Güneş gözlükleri, güneş ışınlarının en dik açılarla geldiği yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarından gözleri korumak için kullanılıyor. Göz sağlığı açısından kullanımı zaruri olan gözlükler, tasarım açısında da değiştiği için birbirinden farklı markalarda farklı gözlük modelleri olarak piyasada bulunuyor. Özellikle giyim stilini tamamlayan bir aksesuar olarak kullanılması ile güneş gözlüğü markalarının bir hayli çeşitlendiği görülüyor. Güneş gözlüğü çeşitleri arasında güncel tasarımları ve modayı şekillendiren şık koleksiyonlara sahip olan Despada markası da yer alıyor. Despada, geniş koleksiyonları ile farklı yüz şekillerine uygun birçok gözlük çeşidini kullanıcıya sunuyor.

Despada Güneş Gözlüğü Modelleri

Geniş koleksiyonları ile dikkat çeken Despada güneş gözlüğü modelleri arasında kadın, erkek, çocuk ve unisex gözlük çeşitleri yer alıyor. Erkek Despada güneş gözlüğü çeşitlerinde klasik damla biçimli gözlükler öne çıkıyor. İnce çerçeve tasarımı ile tanınan damla biçimli gözlükler, uzun yıllar modası geçmeden kullanılabiliyor ve farklı yüz biçimlerine sahip kişiler tarafından tercih edilebiliyor. Damla biçimli gözlüklerde günümüz moda akımlarına uygun olan kalın çerçeveli ve desenli çerçeveli ürünler de yer alıyor. Erkek gözlüklerinde köşeli gözlük çeşitleri ise renkli cam tasarımları ile öne çıkıyor.

Markanın kadın gözlük modellerinde ise daha estetik ve şık modellere yer veriliyor. Özellikle kahverengi ve siyah gibi klasik renklerin dışında kırmızı gibi dikkat çekici renklerde gözlükleri bulunduran marka, kadınların oldukça ilgisini çeken modeller barındırıyor. Sivri çerçeve modelleri ile göz çevresini tamamen kapattığı için de tercih edilen modeller, sap kısımlarında da hayli dikkat çekici detaylar içeriyor. Genellikle büyük çerçevelerin kullanıldığı kadın gözlüklerinde yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri ve renkli camları ile dikkat çeken güneş gözlüklerine de erişebilirsiniz.

Despada güneş gözlüğü modelleri arasındaki unisex gözlükler ise renkli tasarımları ile ilgi görüyor. Renkli camların yanı sıra farklı renklerde çerçeve ve sap kısımları ile üç, dört rengi üzerinde toplayan modeller enerjik gençlere hitap ediyor. Rengarenk tasarımları ile ilgi gören modellerin yanında leopar desenli, oval çerçeveli gözlükleri de temin edebilirsiniz.

Despada Güneş Gözlüğü Fiyatları

Farklı yüz şekillerine, giyim stillerine ve moda akımlarına bağlı olarak birbirinden farklı gözlük çeşitleri üreten Despada güneş gözlüğü fiyatları, ürünlerin tasarımı ile paralel oluyor. Göz çevresini tamamen kapatan geniş çerçeveli kadın gözlükleri fiyat açısından değişiyor. Markanın özellikle yeni sezona hitap eden kadın ve erkek gözlük modellerinin aynı fiyat aralığında satıldığı görülüyor. Erkek gözlüklerinde ise damla biçimli güneş gözlükleri bulunuyor. Markaya özgü renkli cam tasarımı ile özellikle ilgi gören ürünler de aynı aralıkta yer alıyor.

Fiyat açısından daha uygun olan ürün çeşitleri arasında yuvarlak çerçeveli gözlükler bulunuyor. Kadın gözlüklerinde kalın çerçeveli, standart gözlük ebatlarında ürünler ağırlıkta olurken erkek gözlüklerinde farklı dönemlerde kullanılabilecek damla biçimli gözlükler öne çıkıyor. Sabit olarak standart fiyatlar ile satılan Despada güneş gözlüğü modelleri arasında renkli tasarımları ile öne çıkan gözlüklerin de yer aldığı görülüyor. Hem çerçeve, hem de cam tasarımı açısından üç, dört renk içeren modeller enerjik tarzı ile eğlenceli bir stil yakalamak isteyenler için uygun fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Markanın unisex kullanıma hitap eden diğer gözlük modelleri arasında ise desenli çerçevelere sahip modeller bulunuyor. Tek renk unisex gözlüklerde kırmızı ya da bordo gibi canlı renklerde ürünleri inceleyebilir, alışılmışın dışında ürünleri tercih edebilirsiniz. Farklı gözlük modelleri ile kendine özgü bir tarzı olan Despada güneş gözlüğü çeşitlerinden zevkinize uygun modellerden birini seçebilirsiniz.

Despada 2017 Güneş Gözlüğü Modelleri

93 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Despada
  2. Osse
  3. Ray-Ban
  4. Exess
  5. De Valentini
  6. Swing
  7. Rainwalker
  8. Juliano
  9. Silvio Monetti
  10. Mustang
  11. Hawk
  12. Aston Martin
  13. Emilio Pucci
  14. Guess
  15. Dicaprio
  16. Calvin Klein
  17. Diesel
  18. Xloop
  19. Infiniti Design
  20. Eyeye
  21. ITALIA INDEPENDENT
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ekartman
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Despada
DSACategoryId/2147483632/1120745
BAŞA DÖN