Sağlıklı bir ofis ya da okul hayatına sahip olmanızda kaliteli ofis malzemelerinin payı büyüktür. Eğer işiniz gereği onlarca A-4’ü dosyalamak zorundaysanız delgeçler sizin en iyi arkadaşlarınızdır. Hepsiburada.com size tüm ofis malzemelerinde olduğu gibi delgeçlerde de kaliteyi ve güvenli alışverişi bir arada sunuyor.

Delgeçler ofisinizin genel dizaynına göre çok ciddi renk ve modellerde tasarlanmış olsa da, eğer “çalışırken biraz eğlenmek benim de hakkım” diyenlerdenseniz hepsiburada.com ofis malzemeleri sayfalarında aradığınız bulmak çok kolay.

Delgeçler, bir ya da birkaç kağıdı delebilecek kadar küçük olabilecekleri gibi 50-100 sayfayı dahi tek seferde delebilecek büyüklükte de imal edilebilirler. Ancak ebadı küçük modellerde kâğıt hizalama aparatı bulunmayabilir. Eğer böyle bir model kullanıyorsanız ve delikleri kâğıda düzgün hizalamak istiyorsanız, deleceğiniz kâğıdı önce ikiye katlayın ve tam ortaya küçük bir iz bırakın. Sonra bu izi delgecin tam ortasında bulunan kabartmalı işaret ile aynı hizaya getirin ve delme işlemini yapın.

Eğer ofisinizdeki tüm kırtasiye ürünlerinin birbiri ile uyumlu olması gibi bir takıntınız varsa bu da sorun değil. Zira üreticiler sizin bu takıntılarınızın farkındalar. Bu yüzden delgeçler ile birlikte aynı model ve renklerde zımbalar, mektup zarf açacakları, zımba sökücüler ve daha pek çok ürün hepsiburada.com’da sizleri bekliyor. Hemen masa üstünüze şöyle bir bakın ve delgeçlere olan bakışınızı yeniden gözden geçirin. Kararınızı verdikten sonra dilediğiniz ürünü seçerek hemen sepetinize ekleyin.

Delgeç Çeşitleri

308 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. MAS
  2. Leitz
  3. Std
  4. Temat
  5. Gıpta
  6. Bu-Bu
  7. Kw-Trio
  8. Bigpoint
  9. MAX
  10. Umix
  11. Maped
  12. Kraf
  13. Delta
  14. Mimaks
  15. Cassa
  16. Bafix
  17. El-Casco
  18. Daxi
  19. Lexon
  20. Umur
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/15077
BAŞA DÖN