1955 yılından beri halı sektöründe kalitenin ve güvenin adresi olan Dinarsu Türkiye'nin ve dünyanın en önemli halı üreticileri arasında yer alıyor. Renk ve desen çeşitliliği ile tüketicilere yüzlerce farklı alternatif sunan Dinarsu halı modelleri her tarza ve her zevke uygun halı modelleri ile ön plana çıkıyor. Dinarsu her sezon yenilenen tasarımları ile halı modasındaki yeniliklerin de öncüleri arasında yer alıyor. Kurulduğu günden beri ürettiği halıların kalitesini sürekli arttırmayı amaçlayan Dinarsu, bu nedenle araştırma geliştirme faaliyetlerine büyük önem veriyor. Bu amaç doğrultusunda üretim tesislerini yeni teknolojilerle sürekli olarak yenileyen Dinarsu, halı üretiminde kullandığı ipliklerin kalitesini arttırmak için Çerkezköy'de bulunan üretim tesislerinde kendi iplik üretimini de gerçekleştiriyor. 

Dinarsu Halı Modelleri 

Dinarsu, ev dekorunun en önemli parçası olan halı modellerinde, tüketicilerin beğenisine sunduğu onlarca farklı koleksiyonu ile sınırsız bir dekorasyon özgürlüğü sunuyor. Milas, Bodrum, Floransa, Barselona, Roma gibi tarihi ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkan şehirlerin isimlerine sahip olan hayal koleksiyonundaki konsept halıları ile büyük bir beğeni toplayan Dinarsu halı modelleri, modern, klasik, retro, vintage ve avangarde gibi farklı moda akımlarına halılarında yer vermeyi ihmal etmiyor.Alışılmışın dışında çizgilere sahip olan Dinarsu halı modelleri modern tasarımları ile hayatı uçlarda yaşamayı sevenlere hitap ediyor. Geçmişten günümüze şekillenen, bir kültürün simgesi haline gelmiş, halı deyince akla gelen ilk motiflerin Dinarsu farkı ile yorumlandığı klasik çizgilere sahip olan halı modelleri klasiklerden vazgeçemeyenlerin ilk tercihi oluyor.

Halı modasında belli bir dönemde öne çıkan desenlerin, günümüz teknolojisi ile yeniden yorumlanması sonucu ortaya çıkan  Dinarsu halı modelleri retro tarzı halı modellerinin en güzel örneklerini oluşturuyor. Evinin herhangi bir odasında nostaljik bir hava yaratmak isteyenler retro tarzı Dinarsu halı modellerini tercih ediyor. Salonunda sarayların şıklığını ve zarafetini yansıtmak isteyenlerin ilk tercihi ise oryantal desenleri ile ön plana çıkan Dinarsu halı modelleri oluyor. Dünün ve bugünün seçkin desenlerini halılarına işleyen Dinarsu,  farklı konseptteki halı modellerinin her birinde farklı bir hikayeyi dokuyor. Birbirinden güzel desenleri onlarca farklı renk ile harmanlayan Dinarsu halı modelleri salonlara, oturma odalarına, yatak odalarına bambaşka bir hava kazandırıyor. 

Dinarsu Halı Fiyatları

Dinarsu, sınırsız renk ve desen seçeneklerine sahip olan konsept halıların üretiminde kullandığı teknolojiler ile son derece sağlıklı ve güvenli olan halılar üretmeyi başarıyor. İnsan sağlığını ve güvenliğini daima ön planda tutan Dinarsu, toz ve bakteri oluşumunu engelleyen anti-alerjenik ve anti-mikrobiyal halıları tüketicilerin beğenisine sunuyor. Özellikle toza ve ev akarlarına karşı hassas olanlar için hayat kurtarıcı nitelikte olan bu halılar aynı zamanda insan sağlığına zararlı herhangi bir kimyasal madde kullanılmadan üretiliyor. Dinarsu'nun insan sağlığına ve yaşamına verdiği değerin önemini ortaya koyan halıların üretiminde, insana saygı prensibinin yanı sıra  çevre ve doğaya saygı prensibi de benimseniyor. Dinarsu halı fiyatları da Dinarsu'nun insan ve çevre odaklı üretim anlayışı ile belirleniyor. Bu nedenle Dinarsu halı fiyatları herkesin ulaşabileceği uygun seçeneklerle tüketiciye sunuluyor. 

Farklı hav yüksekliklerine, farklı boyutlara sahip olan Dinarsu halıları farklı ilme ucu sıklığında dokunuyor.Hav yüksekliği, ilme ucu sıklığı halıların kalitesini doğrudan etkileyen bir faktör olduğu için Dinarsu halı fiyatları da bu faktörlere göre değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca kullanılan ipliğin kalitesi de halı fiyatlarını etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Dinarsu halı üretiminde, tamamı kendi üretimi olan, dayanıklılığı yüzde yüz arttırılmış hds polipropilen iplik, akrilik iplik, php frize iplik gibi farklı iplik türlerini kullanıyor. Php frize iplikle ve hds polipropilen iplikle üretilen halılar basınca karşı dayanıklı olması ile biliniyor. Masa, sandalye, sehpa gibi eşyaların halı üzerinde bıraktığı izler bu ipliklerle dokunmuş halılarda çabucak eski haline dönüyor. Ayrıca bu ipliklerle dokunmuş halıları mükemmel bir renk parlaklığına ve berraklığına sahip oluyor. Bunun yanı sıra polipropilen iplik, akrelik iplik ve frize iplikle dokunmuş halılar çok kolay bir şekilde temizlenebiliyor ve su bazlı lekelere karşı da oldukça dirençli oluyor.

Dinarsu Halı Modelleri

942 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Dinarsu
  2. Apex
  3. Merinos
  4. Padişah Halı
  5. Efsane Halı
  6. Sanat Halı
  7. Durusel Halı
  8. Saray Halı
  9. Jungle
  10. Brillant
  11. Dekoreko
  12. Festival
  13. Pierre Cardin
  14. Melidia Halı
  15. Tappeto
  16. Evperest
  17. Je Veux Home
  18. Confetti
  19. Padişah
  20. Taç
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Tema
 7. Ebatlar A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. İplik Türü
 • Marka Dinarsu
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246
BAŞA DÖN