Dazer II Köpeklerden Korunma Cihazı ( Köpek Kovucu ) Yorumları

(201 Yorum)
Ürün detayına git
150
2000
Ürün hakkındaki deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yorumunuz uygun bulunduğu takdirde en geç 1 hafta içinde yayınlanacaktır. Yorum yayınlanma kriterleri
 • Gayet güzel
  (09.07.2015)

  Ürünün Pilini kaliteli bir pille değiştirin etkisi çok fazla artıyor nerdeyse her köpeğe etki ediyor bu şekilde

  /Ankara/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (0) Hayır (0)

 • etkili bir cihaz
  (15.05.2015)

  yaklaşık 3 yıldır cihazı kullanıyorum.köpeklerin %50 sinde etkili,özellikle küçük köpeklerde daha da etkili.asıl kıyameti koparanlar küçük köpekler zaten. aynı özellikteki ürünlerin fiyatlarına göre daha avantajlı. bir kaç kez kullandığınız köpek bir daha size pek yaklaşmıyor. köpek fobisi olanlara tavsiye ederim.

  KÜÇÜKÇEKMECE/İstanbul/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (0) Hayır (0)

 • yıllar önce kullandım
  (12.05.2015)

  yıllar önce alıp kullanmayı denedim. kesinlikle güvenilmemesi gereken bir üründür. her köpekte aynı etkiyi bırakmamakla birlikte bazı köpekleri de kendinize saldırır hale getirdiği denenerek tecrübe edilmiştir.

  /Kırıkkale/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (14) Hayır (4)

 • ilginiz için teşekkürler...
  (22.04.2015)

  Ürün güzel ve düzgün olarak çalışıyor anında kargo yapıldı ilginiz için teşekkürler...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (1) Hayır (2)

 • kedi ve köpekte %100 ETKİLİ kaçırıcı
  (15.03.2015)

  Güvenle kullanın. Başarılı bir ürün. Herkese tavsiye ediyorum. Kedi ve köpekte 7m den etkili bir ürün sağır kedi ve köpekte işe yaramıyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (10) Hayır (2)

 • İşe yarıyor
  (06.03.2015)

  Eline bugün geçti ve hemen önüne gelen köpekte denedim 20den fazla köpekte etkili oldu ancak kedilerde pek fazla etki etmiyor

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (3) Hayır (4)

 • İşe Yarıyor
  (15.01.2015)

  Gerçekten işe yarıyor. Belki her kedi köpekte değil ama çoğunda iş görüyor. İkinciyi bir yakınıma hediye alacağım.

  KARŞIYAKA/İzmir/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (1) Hayır (1)

 • dazer
  (07.01.2015)

  alali bir hafta oldu buyuk keskin kopeklerde ise yaramiyor yani koy kopeklerinde etkisiz sehirde basi bos kopeklerde biraz etkusi var bence burazdaha ucuz olanlari alin aynu etkiyi alirsibiz bosa para vermeyin

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (5) Hayır (2)

 • oldukça etkili
  (29.12.2014)

  oldukça etkili bir ürün, köpekler saldırgan olsa da sakin olsa da kaçışıyorlar,

  ÇANKAYA/Ankara/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (2) Hayır (2)

 • dazzer 2
  (17.12.2014)

  Ürünü 1 senedir kullanıyorum vardiyalı çalışıyorum gece işe giderken ve sabah dönerken işe yarıyor köpekler genelde gece geç saatlerde veya sabah erkenden saldırıyor ses olan yerde pek işe yaramıyor ve bazı köpek lerde sağır olduğundan etkilemiyor ama % 80 işe yarıyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Kesin Çözüm!
  (08.12.2014)

  Merhabalar Üniversitede çok köpek oluyor ve keyiflerine göre davranıyorlar. Çok sevdiğim bir köpek bir gün yanına 2 tane daha alıp saldırınca bu cihazı aldım. O köpekten bunu beklemezdim ama gerçekten saldırdı bana :) Cihazı aldıktan sonra herhangi bir saldırıya uğramadım, ancak sadece cihaz çalışıyor mu diye 1 kedi 1 köpek üstünde denedim. Bastığım Mesafe 10 mt civarıyken dahi dönüp bakmadan kaçıp gittiler. Hayvanları severim ama onlarında bazen sağı solu belli olmuyor dediğim gibi. Cihazı gerçekten köpeklerden korktuğum için almadım. Sadece herhangi bir tehlike yaşarsam diye taşıyorum yanımda. İçinde büyük bir pil var. Yıllarca dayanabilir. Pil kısmı tornavida ile açılıyor.

  /İçel/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (13) Hayır (3)

 • köpekleri sevin
  (08.12.2014)

  köpeklere zarar vermeden uzaklaştırın. keyfi kullanmayın, artistlik yapmayın,kaşınmayın,köpekleri sevin ve yemek verin. yaşlı az duyan veya sağır köpeklerde işe yaramıyor.Detaylı bilgi için ürün açıklamasını okuyun. KÖpekten muzdarip olanlara tavsiyedir.İşinizi görür.ben bundan önce kullanmıştım,bir arkadaşıma vermiştim.Şimdi yine lazım oldu,2 tane aldım.Biri bana,biride 2 köpek tarafından ısırılan eşime aldım.Bu alet olsaydı eşim ısırılmayacaktı.Kullanan biri olarak söylüyorum.

  /Niğde/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (8) Hayır (2)

 • Agresif köpeklere karşı etkili!
  (24.11.2014)

  Bu cihazı yaklaşık bir sene önce başka bir firmadan aldım. Evde iki adet köpeğimiz var. İhtiyaç gidermeleri için, sabah ve akşam olmak üzere iki defa sokağa çıkarıyorum. Benim köpeklerim dazer cihazından hiç etkilenmiyorlar. Zaten sakin huylu köpeklere de pek etki etmediğini gördüm. Dazer almakla doğru karar vermiş olduğumu iki ayrı zamanda, köpeklerimi ve beni, azgın sokak köpeklerinden kurtarınca anladım. Her iki olayda da üzerimize kudurmuşcasına son sürat gelen köpekleri duvara toslamış gibi durdurdu ve kaçırdı. Her iki olayda da yanımda dazer cihazı olmasaydı, büyük ihtimalle hem ben, hem de köpeklerim yaralanacaktık! Günde iki defa köpekleriyle dışarı çıkan biri olarak, güzergahınız üzerinde saldırgan sokak köpeklerinin tehdidi altındaysanız, Dazer cihazı almanızı tavsiye ediyorum, hem köpeklere herhangi bir zarar vermesi de söz konusu değil! Fakat tehlike anında eğer ki dazer işe yaramazsa, savunmanızı tam garantiye almak için diğer cebinizde de bir adet biber gazı bulundurmanız iyi olacaktır. Tüm hayvanların en az insanlar kadar yaşam hakkı olduğunu, onların da hayatlarının insanların hayatı kadar kutsal olduğunu aklımızdan da çıkarmayalım. Söz konusu cihazı veya farklı türde savunma aparatlarını sadece tehdit altında kalırsak, agresif hayvanı caydırıp kaçırtmak için kullanmamız gerektiğini bilelim. Teşekkür ederim.

  /Balıkesir/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (10) Hayır (2)

 • Harika
  (11.11.2014)

  Çocuklarım Okula yürüyerek gidip gelmek zorundalar,bu cihazı onlar için aldım.Onlar rahat ben de huzurluyum. Köpeklere 5-6 metre gibi mesafeden tutulduğunda çok etkili. Masum ve zararsız hayvanlara tutmayın,daha sonra sizden sebepsiz yere kaçıyorlar,kendinizi dostunuzu kaybetmiş hissediyorsunuz.

  /Sakarya/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (1) Hayır (1)

 • İşini Yapıyor
  (26.10.2014)

  Eğer hayvanda (kedi ya da köpek) duyma sorunu yoksa kesinlikle işe yarıyor. Etkili menzili 7 metre yazıyor ama bazı kedi ve köpeklerde daha uzun mesafeden bile rahatsız edici olduğunu gördüm. Alkalin pil kullanılması daha sağlıklı sonuç veriyor. Kemer tokası çok sıkı kavramıyor, gevşek. O nedenle cepte taşınması daha uygun.

  BORNOVA/İzmir/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Bisikletçinin dostu
  (14.10.2014)

  Bisiklet turlarında sıkça kullandığımız bu cihaz olmazsa olmazımız. Tam donanımla bisiklet üstündeyken bunu köpeklerde kullandığımızda harika sonuçlar alıyoruz(Görüntü faktörü de önemli). Kangallarda ve büyük çoban köpeklerinde çok etkili. Bazı küçük köpekler daha az kaçma eğilimi gösteriyorlar. Denemeden önce kimse işe yarayacağını düşünemeyecektir, bu doğal. Biz de köpekleriyle ünlü bir bölgeye araba ile giderek denedik ve araba camını açmadan bile etkili olabildiğini gördük. Aynı anda iki cihaz birden çalışırsa komik görüntüler bile ortaya çıkabiliyor. Kimse hayvanlara eziyet için kullandığımızı sanmasın, hepimiz hayvan sever insanlarız ama hem bizim hem de köpeklerin güvenliği için gerekli. Onları yolun kenarında tutmak, onları araçların altına girmekten kurtarıyor. Ayrıca bu cihazın bize verdiği güven ile çoğu zaman cebimizden, çantadan çıkartmadan sadece bağırarak köpekleri uzaklaştırabiliyoruz. Yine de işitme kaybı olan köpekleri ve bazı melez köpek türlerine dikkat etmek de fayda var.

  MERKEZ/Edirne/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (7) Hayır (1)

 • işe yarıyor
  (15.09.2014)

  arabamın üstünde keyifle yatan kedi ve köpekler artık gelmiyorlar.

  /İstanbul/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (4) Hayır (6)

 • iyi bir ürün..
  (29.08.2014)

  bu ürünü yeni aldım hepsiburadadan küçük yer kaplamıyor ve iş görüyor..

  MERKEZ/Erzurum/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (4) Hayır (1)

 • en güvenilir alışveriş sitesi
  (21.08.2014)

  Bu ürünü sipariş verdikten 24 saat geçmeden elimde ulaştı bence internetten alışveriş yapılacak en güvenilir site yaklaşım ve güvenilirliği nden dolayı kutluyorum. Dazzer köpek ler üzerinde etkisini denedim tuşa basmak yeterli anında uzaklaştırdı

  /İzmir/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (2) Hayır (0)

 • işe yarar
  (08.08.2014)

  Bende her Türk milleti gibi pahalıysa vardır bir hikmeti dedim ürünü aldım ilk işim cihazı test etmekti fabrikadaki eğitimli köpeklere denedim kaçmadılar diger sokak köpeklerinde denedim kaçtılar. Fabrikadakilere söyledim sizin köpekler sağır diye olayın gerçeği sonradan çıktı köpekler eğitim sırasında bu frekanslara maruz bırakılıyormuş zaten,bide kulaklarını kaybetse bile bulundugu yeri ölene kadar koruduklarını söyledi.Yani bunu bir hırsız alsa evde köpek olsa bile soyarım diye geldiğinde iste o zaman cihazı alır eline :) cihaz büyük baya erkekler için taşımada sıkıntı cebe koysan kötü görüntü elde durması hoş olmuyor birde bi sıkıntı keşke lazer ısığıda olsaydı bazı benzer ürünlerde var ucuz diye bakmadım :)

  KARTEPE/Kocaeli/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (0) Hayır (0)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

5 kelimeden kısa yazılmış yorumlar, hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.