Delonghi TRD4 1025 Dragon 4 10 Dilim Yağlı Radyatör Yorumları

(162 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Dört Yıldız
  (13.01.2017)

  ürünü alalı 15 gün oldu. ısıtma sistemi gerçekten iyi. Fakat o koku olayı nasıl birşeyse 15 gün oldu hala 3.kademede koku yayıyor. Buna çözüm bulan varsa yazsın arkadaş. Elektrik parasını boşver keyif yapayım diyorum, alıyorum 3.kademeye ama kokusu yüzünden tekrar 2 ye alıyorum buda keyifli bir sıcaklıktan mahrum ediyor beni.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Ekonomik yönden sarsıcı..
  (11.01.2017)

  Kesinlikle tavsiye etmiyorum çok güzel isitiyor evet ama elektrik faturasindan şikayetçi olduğum için aldım ve su an eski faturamin 2 katı bir ücret geldi ekonomik yönden çok sarsıcı bir ürün.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Almayın
  (03.01.2017)

  Banyoyu ısıtması için almıştım kablo çok kısa üçlü akım önleyici prizle kullanmaya çalıştım ama 3. Kademe prizin şartelini attırıyor. Kesinlikle 9m2 ilk Banyoyu ısıtmıyor. 2. Kademe zaten asla işlemez çok kötü pişmanım.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • haketmiyor
  (01.01.2017)

  Arkadaşlar öncelikle hepinizin yeni yılını kutluyorum.Ürünü kullanalı yaklaşık 2 ay oldu yeni bebegimiz olduğu için almıştık.Ürün kesinlikle iyi ısıtıyor. tüketim sarfiyatı da günde yaklaşık 8-10 saat kullanıyoruz 1 derece4. termostat ayarında ayda 120-130tl ekstra bi elektirik teketimimiz oldu.Yanlız üründen memnun değiliz.çünki aşırı derece çat çat çat sesleri oluyor çocuk geceleri sıçrayarak uyanıyor ve ağlıyor.2. 3. kademede çalıştığında hala koku yapıyor ve rahatsız ediyor.sırf iyi ısıtıyor diye bence bu kadar olumsuzluga katlanılmaz sonuçta verdiğimiz para iyi bir ısıtıcı parası.herkese mutlu bir yaşam diliyorum.

  - Van - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Başarılı.
  (27.12.2016)

  Güzel ürün ısıtması gayet iyi. 75 metreküp üzeri odalar için ideal değil. Eğer odanız küçük,bir odadan bir odaya taşımayacaksanız, ideal ısı için vaktiniz varsa( yarım saat kadar) düşünmeden alın. Aksi halde en iyi ısınma yöntemi inverter klimadır.

  TORBALI - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Dört Yıldız
  (26.12.2016)

  Öncelikle teslimat tam zamanında yapıldı, teşekkür ederim. Aynı markanın döküm olanını da kullanıyorum, ondan da çok memnundum yeni aldığım üründen de memnunum. Bu cihazın soba olmadığını, ısıtıcı olduğunu düşünerek aldığımdan dolayı performansından memnunum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (22.12.2016)

  Ürün çok iyi, verdiğiniz paraya değer.

  BORNOVA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Kesinlikle tavsiye etmiyorum
  (22.12.2016)

  20 m2 lik alanı hiçbir şekilde ısıtamıyor, yanında durursanız ancak o şekilde ısınabilirsiniz.

  BAHÇEŞEHİR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • temiz ve sıcak
  (20.12.2016)

  ürün odanın heryerini ısıtıyor.boya kokusu zamanla gidiyor.hızlı ısıtmasada ortalama bir saat sonra oda baya ısınmış oluyor.mutlu ve sıcak günler.

  - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • parasına ve piyasadaki abartıya göre 2 yıldız
  (13.12.2016)

  piyasa bu ürünü abartan arkdaşlra aldanmayın bnde bir çok yorumu okudum ve aldım 35 mkare odada dışraki soğkluk en fazla 3 derece falndır karadenzde yaşyorm çok abartı bi soğukda yoktr ki son ayarlarda saatlerce çalştrdım fırın gibi olmayı geçtim başarılı bi ısıtma olsaydı kafiydi... küçk odalarda iş yapar ama yine yüksek kademede olmk şartyla yok çok ısıtyor yok fırın gibi yapıor alndanmayın. bekltnzi karşılamz..küçk koranklı bi odanız varsa o zamn iş yapr ayrıca koku olyında koku yayılmadı benm üründe umarım verdği verime göre fatura da düzgün olur saygılar...

  - Sinop - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • Bir Yıldız
  (10.12.2016)

  Çalıştırıldığında yanık yağ gibi bir koku geliyor ve baş ağrısı yapıyor

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (4)

 • Buradaki yorumları okurken bir kez daha düşünün
  (09.12.2016)

  Buradaki çoğu olumlu yoruma ve ürünün piyasa fiyatına bakarak dedim ki bu kesin bizim 50 m2'lik evi ısıtır. Ki, tüm ev 50 m2. Bizim oturduğumuz oda 15-20 m2 var yok. Son ayarda açtık ama odayı ısıtmadı. Biz hamam gibi olur diye düşünmüştük, ancak soğukluğunu kırdı. Oda yine serin, yine kalın giyinmek zorunda kaldık. Almadan önce bir değil, iki, üç, on kez daha düşünün!

  FATİH - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (3)

 • Merhaba
  (07.12.2016)

  13 Gündür Kullanıyoruz 3.Derece Max da çok koku yapıyor ama güzel ısıtıyor arkadaşım 2 yıl önce almışlar bana dediği devamlı 3 de yani Max da yakın koku gider dedi şuanda yaktık 3 de evde kokudan durulmuyor....

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (2)

 • Hızlı Isıtma
  (07.12.2016)

  Ürünü 2 gündür kullanıyorum. Hızlı ve sorunsuz kargolama ile bana ulaştı. Şu an mevcut Fakir RH12 yağlı radyatörüme ek olarak aldım. Fakiri alırken de aklımda bu ürün vardı. Keşke en başta bu ürünü alsaymışım. İki ürünü karşılaştırma şansım oldu. Delonghi daha fazla ısınıyor ve üründe de bahsediliği gibi baca etkisi ile daha hızlı ısıtma yapıyor, peteğin üstünde resmen yukarı doğru bir sıcak hava akımı oluyor sanki içinde fan varmış gibi bu özelliği ile ısıtma daha hızlı oluyor. Fakirde bu özellik olmadığı için ısıtma süresi daha uzun Fakirin önünde rezisdans var onu çalıştırarak ısıtmayı hızlandırmanız gerekiyor oda ek maliyete sebep oluyor ve yine de hızlı olmuyor. Zaten yağlı radyötörlerin dezavatajlarıda ortamı hızlı ısıtamamaları bu nedenle baca etkisi, üzerinde monteli fan, rezistans koyarak bunu hızlandırmaya çalışıyorlar. Ama ısındıklarında ortamı kurutmadan daha güvenli ve ekonomik olarak ısıtıyorlar. Birde bu üründe ilk günlerde bir boya kokusu oluyor oda aklınızda olsun. Genel olarak ürün pahalı olsada bence fiyatını karşılıyor.

  MERKEZ - Isparta - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (2)

 • İyi
  (05.12.2016)

  Mrb, ürünü aldım teslimat iyi yapıldı. 40 mkare odamda kullanıyorum fişe taktıktan 30 dakika sonra içerisi fırın gibi oluyor lakin elektrik faturası nekadar fark edecek bilmiyorum..birde kablosu çok kısa talimatlarında prizin altına koymayın yazmışlar ama çok kısa olduğu için başka çare kalmıyor. Fişi keserek uzattım bende.

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (3)

 • Beş Yıldız
  (25.11.2016)

  1 aydir kullanıyorum sobayı aratmıyor çok güzel ısıtıyor kesinlikle tavsiye ederim

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (5)

 • EN İYİ YAĞLI ISITICI
  (20.11.2016)

  Ürünü almadan önce araştırdım marka çok iyi kendini kanıtlamış, üç kademeli olması çok güzel birde otomatik istediğiniz ısı ayarını yapabiliyorsunuz odayı hep aynı ısıda tutabiliyor bence uzun yıllar bozulmadan kullanmak istiyorsanız ve de yangına karşı yağla ısıttığı için diğer elektrikli ısıtıcılardan çok daha güvenli , ürün kalite düşünmeden alın derim , birde hepsi burada ya çok çok teşekkürler 2 gün içinde teslim ettiler.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (0)

 • harika
  (19.11.2016)

  çok sağlam 7/24 saat çalıştırıyorum bi sıkıntı olmadı yanlız 3 e aldığımda boya kokusu geliyor onun haricinde bir sıkıntı yok alanlara hayırlı olsun hb teşekkürler

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (1)

 • Beş Yıldız
  (14.11.2016)

  bebek odası için ideal. fakat ekonomik değil. ekonomi düşünenler hiç sağa sola bakmasın iyi bir marka invertörlü klima alsınlar.

  DÖRTYOL - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (6)

 • Gayet güzel
  (27.10.2016)

  Kıyı bölgelerde yaşıyorsanız hem ekonomik hem kullanışlı bir ürün şiddetle tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (2)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN