Delonghi Ütüler

Ütüler, elektrikli ev aletleri içerisinde her an ihtiyaç duyulan, en önemli ürünlerdendir. Günlük kıyafetleriniz, ev eşyalarınız, çocuklarınızın giysileri derken haftanın en az üç, dört saatini ütü yaparak geçirmeniz mümkündür. İyi ütülenmiş kıyafetler hem kendini gösterir hem de daha uzun ömürlü olur. Hayatınızda büyük yer kaplayan ütüleme işlemini kolaylaştıran Delonghi, kaliteli ve yüksek performanslı ütüler üretir.

Delonghi Ütü

Ütüler, elektrik enerjisi kullandığı gibi kullanıcılarının fiziksel gücüne de ihtiyaç duyar. Bu anlamda, tercih edeceğiniz ütünün kullanım açısında rahat olması, uzun vadeli kullanım için önemlidir. Gerek ürünün elinize tam oturması, gerekse ütü masasında rahatça hareket ettirebilmeniz, işlem sırasındaki rahatlığınızı etkiler. Aynı zamanda, ütünün çok ağır olmaması ileri dönemlerde oluşabilecek fiziksel rahatsızlıkları önlemeye yardımcı olur. Ergonomik standartları önemseyerek tasarlanan Delonghi ütüler ile daha keyifli ütü yapabilirsiniz.

Ütülerin biçimi kadar teknolojik özellikleri de dikkate alınmalıdır. Bu özelliklere kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda karar vermeniz, ütüyü rahatça kullanmanız için önemlidir. Zor ütülenen nevresim takımlarından şikayetçi iseniz, dikey ütülemeye müsait ütüler sizler için faydalı olur. Bu modeller, ceket ve perdeleriniz için de kullanışlıdır.

Ütüde kullanılan suyun zamanla kireç yapmasına karşı, kireç önleyici sistemlere sahip ürünler de tercih edebilirsiniz. Pek çok taban özelliği, performans oranı ve buhar kazanı seçenekleri arasından, ihtiyacınız olan ütüye karar verebilirsiniz.

Delonghi Ütü Fiyatları

Farklı özelliklerdeki ütüleri, farklı fiyat aralıklarında bulabilirsiniz. Ütü fiyatları, ilk olarak ütünün maksimum buhar seviyesine göre değişir. Buhar seviyesi, ütünün belirli bir zamanda ne kadar güçlü ısı verip, ne kadar zor kumaşları ütüleyeceği ile alakalıdır. Buharlı ütülerin ve buhar kazanlı ütülerin verebileceği maksimum buhar güçleri değişir. Buharlı ütüler küçük boyutları ve küçük su hazneleri ile kullanımda pratiklik sağlar. Acil ütülemeler ve küçük parçalar için idealdir. Buhar kazanlı ütüler, büyük su hazneleri ile çok daha uzun süre kullanılabilir. Aynı oranda daha fazla buhar gücü kullanan bu ürünler, çok uzun süre ütü yapanlar için idealdir.

Ütü tabanının üretildiği ana madde de ütü fiyatlarında önemli bir faktördür. Farklı maddelerin farklı avantajları olduğu gibi, bu avantajlar ihtiyaçlarınıza göre değişir. Seramik ya da çelik gibi değişik taban tiplerine karar verirken, kişisel ihtiyaçlarınızı göz önünde tutmalısınız. Tabanın zamanla aşınmaması, kıyafetlerinize hassas davranması için önem taşır. Bütçenize uygun bir ütüyü, dilediğiniz tabanda ve buharlı ya da buhar kazanlı olarak tercih edebilirsiniz.

Delonghi Ütü Modelleri

Çeşitli taban ve ütü tipinden oluşan modellerde birini seçerken, sizin ihtiyacınızı karşılayacak bir modele karar vermek önemlidir. Geniş avantajlarla gelen birçok model arasından tercih yapmadan önce, kişisel ihtiyaçlarınızı belirlemenizde fayda vardır. Ütüden beklentilerinizi belirlediğinizde modele karar vermeniz daha basit olur. Böylece, ihtiyacınıza cevap veren bir ürün seçerek, isabetli bir yatırım yapmış olursunuz. Maddi boyutunun yanında, beklentilerinizi karşılayan bir ütü kullanarak, ütüye harcadığınız sürede keyifli vakit geçirebilirsiniz. Hoşunuza giden bir ürün ile daha zevkli ve daha verimli ütü yapabilirsiniz.

Ütü seçiminde taban tercihi de işinizi kolaylaştırır ve ütüden tam verim almanız için önemlidir. Kıyafetleriniz üzerinde rahatça hareket edebilen bir ütü, işlem süresini kısaltır ve sizi yormaz. Seramik tabanlı bir ütü seçerek, hassas ipek gömleklerden inatçı keten pantolonlara kadar pek çok kumaşı rahatça ütüleyebilirsiniz. Yanma ve aşınmaya karşı dayanıklı çelik tabanlı ütüler ile yıllar sonra bile aynı özenle ütülenmiş kıyafetler giyebilirsiniz. İşlevselliği ile daha konforlu ütü yapmanızı sağlayacak bir modele, kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Delonghi Ütü Fiyatları

6 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Delonghi
  2. Tefal
  3. Philips
  4. Arzum
  5. Fakir
  6. Bosch
  7. Braun
  8. Goldmaster
  9. Siemens
  10. King
  11. Vestel
  12. Beko
  13. Arçelik
  14. Sinbo
  15. Arnica
  16. Conti
  17. Electrolux
  18. Hotpoint Ariston
  19. Silter
  20. Blue House
  21. Cvs
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Watt Aralığı
 7. Taban
 8. Satıcı
 9. Buhar Kazanı
 • Marka Delonghi
DSACategoryId/2147483638/17071/155122
BAŞA DÖN