Ultimate Dock dizüstü istasyon sunduğu ekstra çift ekran çıkışı, 2 x USB 3.0 ve 4 x USB 2.0 portu, gigabit ağ, kulaklık ve mikrofon bağlantılarını tek bir USB 3.0 kablo ile bilgisayarınıza bağlamanıza olanak tanır. PC ve MAC uyumu, FullHD 1080p video oynatım desteği, çoklu monitörde tasarım için sunduğu 2048x1152 çözünürlükte HDMI + DVI/VGA ekran çıkışları ile isterseniz bilgisayarınızın ekran çıkış sayısını kolayca arttıracaksınız.


Dizüstü Bilgisayarınızın Ekran Çıkışını Çoklayın
FullHD 1080p videoları kusursuz oynatabilen, çift görüntü çıkışlı yeni nesil harici ekran kartı içeren Ultimate Dock ile laptopunuzun veya bilgisayarınızın monitör çıkışı haricinde ekstra 2 monitör daha kullanabileceksiniz. Dark Ultimate Dock ile VGA, DVI, HDMI monitörlere 2048x1152 çözünürlüğe kadar görüntü aktarımı yapabilirsiniz! Aynalama, ekran uzatma fonksiyonlarından faydalanabilirsiniz. Dark Ultimate Dock'tan veya Ultimate Dock + Dual Display BOX'tan 3 adede kadar bir arada kullanabilir ve toplam 6 monitör çıkışı kullanabilirsiniz. 

Kullanım Senaryoları
• 2. veya 3. Monitör Kullanmak İsteyen Dizüstü Kullanıcıları: Dark Ultimate Dock'u USB portundan bağlayarak ikinci veya üçüncü bir harici monitör kullanabilirsiniz.
• Ofis kullanımı: Büyük tablo içeren excel dosyaları ile uğraşırken birden fazla ekranı ister yana ister aşağıya doğru uzayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
• Grafikerler: Photoshop gibi uygulamalarda palet ve diğer araçları ikinci ekrana atarak ana monitörü sadece çizim alanına ayırabilirsiniz.
• Vitrin uygulamaları: Görüntü çoklamak isteyenler 3 adet Ultimate Dock ile 6 monitör desteği sayesinde görüntüyü tüm vitrine yayabilirler.
• LCD veya Plazma TV'ye Bağlantı: 
HDMI çıkışı üzerinden bilgisayarınızı TV'ye bağlamakta kullanabilirsiniz.
• Eski tip görüntü çıkışına sahip kullanıcılar: Üzerinde sadece eski tip analog çıkış bulunan dizüstü bilgisayarlardan DVI veya HDMI girişli LCD monitörlere kaliteli görüntü aktarabilirsiniz.

Dikkat! 
1080P video oynatımı için USB 3.0 bağlantısı gerekmektedir. 

Windows ve MAC Uyumlu, Ultrabook ve MacBook ile Kullanım İçin İdeal
Dark Ultimate Dock dizüstü istasyonu Windows ve MacOS işletim sistemlerinde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Sahip olduğu çift ekran çıkışı, 6 x USB portu, kablolu ağ, kulaklık ve mikrofon bağlantıları ile özellikle çıkış sayısı kısıtlı olan Ultrabook ve Macbook bilgisayarlar için ideal bir tamamlayıcıdır. 


1 x Dijital ve 1 x Dijital/Analog Çıkış  
Dark Ultimate Dock farklı monitörlerle kullanım imkanını sunmaktadır. 1 x HDMI ve 1 x DVI/VGA çıkışı ile eski ve yeni nesil monitör, projeksiyon, televizyon gibi farklı görüntü cihazlarıyla kusursuz bağlantı kurabilirsiniz.


Gigabit 
Ethernet ile Yüksek Hızlı Ağ Bağlantısı 
Tam bir dizüstü istasyonu olan Dark Ultimate Dock, ekstra ekran çıkışı sağlamasının yanında 1Gbit (1000Mbps) hızında kablolu ağ bağlantısı da sunar. Yüksek hızlı tek USB 3.0 çıkışından hem ekstra ekranlarınızı hem de ağ bağlantınızı yapabileceksiniz. Ethernet portu bulunmayan Ultrabook veya Macbook Air kullanıcıları da Dark Ultimate Dock ile kablolu ağ bağlantısına kavuşacak.

Extra 6 x USB çıkış! 
Dizüstü bilgisayarınızın kısıtlı olan USB çıkışlarını Dark Ultimate Dock ile maksimize edeceksiniz. Bilgisayarınıza tek bir USB 3.0 kablo ile bağlanan Ultimate Dock ile 2 x USB 3.0 ve 4 x USB 2.0 bağlantıya sahip olacaksınız. Harici adaptörlü Ultimate Dock'un USB çıkışlarına performans düşüşü olmadan ve güç sorunu yaşamadan taşınabilir disk, klavye, fare, yazıcı, bellek, kart okuyucu gibi farklı USB cihazlarınızı bağlayabileceksiniz. 


Dahili Ses Kartı
Dark Ultimate Dock notebook istasyonunun bilgisayarınıza kazandırdığı özelliklerden biri de kulaklık/hoparlör çıkışı ve mikrofon girişidir. Bilgisayarınızın ses çıkışında sıkıntı olduysa veya kulaklık, mikrofon tak/çıkart ile uğraşmak istemiyorsanız Dark Ultimate Dock içerisinde bulunan USB ses kartını kullanabilirsiniz. USB 3.0 ve USB 2.0 Girişlerle Uyumlu 
Dark Ultimate Dock, masanızın üzerinde dilediğinizce konumlandırabilmeniz için USB 3.0 kablolu yapıdadır. En güncel USB 3.0 bağlantıya sahiptir. Yüksek veri aktarım gücü gerektiren FullHD 1080p film oynatımında takılma, tıkanma yapmaz. Bunun yanısıra eski nesil USB 2.0 çıkışla da uyumlu olarak çalışmaktadır. Eski ve yeni tüm bilgisayarlar ile kullanabilirsiniz.

12V Harici Güç Adaptörü
Altı USB bağlantısına ve çift monitör çıkışına sahip Dark Ultimate Dock'u beslemek için paket içeriğinde 12V/2A adaptör yer almaktadır.
6 Monitöre Kadar Çoklama Desteği
Bilgisayarınızda birden çok Dark Ultimate Dock'u bir arada kullanarak toplam 6 farklı monitöre görüntüleri aktarabilirsiniz. Extended modda masaüstünüzü pek çok monitöre yayabilir veya görüntü aynalama desteğiyle birleştirerek aynı görüntünün tüm monitörlerde aynı anda oynatılması için kullanabilirsiniz. 

2048 x 1152 Çözünürlük Desteği
Ultimate Dock her iki çıkışından da 2048 x 1152 çözünürlüğe kadar tüm ekran çözünürlüklerini destekler. Kullanıcıya maksimum çalışma alanı sunar.


Çift Monitör Kullanımı ile Çalışma Ufkunuzu Genişletin

Ultimate Dock ile birlikte ayrıca satın alacağınız Dark veya Ergotron gibi monitör kollarını bir arada kullanarak ergonomik bir çift monitör deneyimini yakalayabilirsiniz. Tasarım programlarında bir ekrana fırça ve paletleri diğer ekrana çizim alanınızı konumlandırmak veya ofis kullanımında bir ekranda maillerinizi takip ederken diğer ekranda excel dosyalarında çalışmak artık hayal değil!

 
Farklı Senaryolara Hazır 
Dark Ultimate Dock BOX dizüstü istasyonunu sisteminize bağladıktan ve sürücü kurulumunu yaptıktan sonra evde, ofiste, sunumlarda, tasarım uygulamalarında, bankalarda, zero client sistemlerde aşağıdaki modlarda kullanabilirsiniz:
• Extended Mod: Masaüstünüzü uzatmak ve ekstra çalışma alanı elde etmek için bu modu kullanabilirsiniz. Bu durumda harici görüntü çıkışınızı 1. monitör, Dark Ultimate Dock takılı monitörünüzü "extended" yani genişletilmiş monitör olarak ayarlayabilirsiniz. Bu modda farklı uygulamaları ayrı monitörlerde tam ekran modunda dahi kullanabilirsiniz.
• Mirror Mod: Masaüstünüzü iki farklı monitöre kopyalamak için bu modu kullanabilirsiniz. Örneğin 2 monitörden birisini siz kullanırken diğerini müşterilerinize gösterim için kullanabilir veya 6 monitöre kadar aynı görüntüyü vitrin uygulamaları için çoklayabilirsiniz.
• Primary Mod: Dark Ultimate Dock ile bağladığınız monitörü asıl, 1. monitörünüz olarak da kullanabilirsiniz.


Elastik Kablosuyla Esnek Konumlandırma
Slim USB 3.0 kablosuyla Dark Ultimate Dock'u bağlantılarını yaptıktan sonra masanızın üzerinde bir istasyon gibi konumlandırabilirsiniz. 

Parlak Beyaz Özel Üst Yüzey

Masanızın üzerinde şık bir şekilde yer alması için Dark Ultimate Dock parlak, piyano beyaz üst yüzeye sahiptir. 

Kauçuk Ayaklar ile 
Sıkı Tutunur 
Masanızı çizmeden sımsıkı durması için 4 köşesinde kauçuk ayak bulunmaktadır. 


Teknik Özellikler
• Arabirim:
 USB 3.0 (USB 2.0 uyumlu)
• Max. Çözünürlük:
 2048 x 1152
 Giriş: USB 3.0
 Görüntü Çıkış: 1 x HDMI, 1 x DVI/VGA(adaptör ile)
 Ağ Bağlantısı: 10/100/1000Mbps
 USB Çıkış: 2 x USB 3.0 / 4 x USB 4.0 
 Ses Bağlantıları: 3.5mm Kulaklık / 3.5mm Mikrofon
 LED: Güç ve durum bildirim
• Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows XP / Vista / 7  / 8 ve Mac OSX
• Ürün Kodu
: DK AC UGADOCK

Kutu İçeriği
 Dark Ultimate Dock Disk istasyonu
 
DVI-VGA dönüştürücü 
 
12V Adaptör 
 
USB 3.0 Kablo
 Sürücü CD'si


Dark Hakkında

Dark, 2009 yılında Türkiye'ye yeni ve nitelikli bilişim ürünlerini uygun fiyat ve aksesuar çeşitliliği ile sunmak için kurulmuş bir markadır. Full HD medya oynatıcılar ile başlayan serüveninde Türkiye'nin lider medya oynatıcı markası konumuna gelen Dark; 2011 yılında ilk Android işletim sistemli miniPC EvoBOX ile gerçek smart TV deneyimini kullanıcılara sunmuştur. Ağ ürünlerinden, performans bilgisayar kasalarına, depolama ürünlerinden iPad ve tablet aksesuarlarına kadar 200'ü aşkın ürün gamına sahip olan Dark; 2012 yılında başlattığı Android tablet serisi EvoPAD ile sektörün öncüsü konumuna gelmeyi hedeflemektedir.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BS42642
Dark Ultimate Dock Çift Ekran 2xUSB 3.0 4xUSB 2.0 Notebook İstasyonu (DK-AC-UGADOCK) Yorumları
Tüm yorumları gör (1)
  • Fiyat Performans çok iyi

    Dark Ultimate Dock Notebook İstasyonunu ultrabook bilgisayarımla kullanmak için aldım. USB 3.0 bağlantılı muadillerine göre (pek fazla yok aslında) neredeyse yarı fiyatına geliyor. USB bağlantısını bilgisayara takar takmaz Win 8 işletim sistemi sürücülerini otomatik olarak buldu ve işlevlerin tamamı sorunsuz çalıştı. Malzeme kalitesi çok çok iyi değil ama fiyat/performans bence çok başarılı. USB 3.0 ve Gigabit Ethernet keyfi sürmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

    KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

    Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

    Evet (4) Hayır (0)

  • Tüm yorumları gör (1)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN