Diesel 1978 yılında İtalya'da kurulduğundan bu yana sokak modasına yön vermeyi sürdürürken ürün çeşitlerini de devamlı arttıran bir marka olarak dikkat çekiyor. Kurulduğu günden bu yana tarzından ödün vermeden daha geniş kitlelere ulaşan Diesel, marka olarak ününü kot tasarımlarına borçlu olsa da, saatten güneş gözlüğüne kadar çok çeşitli aksesuarlarla da tüm dünyada modaya damgasını vuruyor. Yalnızca giyim ve aksesuar ürünleri değil, aynı zamanda bir yaşam stili üretme iddiasındaki Diesel'in güneş gözlüğü dahil tüm koleksiyonları, yeniliğin peşinde koşarken stilinden vazgeçmek istemeyen herkese hitap ediyor.

Diesel Güneş Gözlüğü Modelleri

Diesel markasının benimsediği felsefeyi meydana getiren tutku, bireysellik ve kendini ifade etme arzusunun izlerini Diesel güneş gözlüğü modellerinde de görmek mümkün oluyor. Klasik İtalyan modasını daha genç ve daha asi bir tutumla yorumlayan Diesel, güneş gözlüğü modelleri ile görüntüsüne olduğu kadar rahatına da düşkün, asi modaseverlere hitap ediyor.

Çeşitliliğiyle dikkat çeken güneş gözlüğü modellerinde Diesel kimi zaman klasikleşmiş stillere yakınlaşırken, kimi zaman zevkli olduğu kadar rahat ve spor çizgilerle canlı renkleri birleştiriyor. Siyah ve kahverengi gibi her renkte giysi kombiniyle kullanabileceğiniz renklerin yanı sıra canlı kırmızılar, maviler, sarılar arasından seçeceğiniz modellerle de tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Diesel'in renk konusunda iddialı güneş gözlükleri kimi zaman göz alıcı tek bir renkte karşımıza çıkarken, kimi zaman siyah ya da kahverengi gibi daha sade bir rengin üzerinde capcanlı bir detayla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Diesel markasının güneş gözlüğü modellerinin çoğunda kemik çerçeveli stillere sahip seçenekler ön plana çıkıyor. Metal çerçeveli seçenekler de Diesel güneş gözlüğü modelleri arasında tercih edilmek üzere yer alıyor. Çerçeve şekilleri açısından oldukça zengin bir koleksiyon ortaya koyan Diesel markası başta oval, damla, köşeli ve yuvarlak olmak üzere pek çok çerçeve formuna sahip güneş gözlüğü modelleri sunuyor. İster tatilde, isterse şehirde, her durumda şıklığınızı tamamlayan Diesel güneş gözlükleri aynı zamanda gözleri güneşin rahatsız edici etkilerinden de koruyor. Kadın ve erkeklere özel tasarımların yanı sıra çok sayıda unisex tasarım da içeren Diesel güneş gözlüğü modellerinin tamamında %100 UV korumalı camlar bulunuyor. Diesel markası gözlük modellerinde kullandığı kaliteli malzemeler ile de dikkat çekiyor. Güvenle tercih edebileceğiniz güneş gözlüğü modelleriyle İtalyan markası uzun yıllar tarzınıza eşlik edecek tasarımlar ortaya koyuyor.

Diesel Güneş Gözlüğü Fiyatları

En moda tasarımlar ve en kaliteli malzemelerle üretilen Diesel güneş gözlüğü fiyatları modele ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösteriyor. Diesel'in güneş gözlüğü modelleri kaliteden ödün vermeden gündelik şıklık peşinde koşan modaseverlerin ulaşabileceği bir aralıkta yer alıyor. Diesel markası güneş gözlüğü modellerini ortaya çıkardığı üretim sürecine hem markayı yansıtan bir tasarım anlayışıyla, hem de göz sağlığını korumaya son derece dikkat ederek büyük bir özenle yaklaşıyor. Markanın ürettiği tüm güneş gözlüğü modelleri polikarbon içerikli cam ve kaliteli malzemelerden üretilen dayanıklı çerçeveler ile meydana getiriliyor. Polikarbon camlar sayesinde gözleri yormadan en iyi güneş ışını filtrelemesini sağlayan renk seçeneklerini kullanmaya özen gösteren Diesel marka güneş gözlüklerinin kutusu ve silme bezi de tüm ürünlerde standart olarak yer alıyor.

Dünyanın en ünlü giyim ve aksesuar markalarından biri olan Diesel'in her tarzdan kişiye hitap eden çeşitlilikte modeller barındıran güneş gözlüğü koleksiyonu içinden stilinize ve zevkinize göre dilediğiniz bir modeli seçebilirsiniz. Ayrıca uygun Diesel güneş gözlüğü fiyatları ile tüm mevsimlerde şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Diesel 2017 Güneş Gözlüğü Modelleri

337 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Diesel
  2. Osse
  3. Ray-Ban
  4. Exess
  5. De Valentini
  6. Swing
  7. Rainwalker
  8. Juliano
  9. Silvio Monetti
  10. Mustang
  11. Hawk
  12. Aston Martin
  13. Emilio Pucci
  14. Guess
  15. Dicaprio
  16. Calvin Klein
  17. Xloop
  18. Infiniti Design
  19. Eyeye
  20. ITALIA INDEPENDENT
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Çerçeve Tipi
 7. Çerçeve Rengi A-Z
 8. Ekartman A-Z
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Diesel
DSACategoryId/2147483632/1120745
BAŞA DÖN