Dayco
Dayco 11A1230c Vantılator Kayısı
Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Dayco 11A1230c Vantılator Kayısı

Dayco
Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/20003823/20044237
Ürün Detayları
Marka DAYCO
Stok Kodu 11A1230C
Üretici Aciklaması VANTILATOR KAYISI


Parçaya Uyumlu Araç Listesi
MARKA MODEL MODEL YILI MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
CHEVROLETBLAZER1982 - 19892.8 4WD93 KW
CHEVROLETS10 Pick Up1985 - 19912.8 AWD98 KW
CHRYSLERLE BARON1986 - 19942.2 i69 KW
CHRYSLERLE BARON1986 - 19902.2 i Turbo109 KW
CHRYSLERLE BARON1986 - 19902.2 i Turbo130 KW
CHRYSLERLE BARON1986 - 19912.2 i Turbo130 KW
CHRYSLERLE BARON1986 - 19932.5 i75 KW
CHRYSLERLE BARON1986 - 19942.5 i75 KW
CHRYSLERLE BARON1989 - 19932.5 i Turbo112 KW
CHRYSLERLE BARON1989 - 19942.5 i Turbo112 KW
CHRYSLERVOYAGER II1987 - 19903.0100 KW
CHRYSLERVOYAGER II1987 - 19903.0101 KW
DACIA13001972 - 19831.340 KW
DACIA13001983 - 20041.340 KW
FORDTAUNUS1967 - 19741.860 KW
FORDTAUNUS1968 - 19741.860 KW
FORDTAUNUS1964 - 19682.063 KW
FORDTAUNUS1967 - 19742.063 KW
FORDTAUNUS1967 - 19742.066 KW
FORDTAUNUS1968 - 19742.063 KW
FORDTAUNUS1968 - 19742.066 KW
FORDTAUNUS1964 - 19682.0 TS66 KW
FORDTAUNUS1967 - 19742.379 KW
FORDTAUNUS1968 - 19742.379 KW
LAND ROVER88-1091980 - 19833.568 KW
LAND ROVER90-1101983 - 19903.5 V8100 KW
LAND ROVERRANGE ROVER1970 - 19813.597 KW
LAND ROVERRANGE ROVER1981 - 19903.5 Vogue93 KW
MERCEDES BENZ W1111969 - 1971280 SE 3.5 111.025147 KW
MERCEDES BENZ W1111969 - 1971280 SE 3.5 111.026147 KW
MERCEDES BENZPONTON W1201953 - 1959180 D 120.11032 KW
MERCEDES BENZW108 W1091971 - 1972280 SE.SEL 3.5 108.057. 108.058147 KW
MERCEDES BENZW108 W1091970 - 1972300 SEL 3.5 109.056147 KW
PEUGEOTJ91980 - 19871.644 KW
PEUGEOTJ91980 - 19872.057 KW
PEUGEOTJ91980 - 19872.1 D41 KW
PEUGEOTJ91980 - 19822.3 D49 KW
PEUGEOTJ91982 - 19872.5 D53 KW
RENAULT121969 - 19801.340 KW
RENAULT121970 - 19801.340 KW
RENAULT121973 - 19801.344 KW
RENAULT121975 - 19801.337 KW
RENAULT121972 - 19801.3 TS44 KW
RENAULT151972 - 19801.344 KW
RENAULTTRAFIC1980 - 19891.435 KW
RENAULTTRAFIC1989 - 19911.435 KW
VOLVO661975 - 1978DL 1.133 KW
VOLVO661975 - 1979DL 1.133 KW
VOLVO661975 - 1978GL 1.342 KW
VOLVO661975 - 1979GL 1.342 KW


Parçanın Oem Numaraları
ORİJİNAL MARKA ORİJİNAL KOD
ORJINAL0029973292
ORJINAL0069972892
ORJINAL10692015
ORJINAL11448389
ORJINAL2724E8A602B
ORJINAL400735
ORJINAL4343524
ORJINAL613602
ORJINAL7700006809
ORJINAL7700321502
ORJINAL7700525076
ORJINAL7700549230
ORJINAL7700664248
ORJINAL7700670935
ORJINAL82336411
ORJINAL9091602215
ORJINAL95X1225N275
ORJINALB0015491
ORJINALGFB211


Araç Markası Chrysler
Uygun Chevrolet Modelleri S10 Pick Up
Uygun Dacia Modelleri 1300
Uygun Ford Modelleri Taunus
Uygun Peugeot Modelleri J9
Uygun Renault Modelleri 15
Uygun Volvo Modelleri 66
Uyumlu Marka Le Baron
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTAPALO80001746
Dayco 11A1230c Vantılator Kayısı Yorumları
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN