Dayco
Dayco 10A1125c Vantılator Kayısı

Dayco 10A1125c Vantılator Kayısı

Dayco
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/20003823/20044237
Ürün Detayları
Marka DAYCO
Stok Kodu 10A1125C
Üretici Aciklaması VANTILATOR KAYISI


Parçaya Uyumlu Araç Listesi
MARKA MODEL MODEL YILI MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
AUDIF1031965 - 19681.753 KW
BMW2000-3.2 Coupe1969 - 19712800 CS125 KW
BMW5011952 - 19592.153 KW
CITROENC151984 - 19871.140 KW
CITROENC151984 - 19961.135 KW
CITROENC151987 - 19881.347 KW
CITROENXM1989 - 19942.1 D 12V60 KW
CITROENXM1991 - 19942.1 D 12V60 KW
CITROENXM1994 - 19962.1 D1260 KW
CITROENXM1989 - 19942.1 TD 12V80 KW
FORDCAPRI1968 - 1974150044 KW
FORDTAUNUS1960 - 19651.540 KW
FORDTAUNUS1964 - 19671.544 KW
FORDTAUNUS1964 - 19681.544 KW
FORDTAUNUS1967 - 19741.544 KW
FORDTAUNUS1957 - 19601.744 KW
FORDTAUNUS1964 - 19671.751 KW
FORDTAUNUS1964 - 19681.748 KW
FORDTAUNUS1964 - 19681.751 KW
FORDTAUNUS1967 - 19741.748 KW
FORDTAUNUS1967 - 19741.751 KW
FORDTAUNUS1967 - 19741.755 KW
FORDTAUNUS1968 - 19741.755 KW
FORDTAUNUS1960 - 19651.7 S48 KW
FORDTAUNUS1961 - 19651.7 S55 KW
FORDTAUNUS1967 - 19741.860 KW
FORDTAUNUS1968 - 19741.860 KW
FORDTAUNUS1967 - 19742.066 KW
PEUGEOT5051980 - 19862.3 Turbo Diesel59 KW
PEUGEOT5051981 - 19902.5 Diesel51 KW
PEUGEOT5051981 - 19932.5 Diesel55 KW
PEUGEOT5051983 - 19932.5 Diesel55 KW
PEUGEOT5051986 - 19932.5 Diesel51 KW
PEUGEOT5051983 - 19932.5 Turbo Diesel66 KW
PEUGEOT5051986 - 19932.5 Turbo Diesel77 KW
PEUGEOT6041979 - 19832.3 TD59 KW
PEUGEOT6041983 - 19862.5 TD66 KW
ROVER2000-3500 Egik arka bölüm1976 - 19863500115 KW
ROVER2000-3500 Egik arka bölüm1982 - 19863500 Vitesse142 KW
TOYOTACRESSIDA1982 - 19842.0 GLI80 KW
TOYOTALAND CRUISER1992 - 19974.5 24V151 KW
VOLVO2601974 - 19802.7103 KW
VOLVO2601975 - 19772.792 KW
VOLVO2601975 - 19822.7103 KW
VOLVO2601976 - 19822.792 KW
VOLVO2601978 - 19822.7109 KW
VOLVO2601980 - 19822.895 KW
VOLVO2601980 - 19822.8114 KW
VWGOLF1974 - 19751.551 KW
VWGOLF1977 - 19831.551 KW
VWGOLF1979 - 19831.551 KW
VWGOLF1975 - 19841.655 KW
VWGOLF1979 - 19821.681 KW
VWGOLF1976 - 19821.6 GTI81 KW
VWSCIROCCO1974 - 19751.551 KW
VWSCIROCCO1974 - 19751.555 KW
VWSCIROCCO1974 - 19771.563 KW
VWSCIROCCO1977 - 19801.551 KW
VWSCIROCCO1975 - 19791.655 KW
VWSCIROCCO1975 - 19801.663 KW
VWSCIROCCO1976 - 19801.681 KW


Parçanın Oem Numaraları
ORİJİNAL MARKA ORİJİNAL KOD
ORJINAL007753009513
ORJINAL07119990178
ORJINAL11436795
ORJINAL1268688
ORJINAL5000785475
ORJINAL5000788121
ORJINAL5000788483
ORJINAL7031864
ORJINAL7554605
ORJINAL7576113
ORJINAL89202057101
ORJINAL9091602092
ORJINAL9091602353
ORJINAL958360
ORJINAL958380
ORJINAL96031955
ORJINAL966695
ORJINAL976485
ORJINAL9933251130
ORJINAL9952111119
ORJINALA007753009513
ORJINALERC5836
ORJINALGFB122
ORJINALGFB170
ORJINAL574932
ORJINAL128016
ORJINAL128007
ORJINAL128005


Parça Özellikleri
Genislik, mm10
Uzunluk, mm1125


Araç Markası Rover
Uygun Bmw Modelleri 2000-3.2 Coupe
Uygun Citroen Modelleri Xm
Uygun Ford Modelleri Capri
Uygun Peugeot Modelleri 604
Uygun Toyota Modelleri Cressida
Uygun Volvo Modelleri 260
Uyumlu Marka 2000-3500 Egik Arka Bölüm
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTAPALO80001572
Dayco 10A1125c Vantılator Kayısı Yorumları
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN