Delta Derin Dondurucular

Meyve, et ve balık gibi gıdaları uzun süre bozulmadan saklamak için tasarlanan derin dondurucular, farklı modellere sahiptir. Sandık tipi ve dolap tipi olarak ikiye ayrılan derin dondurucular, farklı özellikleri ve teknik yapıları ile farklı ihtiyaçlara hitap eder.

Özellikle saklanacak gıdaların ebatlarına ve miktarına bağlı olarak seçilmesi gereken derin dondurucuları, beyaz eşya üreten markalardan temin edebilirsiniz. Ebatları birbirinden farklı olan dondurucular arasında farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren ürünleri Delta markasından inceleyebilirsiniz.

Delta Derin Dondurucu

Türkiye’nin ünlü derin dondurucu markası Uğur’dan gücünü alan Delta, kaliteli ve ekonomik ürünler üretme prensibi ile hareket eder. Su sebili ve derin dondurucu modelleri ile tanınan marka, farklı ihtiyaçlara cevap veren ürün çeşitlerini kullanıcılara sunar. Delta derin dondurucular arasında çekmeceli derin dondurucular ve sandık tipi derin dondurucular bulunur.

Sandık tipi derin dondurucularda dış boyutları ve net brüt hacimleri farklı olan ürün çeşitleri yer alır. Geniş hacimli ürünler arasında 449 litre ve 122 litrelik dondurucu tiplerine ulaşabilirsiniz. Büyük parçalar halinde yiyecek istifleyenler ve geniş aileler için uygun olan büyük hacimli modellerin yükseklik, genişlik ve derinliklerini detaylıca inceleyerek mutfağınıza uygun ürünü seçebilirsiniz.

Delta derin dondurucuların dikkat çeken diğer bir özelliği ise dayanıklı dış tasarımdır. Sağlam dış yüzeyi sayesinde güvenle kullanılabilir. A+ enerji sınıfı ile tasarruflu bir kullanım sunan ürünler, bütçenizi korumaya yardımcı olur. Tasarruflu enerji sınıfının yanında, çevre dostu soğutma sistemine sahip olan dondurucular güçlü yalıtım sistemi ve ayarlanabilir termostatı ile öne çıkar. Aynı zamanda sandık tipi derin dondurucularda başarılı bir görüş sağlayan aydınlatma sistemi bulunur.

Dolap tipi Delta derin dondurucular ise çekmeceli tasarımları ile göz doldurur. Boyutları farklı olan dolap tipi ürünler arasında üç çekmeceli ve daha geniş hacimli beş çekmeceli dolap modelleri bulunur. Özellikle gıdaları yerleştirme, bulma ve çıkarma açısından oldukça kolay bir kullanım sunan ürünler, ebatlarına göre farklı ortamlara yerleştirilebilir. Üç çekmeceli küçük ebatlı ürünler, mutfakta dolap veya tezgah altına yerleştirilebilirken büyük dolaplar buzdolabı yanında veya kilere konabilir.

Delta Derin Dondurucu Fiyatları

Delta derin dondurucular, modellerine bağlı olarak farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Sandık tipi derin dondurucular hacimleri, soğutma özellikleri, teknik özellikleri ve ebatları ile farklılık gösterir. Özellikleri farklı olan sandık tipi geniş hacimli dondurucu modellerinin fiyatları birbirine yakındır. T iklim sınıfı ve hacimleri değişen ürünler arasında, iç bölmeleri farklı olan geniş hacimli derin dondurucuları inceleyebilirsiniz. Özellikle geniş aileler için uygun olan bu ürünleri tercih ederek, gereken gıdaları stoklayabilirsiniz.

190 litrelik derin dondurucular ise oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Mevsiminde alınmış sebze, balık ve etleri saklamaya imkan tanıyan orta hacimli dondurucular 122 litrelik dondurucuların fiyatına yakındır. Ekonomik fiyatları ile dikkat çeken orta boy derin dondurucular 4 ya da 5 kişilik bir aile için ideal bir kullanım sunar.

Dolap tipi derin dondurucular ise sandık tipi derin dondurucular gibi hacimlerine bağlı olarak farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Üç çekmeceli tezgah ya da dolap altına sığabilen derin dondurucular, oldukça uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. Beş çekmeceli büyük boy dolap tipi derin dondurucu fiyatları ise küçük modellere oranla daha yüksektir. Yön değiştirilebilen kapı, günlük elektrik tüketimi gibi teknik özellikleri de farklı olan dolap tipi derin donduruculardan bütçeniz doğrultusunda uygun olanı seçebilirsiniz. Uğur güvencesi ile sizlere sunulan Delta derin dondurucular arasında, ürünlerin dondurma kapasitesi, ses seviyesi, yıllık enerji tüketimi ve iklim tipi gibi farklı özelliklerini detaylıca inceleyerek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Delta Derin Dondurucu Fiyatları

6 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Delta
  2. Uğur
  3. Altus
  4. Liebherr
  5. Electrolux
  6. Sunny
  7. Vestel
  8. Şenocak
  9. AEG
  10. Arçelik
  11. Hoover
  12. Regal
  13. Indesit
  14. Beko
  15. Simfer
  16. Siemens
  17. Grundig
  18. Hotpoint Ariston
  19. Profilo
  20. Ariston
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Dondurucu Özelliği
 5. Üretici
 6. Yükseklik
 7. Dondurucu Tipi
 8. Genişlik
 9. Renk
 10. Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat
 11. Enerji Sınıfı
 12. Derinlik
 13. Satıcı
 • Marka Delta
DSACategoryId/2147483637/235604/22266
BAŞA DÖN