Dazer II Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu ) Yorumları

(226 Yorum)
Ürün detayına git
150
2000
 • Fena değil
  (28.04.2016)

  İyi ürün tavsiye ederim ben

  MERKEZ - Siirt - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Bu fiyata olmasının bir nedeni var.
  (27.04.2016)

  Ürünün bu fiyata olmasının ve muadilleri ile arasında epey fark olmasının tek bir nedeni oda kalitesi. Eşim için aldığım ikinci ürün. Ucuz olanlardan doğru düzgün ses çıkmıyor, bu üründe ise uzaktan insana tutsanız bile bütün gün kulak çınlatıyor. kesinlikle tavsiye edilir.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • süperrrrr
  (15.04.2016)

  Golden köpeğim var her sabah yürüyüşe gidiyoruz ,bu urunu almadan once yürüyüşlerimiz kabus gibiydi hatta köpek beni ısırıp kuduz aşısı bile oldum.Bu urunden sonra yürüyüşlerimiz süper korkusuzca gezmeye çıkabiliyoruz şimdiye kadar niye almamışım diyorum herkese tavsiye ederim çoooooook memmun kaldım.TEŞEKKÜRLER....

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • kesinlikle değer
  (11.04.2016)

  Sitemizde 7 kişilik bir sokak köpeği çetemiz var.Normalde insanlara hiçbir şey yapmıyorlar çok tatlılar iyi de geçiniyoruz.Fakat bir köpek de bende var ve ne zaman yürüyüşe çıksam üzerimize saldırıyorlar.Geçtiğimiz ay sanırım kızgınlık dönemleri de yaklaştığı için baya büyük bir kavgamız oldu.Zor ayırdım hem 7 köpeği uzaklaştırmak hem de bizimkinin kışkırtmalarını bastırmak hiç kolay olmadı hatta içlerinden bir tanesi bizimkini ısırdı.Günde 2 kez acaba karşılaşacak mıyız korkusuyla yaşıyordum.Ben de araştırmalara başladım doğal olarak.3 haftadır elimde ürün.Ve 2 kez bizim çeteyle karşılaştık.İkisinde de hem sokak köpekleri uzaklaşarak bizimle arasına mesafe koydu hem de bizimki havlamayı kesti.Özellikle siteye girerek yorum yapmak istedim.Benimle aynı problemi yaşayan insanlar varsa ki her gün bu korkuyu yaşamak kolay değil, ürüne bir şans verip deneyin derim. (onları alıştırmayı deneyebilirsiniz öncelikli olarak ,ben çok denedim ama olmadı çünkü benim köpeğim de erkek ve biraz baskın karakterli)

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (1)

 • Henüz deneme fırsatım olmadı.
  (31.03.2016)

  sorunsuz bir alışveriş oldu. Umarım denememe gerek kalmaz ama bir gün kullanmak zorunda kalırsam yorumumu ekleyecegim.

  - Çanakkale - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (6)

 • Köpekler üzerinde çok etkili
  (21.03.2016)

  Mahalledeki sokak köpeklerini insanların eziyetinden korumak için son çare olarak bir deneyeyim diye almak zorunda kaldım. Kesinlikle çok etkili..Arabalara, motorlara havlamaları kesildi, sakinleştiler.. Aralarında ki kavgalar da kesildi.Birlikte sakin sakin mama yiyebiliyorlar artık. Ama çok dikkatli kullanılmalı asla gereksiz kullanılmamalı.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (0)

 • basarili
  (16.03.2016)

  Tam zamaninda geldi... Ve gercekten kopegimizi gezdirirken diger kopeklerden korumamizi sagliyor...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Vahşi doğada iyi bir savunma aracı.
  (21.02.2016)

  Ürün; düğmeye basınca ultrasonik ses yayarak çalışıyor. Biz duyamıyoruz ama köpek menşei hayvanlara dayanılmaz ses bombası yayıyor. O kadar ki basılı halde iken bırakın saldırmayı, kaçamıyor bile. Yer yerince kasılıyor. Butonu bıraktığınızda kaçar... Kaçmaz ise kendi bilir... Ürünün pil kapağı yoktur. 2 vida ile kolay sökülür ve içinde 9v alkalin pil vardır. Ürün dağılmaz yapıda. Pili çok uzun süre gider... (Ben denemeler haricinde sahada ihtiyaç duyup kullanmadım. Bu vaziyette pil 5-6 yıl gitti. Yeni değiştim...)

  Rize - Rize - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • Test Sonucu
  (21.02.2016)

  Bir eşşeklik edip sevimli bir çoban köpeğinde denedim, zavallı donakaldı ve afalladı. Üzüldüm. Zor kalınmadıkça kullanmamak lazım. Çünkü çok etkili olduğu belliydi, ben kurtlarda işe yarar diye daha çok aldım. Pilini değiştirmek zahmetli olacak gibi görünüyor.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (3)

 • Başarılı ürün
  (20.02.2016)

  Ürünü iki gün önce aldım. Birkaç deneme yapma şansım oldu. Motorsiklet ve bisiklet kullandığım için köpeklerle fazla haşır neşir oluyorum..ayrıca mahallemizde sağı solu belli olmayan birkaç köperk var...Bazı köpekler yerinden fırlayıp kaçıyor ama ne kaçış...bazıları önce bakıp sonra kalkıp yavaşça uzaklaşıyor.... bazı köpekler size doğru bakmaya başlıyor ama gitmiyor, bazıları(sanırım sağırlar) hiç tepki vermiyorlar sadece kulaklarını oynatıyorlar....saldıran bir köpekte kullanmadım..ayrıca havlayan lar anında susuyorlar...sanırım köpekle aranızda ki mesafe azaldıkça etki artıyor...

  KUŞADASI - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Henüz denemedim ama sorunsuz alışveriş oldu
  (18.02.2016)

  Deneyince sonucunu yazarız ama psikolojik olarak güven verdiği doğrudur.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (2)

 • hızlı kargo iyi ürün
  (27.01.2016)

  Ürün siparişini akşam saatlerinde yapmama rağmen ertesi gün hemen elime ulaştı.Çok fazla deneme fırsatı bulamadım ama denediğim köpek neye uğradığını şaşırdı.Köpekler üzerinde etkili olduğu ortada.Herhangi bir ses çıkarmıyor ama köpeği etkiliyor ve köpek yön değiştiriyor.Tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • Etkili
  (18.01.2016)

  Ürünü daha evelden çok araştırmıştım daha yeni alabilme fırsatım oldu.Bir çok sahipli sahipsiz köpeklere denedim %85 oranında işe yaradı. diğer yüzde ye giren köpekler de büyük ihtimalle sağırdı veya hava koşuuları rüzgar gibi şeylerden dolayı etkili olmadı.bunun dışında kedileri üzerinde de etkili. mesafe 7mt den daha uzun olsaydı mükemmel olurdu.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • GAYET BAŞARILI
  (11.01.2016)

  KÖPEĞİ UYSAL BİR HAYVAN HALİNE GETİRDİ..

  - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • gerçekten işe yarıyor
  (29.12.2015)

  merhabalar bu cihazı yaklaşık 5 ay önce aldım tam anlamıyla yorum yapabilmek için baya bekledim ve cihazın muhteşem olduğunu düşünüyorum. sabahları mahallede çok fazla sayıda köpek oluyor ve bunlar saldırgan köpekler bu yüzden çok sıkıntı çektim eskiden ama cihazı aldığımdan beri bir kez olsun beni yanıltmadı ilk aldığımda bu kadar iyi randıman beklemiyordum fakat kesinlikle işe yaradığını söyleyebilirim. kedilerde de denedim kedilere pek fayda etki etmiyor ama çok fazla uzak olmayacak bi mesafeden köpeğe tuttuğum zaman benden uzak durmasını sağlayabiliyorum genellikle köpekler direk kaçıyor zaten. rahatlıkla alabilceğiniz bi cihaz tavsiye ediyorum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • İşe yarıyor.
  (24.12.2015)

  İşe yarıyor. Köpek birşey olduğunu hissediyor ve yanınıza gelmiyor. Ama çok uzak mesafeden değil.

  Isparta - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • BAŞARILI
  (19.12.2015)

  Daha iyisi olsa alacağım, arıyorum ama hala en iyisi....

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (4)

 • İse yariyor
  (25.11.2015)

  urunun kopeklere karsi oldukca etkili oldugunu biliyorum

  MERKEZ - İçel - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (7)

 • Kesinlikle tavsiye ederim
  (11.11.2015)

  Ürünü önce kız arkadaşıma aldım. Denedik ve hakikaten çok etkili şekilde çalışıyor. Köpek sanki top patlamış gibi havaya fırlayarak kaçıyor. Yalnız yaşlı köpekler tam duyamıyor ve duymak için üzerinize gelebiliyor :) Kendi halinde yaşlı köpeklere ve bağlı köpeklere uygulamayınız. Fakat serseri sokak köpekleri için muhteşem bir ürün kesinlikle tavsiye ederim onlarca köpek üzerinde denedik ve sonra ablam için de bir tane aldım.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • MÜKEMMEL
  (15.10.2015)

  Arkadaşlar kim ne derse desin en kötü ihtimalle alır olmazsa paramı aşağı atarım diye düşünüyordum.Ürün 1 günde elime geçti emin olun mükemmel bir ürün.Nedenmi?Benim bir 45 kiloluk golden ım var.Sırf dışarıdaki köpekler yüzünden köpeğimle hep site içinde geziyordum.Dedim artık böyle olmaz iyisiyle kötüsüyle bir çözüm bulmam gerek.Araştırdım birçok ürün yanında DAZER isimli ürüne ulaştım.Aldım.İst.Moda da gezmeye çıktım köpeğimle üzerime gelen koca koca sahipsiz köpeklerde denedim işe yaradı.Başka bi yerde sahilde yürürken üzerime hırlayarak gelen köpeğide püskürttüm ve gezimi huzurla bitirdim.Ayrıca yolda yatan köpeklere de tutarak yoldan kaldırıp başka bi yere gitmelerini dolayısıyla ezilmelerinide önledim.Yani ben tavsiye ederim.Derseniz 100 de 100 sadece bu yeterlimi??Ben ilaveten av ürünleri satan dükkandan birde biber gazı edindim.Biraz dazer biraz biber gazı ama çoğunluk cesaret.Bu şekilde sokağa sevgili dostunuzla güven içinde çıkabilirsiniz.Hepinize kazasız belasız güvenli günler dilerim..

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (11)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

5 kelimeden kısa yazılmış yorumlar, hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kiyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN