2000
150
 • gereksiz
  (28.06.2016)

  şimdi çöpe attım, kullanımı zor, fazla gereksiz detaylı, yazık

  SARIYER - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Yemleme ayar yeri çok kotu
  (30.11.2015)

  Urunun yemleme ayarı hiç iyi değil çok basit yapılmış ve düzgün ayar yapamiyorsunuz ya çok fazla veriyor yada çok az.diğer taraftan zamanlaması çalışması güzel hava baglana bilmede güzel.ben yaklaşık 7 aydır kullanıyorum çok yemlemektense düşük ayar yapıp 6 defa yemleme yapıyorum ayarı bu.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • HERKESE TAVSİYE EDERİM
  (23.06.2014)

  ÇOK UZUN ZAMANDIR OTOMATİK YEMLEME MAKİNELERİNİ ARAŞTIRIP DURDUM, EN SON BU MODELDE KARAR VERİP ALDIM VE GERÇEKTEN GÜZEL. AKLINIZ KALMASIN DERİM İSTEDĞİNİZ ORANDA YEMLEME YAPIYOR BEN ÇOK BEĞENDİM, ÖZELLİKLE HAVA MOTORUNDAN BİR BAĞLANTI YAPILABİLMESİDE ÇOK GÜZEL ZATEN BEN BUNA ÇOK DİKKAT ETTİM NEMLENME VE YEMLERİN DÖKÜLMEMESİ BÜYÜK SIKINTI OLAVİLİR DİĞER CİHAZLARDA AMA BUNDA HEM FİYATI HEMDE ÖZELLİKLERİ BAKIMINDAN BENCE ÇOK İYİ HERKESE TAVSİYE EDERİM.

  MERKEZ - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • İş görüyor
  (28.10.2013)

  Ürün kısa bir sürede elime geçti tam bayram öncesinde ihtiyacım olduğu için çok limitli bir zamanda ürünü ulaştırdığı için HBya teşekkür ederim. Ürün 1 adet AA pil ile çalıştırılıyor (içinden çıkıyor), resimde görüldüğü üzere 6 adet pim var, günde 6 defa yemleme yapılabiliyor, tek seferde yem miktarı ayarı biraz uğraştırabilir bir kaç kere deneme yapmak gerekebilir, ilk kurulumu son derece kolay kullanma klavuzuna ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz. Mekanik olarak çalıştığından uzun süre kullanılabileceğini ön görüyorum. Tavsiye ederim.

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • tak ve tatile git gözün arkada kalmasın
  (21.08.2013)

  çok kolay bi kullanımı var -yemi doldur -ortadaki kısmı çevirerek beyaz düğmeye o anki saati getir - sonra hangi saatte yemleme yapsın istiyorsan 6 aparattan birini o saate tak - miktarı bir iki denemeyle ayarlanıyor zaten

  SAPANCA - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (3)

 • fiyat performans
  (17.07.2013)

  ürün elime siparişi verdikten bir gün sonra ulaştı ve kullanmaya başladım. kullanımı kolay, yem haznesi büyük, iş gören bir ürün. tavsiye edilebilir

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • iş görüyor
  (08.10.2012)

  ürünü alalı yaklaşık 3 hafta oldu şu an için mem nunum yeo oranını ayarlarken biraz uğraştırdı ama ayarı tutturunca süper günde 3 defa sorunsuz besliyor balıkları benim yerime :)

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Otomatik besleme aparatı
  (06.10.2012)

  Teşekkürler hepsi buradaa mükemmel birşey bu aldım ve hiç pişman olmadım. balıklarıma sürekli yem dökmekten bikmiştim ama kurtuldum :D ve tek pille çalışıyor.içim rahatt balıklarım huzurlu

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (3)

 • tatil de gözünüz arkada kalmasın
  (01.10.2012)

  ürünü akvaryumun kenarına takmak zorunda kaldım, zira akvaryumun üzerini açık bırakmam gerekti, ama yemleme ayarını yemin büyüklüğüne göre yapmak gerekiyor. Deneme yanılma yöntemiyle bi ayar tutturduk gidiyo bakam,

  MERKEZ - Kahramanmaraş - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (4)

 • Fiyat/performans çok iyi
  (24.09.2012)

  Fiyatı çok uygun. mekanik bir sistemi var. kullanması, yönetmesi kolay. mekanik bir saatin akrebi yerine saat işaretli bir disk, diske istediğiniz saatlere göre taktığınız 6 adet pim ve bu pim tarafından tetiklenen bir düğmeden ibaret. düğmeyi elle de tetikleyebiliyorsunuz. tetiklendiğinde gayet geniş ve ayarlanabilir olan yem haznesi dönerek ayarlanan miktarda yemi bırakıyor. küçük taneli yemler için ayar tutturmak zor ama stick yemler için çok kullanışlı. toz ve yaprak yemler için kullanılabilir ama bu tip yemler için en elverişli cihaz değil. Kapaklı akvaryumlara montajı zor.

  KONAK - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Tatillerin vazgeçilmez ihtiyacı...Nasıl çalıştığını da anlatıyorum...
  (03.09.2012)

  Arkadaşlar bir hafta önce indirimde iken aldım. Taneli yemlerde bir kaç deneme sonra güzel bir sonuç elde ediliyor ve istediğiniz miktar ayarlanıyor, pul ve toz yemler için aynı şeyi söyleyemem. Yem makinesinin üzerinde ki saat kadranını bulunduğunuz saat ile aynı zamana ayarlıyorsunuz. Makinenin sağ altında bulunan 6 adet pimden günde kaç yemleme yapmak istiyorsanız o kadarını alıp kadrana takıyorsunuz. Örneğin ben sabah 8, 16 ve saat 24de olmak üzere günde 3 defa balıklarımı yemlemek istedim. kadranda belirttiğim saatlere denk gelen yerlere pimleri taktım. Tatilde gözünüz arkada kalmasın denedim sonuç mükemmel.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (5)

 • Eh işteee
  (27.08.2012)

  Bu ürünü alalı yaklaşık 1 ay oldu. Fiyatı uygun olduğu için tercih ettim, ancak makinanın nasıl çalıştığını anlamak gerçekten çok zor. Çok kötü bir ingilizce ile ,hiçbirşey tarif edilmemiş. Ben ise kendi yöntemlerimle, nasıl çalıştığını çözdüm ama gerçekten hiç kolay olmadı.Çalışma prensibi ise çok kolay ve istediğiniz şekilde yemleme yapıyor.Tavsiyem ise , daha kaliteli bir yemleme makinası alınması yönünde olacak.

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (19)

 • beklediğimden kötü
  (25.07.2012)

  zaman ayarı nasıl oluyor hala bulamadım, 50 lt.lik akvaryumuma monte edemedim, yem ayarı güzel değil, ya az oluyo ya çok.. tavsiye etmem..

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (20)

 • Kullanışlı, yem haznesi büyük
  (19.07.2012)

  Ürün elime geçtiğinde çalışma sistemini çözmekte biraz zorlansam da, sonunda akvaryumuma takabildim. Akvaryumun kayıt kuşak kısımlarına iki yönlü takabiliyorsunuz. Tek dezavantajı yüksekliği biraz büyük olduğu için benim akvaryumun kapağı kapanmadı. Özellikle kapaklı akvaryum kullanıyorsanız aradaki boşluğu ve makinenin yüksekliğini hesap ederek sipariş vermenizi öneririm.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • nasıl
  (15.07.2012)

  yorumları okudum bugun bu ürüne sipariş verdim umarım kısa sürede teslim edilir. Ürünle ilgili yorumlar genel anlamda güzel inş pişman olmam.

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • İşinizi Görür
  (10.07.2012)

  İki japon balığım var. Yem haznesini doldurduğumda 15-20 gün yeteceğini düşünüyorum. Günde birden fazla besleme yapabilirsiniz. Ancak uyku saatlerine getirmemeye çalışın çünkü çok yemleme sırasında çok ses çıkarıyor.

  ÇINARCIK - Yalova - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • ilangilerim için :)
  (20.06.2012)

  İlangılerım ıcın aldım ve cok memnunum bu ısle ılgılenen herkese tavsıye edıyorum dıgıtal cihazlara gore daha dayanıklı,hava hortumuyla nemlenme cok azda olsa onlenebılıyor ama esas nemlenmeyı yem kabının altından yapıyor ve onuda streç ile onledım.Kısacası dusunmenıze hıc gerek yok hemen alın.Unutmadan şunuda yazayım benım tankım 500lt.yorumum da bu tanka gore :))

  ÇORLU - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Bence mükemmel.
  (07.09.2010)

  İndirimde iken almıştım. Bence mükemmel bir ürün. Bahsedilen sorunların hiçbirini yaşamadım. Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Yem ayarı çok çok iyi. Bir kaç denemden sonra doğru ayarı buluyorsunuz. Karışık yem kullandım. Granül ve pul. Nemlenme de olmadı. Hava hortumunu bile bağlamadım. İhtiyaç duyulursa hava hortumu bağlanabilmesi güzel bir olay. Montaj seçeneği yatay ve dikey. ben akvaryum üzerinde bulunan cama bağladım. Sorun yok. Teşekkürler Hepsiburada.

  AYVACIK - Çanakkale - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (20) Hayır (7)

 • bence çok iyi
  (16.07.2010)

  2 haftadır ürünü kullanıyorum ve gerçekten memnunum tek sorun akvaryumun üstü kapalıyken monte etmek oldu onuda bir şeklide çözdüm.Hava motorunuz eğer güzel hava basıyorsa yemler kuru kalıyor ki bu özellik birçok yemleme makinesinde de yok.Hem granül hemde pul yemler birlikte duruyor bende ve problem yaşamadım.tavsiye ederim

  - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (5)

 • Tatilde kafam rahat !
  (20.06.2010)

  Öncelikle ürünün malzeme kalitesi çok iyi, ilk bakışta karışık gibi gelse de kullanımı ve programlaması çok kolay, lakin içinden çıkan kullanım kılavuzu Türkçe değil, ben İngilizcesinden olayı çözdüm ama ingilizce ve Çince bilmiyorsanız biraz zorlanabilirsiniz. Nemden dolayı pul yemlerin yapışarak dökülmeme sıkıntısını hava bağlantısı ile çözmüşler, bu özelliği bizzat denedim ve çok başarılı, pul yem rahatlıkla kullanılabiliyor. Sadece benimkisi gibi 30ltlik küçük akvaryumu olanların dikkatli olmaları gerekir, çünkü boyutları küçük akvaryumlar için bayağı büyük. Öndeki lambanın bulunduğu kapağı komple çıkarmadan yemliği takmak mümkün olmadı. Ayrıca akvaryum kenarına takma aparatı daha fazla montaj seçeneğine sahip olmalı idi diye düşünüyorum, benim akvaryumun kenarına malum aparatı takabilmek için bir miktar kesme biçme işlemi yapmam gerekti. Bahsettiğim montaj sıkıntılarını aştıktan sonra cihazı 3 gündür test ediyorum, gayet güzel ve tıkır tıkır çalışıyor, tatilde gözüm arkada kalmayacak gibi görünüyor.

  MERKEZ - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (6)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN