Delonghi TRD4 1025 Dragon 4 10 Dilim Yağlı Radyatör Yorumları

(171 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • güzel
  (30.05.2017)

  Isıtması çok iyi çok memnunuz. koku ilk zamanlar yapıyor sonra yok. Tek sıkıntısı ekonomik değil onun dışında güzel ürün. kargo da hızlı ve güzel paketlenmiş.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (2)

 • Harika
  (14.02.2017)

  Isınmak için alınabilecek en iyi ürün bence. Yorumlarda okuduğum koku sıkıntısını yaşamadım. Kapandığında dahi sıcak kalıyor bir süre. Yağlı olduğu için geç soğuyor. Soğuk kış günlerinde kurtarıcı.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • ELEKTRİK DURUMU VE KOKU OLAYI OKUYUNUZ
  (26.01.2017)

  ARKADAŞLAR ÜRÜNÜ 3 AYDIR KULLANIYORUM,3 .CÜ KADEME TERMOSTAT 6 DA YANİ ENS ON SEVİYEDE İŞ YERİMDE KULLANIYORUM.160 TL GELEN ELEKTRİK FATURASI 420 TL GELMEYE BAŞLADI,260 TL 1 AYLIK EXTRA MASRAFI OLUYOR GÜNDE 11 SAAT ÇALIŞINCA.40 METRE KARE İŞ YERİNİ ÇOK SOGUK HAVALARDA İÇERDE MONT LA OTURABİLECEGİNİZ SEVİYEDE TUTUYOR,ÖYLE KAZAKLA FELAN OTURAYIM DİYECEKSENİZ BUNLAR OLMAZ.KOKUSU ÇOK ZOR ÇIKIYOR BENİM GİBİ İŞ YERİNDE KULLANACAK VE DEVAMLI 3 CÜ KADEME ÇALIŞTIRACAKSANIZ KOKU 1 AYDA ÇIKMIYOR.KOKU YOK DİYENLER 2 Cİ KADEMEDE ÇALIŞTIRANLAR.UMARIM YARDIMCI OLMUŞUMDUR.

  ZEYTİNBURNU - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (31) Hayır (0)

 • Cebinizi Yakar
  (25.01.2017)

  Ürünü 1.5 yaşındaki oğlumun odasını gece yatarken çalıştırıp sabah kalktığında kapatmak üzere aldım.Her ne kadar 3 saat açık havada 3.kademede çalıştırsam da yağ kokusu gitmedi.Bu sebeple maksimum 2.kademede çalıştırdım (o da 4-5gece.)Yaklaşık 20 günlük kullanımım sonunda elektrik faturasını 200 lira civarı arttırdı.Evde çift klima (her ikisi de inverter ve bir tanesi 24 saat,diğeri de 12 saat minimum açık) açık olduğu halde delonghi öncesi en yüksek fatura 285 lira idi.son fatura 494 tl geldi. Evet belki havayı kurutmadığı için sağlıklı olabilir ancak ısıtması için 3.kademede çalıştırmak gerek.Çalıştırırsanız da öncelikle o yağ kokusuna katlanmanız,sonrasında da ay sonundaki yüklü elektrik faturasına katlanmanız gerekecektir.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (2)

 • orta derece
  (18.01.2017)

  max derecede 40m² odayı 3 saatte ısıtıyor beklentileriniz çok yüksek değilse klimaya alternatif olarak alınabilir doğal gaz peteği performansı beklememek lazım

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Bazı bilgiler...
  (17.01.2017)

  Ben bu ürünü geçen yıl almıştım. Herşeyi ile dört dörtlük bir ürün, özelliklerini saymaya gerek yok. Gelelim olumsuz yorumlara; 1 - Fabrikadan yeni çıkan bir arabanın kokusu bazı kişilerde nasıl baş ağrısı ve diğer rahatsız edici bir durum teşkil ediyorsa, aynı durum bu ürün içinde geçerli, eğer en son seviyeye getirip herşeyiyle limitleri zorlarsanız tabiikide ürün yeni fabrikadan çıktığı için geçici bir koku olacaktır. Dünya üzerinde neyin limitlerini zorlarsanız bir yerden illaki olumsuz bur durumu bulursunuz. 2 - Çıt Çıt diye ses geliyor diye yapılan yorumlarda, ürün soğuk iken açıldığı zaman, tam ısınma zamanına kadar bir genleşme soğuma olayı ortaya çıkar. Bu doğanın bir kanunudur, nasıl ki tren raylarındaki salmanın yani tahtanın rayları bükülmesine izin vermediği gibi, 3 - Bu ürün bence diğer ısıtıcılara nazaran ekonomik, çünkü istediğiniz gibi çok fonksiyonlu ısı ayarları var bulunduğunuz ortama göre ayarlayıp sürekli veya kısmi şekilde ürünü açık bırakabilirsiniz. Bu şekilde bir ekonomi sağlayabilirsiniz. Ben üründen gayet memnunum, yine tercih size kalmış...

  - Adana - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (3)

 • Almadan önce faturaya etkisini göz önünde bulundurun!
  (16.01.2017)

  Ürünü alalı 2 ay oldu. Günde 8 saat ile 10 saat arası 1. kademede kullanıyorum. Faturaya etkisi 125 tl ile 150 tl arası değişiyor. Kablo boyu 1 metre daha uzun olsa çok daha iyi olabilirmiş. Bir de tekerleri açık şekilde kullanmanızda fayda var. Yazılan problemlerin çoğu standart yağlı radyatör problemleri zaten (Kapattıktan sonraki çatırdama sesleri ve koku problemi vs.) Diğer ürünlere göre kesinlikle daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ürün hakkında tek düşünmeniz gereken nokta faturaya etkisi bence ve bu durum bu ürüne has bir şey değil diğer yağlı radyatörlerde de faturaya etkisi tahmini bu kadar olur. Sonra faturayı görünce yüzünüz asılmasın diye bilgilendirmek istedim. Fatura etkisi hakkında neredeyse hiç yorum yok.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (15.01.2017)

  3. Ayarda koku yapıyor biraz.Ama ürün gayet iyi.Ben 2. kademe de yatak odasında kullanıyorum çok iyi.20m2 falan.

  SİLİFKE - İçel - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (2)

 • Süper ürün..
  (14.01.2017)

  Ürünü önceki gün teslim aldim. Yorumlarda bahsedildiği gibi ilk gün tüm yağlı radyatorlerde olduğu gibi koku yaptı ancak 2. gün koku kalmadı.. Isıtma konusuna gelince 30 m2 lik salonda kullanıyorum. Oldukça başarılı diyebilirim.. sonuç olarak tavsiye ederim..

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • Dört Yıldız
  (13.01.2017)

  ürünü alalı 15 gün oldu. ısıtma sistemi gerçekten iyi. Fakat o koku olayı nasıl birşeyse 15 gün oldu hala 3.kademede koku yayıyor. Buna çözüm bulan varsa yazsın arkadaş. Elektrik parasını boşver keyif yapayım diyorum, alıyorum 3.kademeye ama kokusu yüzünden tekrar 2 ye alıyorum buda keyifli bir sıcaklıktan mahrum ediyor beni.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Ekonomik yönden sarsıcı..
  (11.01.2017)

  Kesinlikle tavsiye etmiyorum çok güzel isitiyor evet ama elektrik faturasindan şikayetçi olduğum için aldım ve su an eski faturamin 2 katı bir ücret geldi ekonomik yönden çok sarsıcı bir ürün.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Almayın
  (03.01.2017)

  Banyoyu ısıtması için almıştım kablo çok kısa üçlü akım önleyici prizle kullanmaya çalıştım ama 3. Kademe prizin şartelini attırıyor. Kesinlikle 9m2 ilk Banyoyu ısıtmıyor. 2. Kademe zaten asla işlemez çok kötü pişmanım.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • haketmiyor
  (01.01.2017)

  Arkadaşlar öncelikle hepinizin yeni yılını kutluyorum.Ürünü kullanalı yaklaşık 2 ay oldu yeni bebegimiz olduğu için almıştık.Ürün kesinlikle iyi ısıtıyor. tüketim sarfiyatı da günde yaklaşık 8-10 saat kullanıyoruz 1 derece4. termostat ayarında ayda 120-130tl ekstra bi elektirik teketimimiz oldu.Yanlız üründen memnun değiliz.çünki aşırı derece çat çat çat sesleri oluyor çocuk geceleri sıçrayarak uyanıyor ve ağlıyor.2. 3. kademede çalıştığında hala koku yapıyor ve rahatsız ediyor.sırf iyi ısıtıyor diye bence bu kadar olumsuzluga katlanılmaz sonuçta verdiğimiz para iyi bir ısıtıcı parası.herkese mutlu bir yaşam diliyorum.

  - Van - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (3)

 • Başarılı.
  (27.12.2016)

  Güzel ürün ısıtması gayet iyi. 75 metreküp üzeri odalar için ideal değil. Eğer odanız küçük,bir odadan bir odaya taşımayacaksanız, ideal ısı için vaktiniz varsa( yarım saat kadar) düşünmeden alın. Aksi halde en iyi ısınma yöntemi inverter klimadır.

  TORBALI - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • Dört Yıldız
  (26.12.2016)

  Öncelikle teslimat tam zamanında yapıldı, teşekkür ederim. Aynı markanın döküm olanını da kullanıyorum, ondan da çok memnundum yeni aldığım üründen de memnunum. Bu cihazın soba olmadığını, ısıtıcı olduğunu düşünerek aldığımdan dolayı performansından memnunum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Dört Yıldız
  (22.12.2016)

  Ürün çok iyi, verdiğiniz paraya değer.

  BORNOVA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Kesinlikle tavsiye etmiyorum
  (22.12.2016)

  20 m2 lik alanı hiçbir şekilde ısıtamıyor, yanında durursanız ancak o şekilde ısınabilirsiniz.

  BAHÇEŞEHİR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (5)

 • temiz ve sıcak
  (20.12.2016)

  ürün odanın heryerini ısıtıyor.boya kokusu zamanla gidiyor.hızlı ısıtmasada ortalama bir saat sonra oda baya ısınmış oluyor.mutlu ve sıcak günler.

  - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • parasına ve piyasadaki abartıya göre 2 yıldız
  (13.12.2016)

  piyasa bu ürünü abartan arkdaşlra aldanmayın bnde bir çok yorumu okudum ve aldım 35 mkare odada dışraki soğkluk en fazla 3 derece falndır karadenzde yaşyorm çok abartı bi soğukda yoktr ki son ayarlarda saatlerce çalştrdım fırın gibi olmayı geçtim başarılı bi ısıtma olsaydı kafiydi... küçk odalarda iş yapar ama yine yüksek kademede olmk şartyla yok çok ısıtyor yok fırın gibi yapıor alndanmayın. bekltnzi karşılamz..küçk koranklı bi odanız varsa o zamn iş yapr ayrıca koku olyında koku yayılmadı benm üründe umarım verdği verime göre fatura da düzgün olur saygılar...

  - Sinop - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • Bir Yıldız
  (10.12.2016)

  Çalıştırıldığında yanık yağ gibi bir koku geliyor ve baş ağrısı yapıyor

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (5)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN