Pürüzsüz bir cilt ile parlak ve dolgun saçlara sahip olmak için tarih boyunca sayısız yöntem denenmiştir. Bu yöntemlerin en sonuncusu ise dermatoloji ve kozmetiğin ortak eseri dermokozmetiktir. Bu teknolojinin ürünleri, cilt ve saçların canlı ve güzel görünmesinin yanı sıra yılların yıpratıcı etkisini de olabildiğince hafifleterek hem cildin hem de saçların sağlıklı şekilde korunmasını sağlar. Ancak, her dermokozmetik ürünü vadettiği etkiyi tam olarak göstermeyebilir. Bu sebeple, güvenilir ve etkili bir marka seçimi yapmanız, cildinizin de saçlarınızın da yararına olacaktır. Cilt ve saç tipinize uygun, ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kaliteli ve etkili ürünleri Dermaderm markası altında bulabilir; sağlıklı ve bakımlı görüntünüzü uzun yıllar koruyabilirsiniz.

Dermaderm Ürünleri

Dermaderm; saç, cilt ve sivilce odaklı etkili ve güvenilir ürünlere sahiptir. Özellikle belirli bir yaştan sonra ortaya çıkan dökülme ve beyazlama problemlerine karşı geliştirilen onarıcı losyon, şampuan ve kremler; vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş bitki özü içerikleri ile saçı kökten uca besleyerek dökülme ve beyazlamaya karşı direnç kazanmasını sağlar. İnce telli, çabuk kırılan cansız saçların saç derisinden itibaren güçlenip hacim kazanmasını sağlayan; argan yağı başta olmak üzere çeşitli bitki özü ve yağları içeren şampuan ve saç ürünleri, kısa sürede gözle görülür etkisi ile saçlarınıza hacimli ve parlak bir görünüm verir.

Çatlaklara ve lekelere karşı geliştirilen bitkisel kremler, cildin kısa sürede onarımını sağlayarak pürüzsüz ve lekesiz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Düzenli kullanım ile kalıcı etki sağlayarak güneş ve yıpratıcı hava koşullarına karşı kalkan vazifesi gören 50+ koruma kremi ile kırışıklık ve kolajen kaybına karşı etkili yeşil çay özlü antioksidan krem; nemini geri kazanmış, canlı ve yumuşak bir cilde kavuşmanızı sağlar. Farklı ton seçenekleri ile Bb kremler ise cilt tonunuzu eşitlerken besleyici ve koruyucu etkisi ile onarım ve bakım etkisini bir arada sunar.

Sivilce ve siyah nokta gibi aşırı yağlanma kaynaklı sorunlar için geliştirilen Dermaderm ürünleri ise cilt temizliğini sabun gibi kurutmadan; ciltteki fazla yağın ve neden olduğu bakterilerin arındırılması şeklinde sağlar. Aynı zamanda tıkanmış gözenekleri açarak cilde nefes aldırır. Bu sayede fazla yağdan kurtulan cilt, daha sağlıklı ve genç görünür. Üstelik, düzenli kullanımla aynı sorunların tekrar etmesi de engellenir.

Dermaderm Alışveriş

Dermaderm, geliştirdiği kalıcı onarım odaklı ürünleri ile etkisini en kısa sürede gösteren geniş bir koleksiyona sahiptir. Saç ve deri, sürekli kendini yenileyerek canlılığını ve dayanıklılığını korusa da çevresel koşullar, genetik ve yaş kaynaklı etkiler, bu canlılığın zaman içerisinde dış etkilere karşı direncini azaltır. Özellikle güneş koruması, nemlendirme ve besleme etkisi olan ürünlerin, problemler daha ilk belirtilerini göstermeden kullanılmaya başlanması önerilir. Leke, sivilce, saç dökülmesi gibi kimi bünyelerde görülmeyen problemler için kullanılacak ürünlerin de dikkatli ve düzenli kullanımı kısa sürede gözle görülür sonuçlar vererek uzun vadede kalıcı etki bırakır.

Normal ve sağlıklı bir bünyede saç ve cilt için gerekli vitamin ve minerallerin beslenme yolu ile alınması gerekir. Ancak çoğu durumda yeterli miktarda alınamayan bu unsurlar, eksiklikleriyle ciddi problemlere neden olabilir. Bu eksiklikler, bazı durumlarda ilaçlarla ya da gıda takviyeleri ile giderilmeye çalışılsa da daha kısa sürede gözlemlenebilecek sonuçlar için dermokozmetik ürünlerden yardım alınır. Dermaderm ürünleri, içerdiği bitki özleri sayesinde vitamin ve minerallerin doğrudan cilt ve saç tarafından emilmesini sağlayarak ilgili bölgede hızlı bir şekilde etki gösterir. Alanında uzman farmakologlar ve deneyimli uzman kadronun hazırladığı ürün içerikleri yüzde 100 doğaldır. Dermaderm alışveriş turunda rastlayacağınız tüm koruyucular ve bakım ürünleri, hassas ciltlerde de güvenle kullanılabilir.

Dermaderm

61 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN