Delta Strength Machine Multi-Fonksiyonel Deluxe Ağırlık Sehpası - 5500 Yorumları

(83 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • yeterli
  (31.08.2017)

  Ürünün gönderim hızı çok hızlıydı 2 günde sivasa teslim edildi. Kurulum çok karışık değil fakat bazı civatalar ve somunlarında 1 2 tane eksikler vardı. yinede kurdum kullanıyorum uğraşmak istemedim. ürün fiyatına göre kaliteli ev için iyi . fazla yer kaplamayan bir ürün. halter konulan yer dar kilolu arkadaşlar sorun yaşayabilir.

  - Ordu - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • EVDE RAHAT VERİM ALINIR.
  (19.05.2017)

  Ürün fiyat kaliteye göre güzel kurulum kısa süreli kurulum kılavuzu kurmak zor nedeni görsel kurulum sayfası bulanık gözüküyor. Çok yer kaplamıyor katlanabilir özellikte bi burun üründür. Evdeki ihtiyacınızı rahatlıkla karşılar.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Tavsiye ederim çok memnunum
  (08.05.2017)

  Kısa sürede elime ulaştı. Tüm parçaları eksiksiz geldi. Kolay kurdum. Katlanabilir odamda yer kaplamıyor. sağlam spor yaparken kesinlikle oynamıyor. çok memnunum. tavsiye ederim. (175 boyundayım 70 kiloyum)

  EMİNÖNÜ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • güzel
  (21.04.2017)

  iyi sağlam bir ürün.minder kısmı biraz daha yanlardan desteklenmeli hafif sallama yapıyor.ağırlıkları üzerinde uzun süre birskmazsaniz uzun süre kullanılabilir.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (30.03.2017)

  Fiyat performans olarak oldukça iyi bir ürün

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (17.01.2017)

  Evet, Hava koşulları nedeniyle biraz geç geldi. İstediklerimi karşılıyor. Fiyatı iyi. Üretici firmaya bir uyarı birleştirme talimatı çok ama çok kötü . Bilmeyen bir kişinin aletin montajını yapması neredeyse imkansız. Bir iki İkea ürünü alıp montaj kılavuzunu incelesinler........

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • aldığıma mutluyum tavsiye de ederim ama...
  (17.01.2017)

  Arkadaşlar selam beni kaile almanızı tavsiye ederim normalde pek yorum yapmam bunu yorumlamamın tek sebebi hakkındaki bazı olumsuz yorumlar ki neredeyse ürünü almıyordum ve müdaillerine karşı ciddi fiyat farkından da endişeliydim. ürün bugün elime geçti malum popüler video sitesine ürünün kodunu yazınca videosu çıkıyor ona rağmen kurmam 1 saati geçti sebebi ise sallabilme yorumlarına cevap olarak "vidaları iyice sıkın" yorumlarıydı. gerçekten kasıp iyice sıktım ve sallanma falan yapmadı. herşeyi bir kenara bırakın bu ve yakın fiyat aralığında benzer bir ürün zaten bulamadım çok da araştırdım bu ürünün bir de bükülebilen sandalyelisi var mesela sözlerim o ürünü kapsamıyor onun eleştirileri daha olumsuzdu çünkü. her neyse ürünü gerçekten beğendim. geliri çok yüksek olmayanlar ve spora yeni başlayanlara tavsiye de ederim ha onlar beğenmezse mesuliyet de kabul etmem. asgari standartlarda fizyolojiye yeten bir ürün 1.80 boyunda 75 kiloyum bana yetti güvendim ürüne.ha çok kaslı olsa idim veya daha uzun olsa idim sıkıntı doğurabilirdi. hani illa eleştireceksem şu halterin koyulduğu yer olur. o da ayarlanabilme özelliğinden dolayı tam stabil değil ama beni rahatsız etmedi. şuanda 20 kiloya yakın çalışıyorum 50-60 kiloda sorun olurmu sanmam ama kesin konuşamam. suntası daha geniş olsun ben de isterdim ama şuanda yeterli geliyor ki geniş bir insanım ilerde istersem ölçüsüne göre bi sunta kestiririm 20-30 liraya. şunu da belirteyim belli başlı özelliklerinden olaki memnun kalmaz iseniz zaten ek vida/civata vs ile geliştirtebilirsiniz neden bunu söyledim çünkü tekrar söylüyorum bu fiyat aralığında delta gibi başka bir markanın da ürünü yok. velhasıl kelam ben oldukça memnun kaldım alırsınız almazsanız çok önemli değil ama çok da abartmamak (normal beslenme dışında protein tozu vs kullanarak balon gibi iğreti olmamak) kaydıyla her gün mutlaka spor yapmanızı tavsiye ederim asıl yaşlılıkta hem beyin olarak hem de fiziken çok daha faydalarını göreceksinizdir inşaallah. selametle

  SEFERİHİSAR - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (4)

 • güzel
  (16.01.2017)

  ürün gerçekten güzel, katlanır olduğu için aldım evde kullanmak ve yeterli alanı olmayanlar için birebir. Tek sıkıntılı noktası üzerinde bulunan plastikler ( ayak kısmındaki kaymasını engelleyen, halter koyulan yer falan) inanılmaz pis kokuyor. ağır sanayi gibi resmen. deterjanlı suda bir gece beklettim deodarant sıktım her şeyi yaptım ama yine hep o iğrenç kokusu kaldı. onları çıkarttım kendim nalburdan aldığım yumuşak koruma malzemesini sardım.

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Güzel kullanışlı
  (15.12.2016)

  Üç günde geldi.Tüm vidaları ve aksesuarları eksiksiz geldi.Fiyatına göre çok iyi.Kaliteli.Boyum 1.80 Yatma sehbası biraz kısa.Bana yetiyor.Boyu daha uzun olanlar tercih etmesin.Kurulumu basit.Sehbanın katlanabilir olması çok iyi.Hafif olması avantaj.Dips tutamaçları biraz basit kalmış.80 kg benc press de sıkıntı yok.Bence 120 kg a kadar kaldırır.Tavsiye ederim.alın.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Sevdim.
  (18.11.2016)

  Ürünün kullanım klavuzuna bakmadan internetten fotoğrafını bulup bakarak kurmanızı öneririm. Kurulum aşaması hayli bir zamanımı aldı. Ürüne gelecek olursak parçalar eksiksiz ve sağlam geldi. Kullanım olarak bir sıkıntı yaşamıyorum. Herhangi bir kokusu da yok. Sadece ayağını düz yapmak yerine yuvarlak yapmışlar. Bu nedenle zeminde altta bir şey yoksa kayıp düşebilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda var :)

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (1)

 • Çok sağlam
  (11.10.2016)

  öncelikle kurulumunu yaparken sinir krizi geçirebilirsiniz ama 2 saat sonunda kurdum ürün bnce cok sağlam kullanım kılavuzunda 100 kg den fazla yüklemeyin diyor bn 84 kg yim 60 kg halterle birlikte rahat bi şekilde kullanıyorum. vidalarda eksikler var ama ürün 10 numara

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • ev için iyi
  (28.09.2016)

  ürün güzel kullanışlı mekik sehbası alsaydım daha iyi olurdu.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (4)

 • Ev İçin Süperkulade
  (23.09.2016)

  Çok araştırdım bu üründe karar kıldım beklentimden daha iyi bazı kişilerde eksik vida gelmiş bana fazla yollamışlar eyvallah =) Evde kullanacaksınız pratik olacak katlanıp yer kaplamayacak daha ne olsun gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

  - Manisa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • Dört Yıldız
  (20.09.2016)

  Hızlı kargo, fakat içinden 2 tane eksik vida çıktı. Kullanım olarak sağlam duruyor

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Evde kullanım için yeterli
  (22.08.2016)

  İyi: - Delta'nın ~60kg'lik setiyle beraber sorun çıkmadan kullanılabilir. - Kolayca katlanabilir. Kötü: - Vidaları eksik gönderiliyor ama gereksiz parçaları takmayıp daha kritik noktalara vidaları takarsanız sorun olmaz. - Alalı bir hafta oldu ancak hala üzerinde garip bir koku var. Sonuç olarak eğer evde kullanılırsa ve ağırlık limiti aşılmazsa sorun çıkmayacaktır diye düşünüyorum. Bütçeniz daha üst düzey aletlere yetmiyorsa diğer Delta ürünlerinin yanında tavsiye ederim.

  Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Gayet güzel
  (24.07.2016)

  Bence almak istiyorsanız düşünmeyin alın, çoğu arkadaş malzemeler eksik yazmış sanırım vidalama işlemlerini karıştırmışlar, kurmadan önce hangi vida,somunun nereye ait olduğunu test ederseniz yarım saatte kurarsınız. Gayet sağlam ve işe yarar bir alet. İyi günlerde kullanın.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Ev için uygun
  (13.07.2016)

  Kurulumu 2 saate yakın süre aldı, buna birazda kılavuzdaki yanlış yönlendirmeler sebep oldu. Ürün ilk günler koku yapıyor. Kurulum sonrası, ürün zerre oynamıyor diyemem ama yeterince güven hissi yaratıyor. Malzemesi ev için ideal diyebilirim. Bar koyulan yerler birbirine çok yakın, bu yüzden press hareketini dışarıdan tutarak yapabilirsiniz, o şekilde bir sorun yok. Katlanabilirlik konusu biraz beklentimi karşılamadı. Her katlama sırasında, bağlantı noktasındaki mandalı çıkarıp, yeniden uygun pozisyonda takmanız gerekiyor. Sık çalışacakların katlamasına bile gerek yok bence. Genel olarak fiyat kalite bakımından tatmin edici bir ürün. Hızlı kargolama için teşekkürler.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Çok iyi
  (23.06.2016)

  Çok memnunum evde salon performansı

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Çok iyi
  (18.05.2016)

  Ürün başarılı memnunum başarılar Hepsiburada coma

  - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • Memnunun
  (07.05.2016)

  Fiyatına göre süper iş görüyor. Kullanalı 5 gün oldu şuan için sağlam gözüküyor

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN