DJ AUTO
Dj Auto 1220R0u0 Stop Lambası : R - Marka: Opel - Astra F - Yıl: 95-01
Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Dj Auto 1220R0u0 Stop Lambası : R - Marka: Opel - Astra F - Yıl: 95-01

DJ AUTO
Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Kampanyalar

Kampanyalar

TOPLAM FİYAT
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/60001302/60001305
Ürün Detayları
Marka DJ AUTO
Stok Kodu 1220R0U0
Üretici Aciklaması STOP LAMBASI : R - MARKA: OPEL - ASTRA F - YIL: 95-01


Parçaya Uyumlu Araç Listesi
MARKA MODEL MODEL YILI MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
BMW52000 - 2003520 d100 KW
BMW51996 - 2000520 i110 KW
BMW51997 - 2000520 i110 KW
BMW51999 - 2003520 i100 KW
BMW51999 - 2004520 i100 KW
BMW52000 - 2004520 i125 KW
BMW51995 - 2000523 i125 KW
BMW51997 - 2000523 i125 KW
BMW52000 - 2003525 d120 KW
BMW52000 - 2004525 d120 KW
BMW52000 - 2004525 i141 KW
BMW51997 - 2003525 td85 KW
BMW51996 - 2003525 tds105 KW
BMW51997 - 2004525 tds105 KW
BMW51995 - 2000528 i142 KW
BMW51997 - 2000528 i142 KW
BMW51998 - 2000530 d135 KW
BMW52000 - 2004530 d142 KW
BMW52000 - 2004530 i170 KW
BMW51996 - 1999535 i173 KW
BMW51999 - 2003535 i180 KW
BMW51996 - 2003540 i210 KW
BMW51997 - 2004540 i210 KW
BMW51998 - 2003M 4.9294 KW
OPELASTRA1992 - 19981.460 KW
OPELASTRA1991 - 19981.4 i44 KW
OPELASTRA1996 - 19981.4 i 16V66 KW
OPELASTRA1996 - 20011.4 i 16V66 KW
OPELASTRA1992 - 19981.4 Si60 KW
OPELASTRA1993 - 20011.4 Si60 KW
OPELASTRA1995 - 19981.655 KW
OPELASTRA1992 - 19981.6 i55 KW
OPELASTRA1993 - 19961.6 i52 KW
OPELASTRA1996 - 20011.6 i55 KW
OPELASTRA1994 - 19981.6 i 16V74 KW
OPELASTRA1992 - 19941.6 Si74 KW
OPELASTRA1992 - 19981.7 D44 KW
OPELASTRA1994 - 19981.7 TD50 KW
OPELASTRA1992 - 19981.7 TDS60 KW
OPELASTRA1992 - 19981.8 i66 KW
OPELASTRA1993 - 19941.8 i 16V92 KW
OPELASTRA1994 - 19981.8 i 16V85 KW
OPELASTRA1994 - 20011.8 i 16V85 KW
OPELASTRA1995 - 19961.8 i 16V82 KW
OPELASTRA1995 - 19971.8 i 16V85 KW
OPELASTRA1992 - 19982.0 i85 KW
OPELASTRA1993 - 19942.0 i85 KW
OPELASTRA1995 - 19982.0 i 16V100 KW


Parçanın Oem Numaraları
ORİJİNAL MARKA ORİJİNAL KOD
OPEL1223982
OPEL63128375300
DIEDERICHS00652028
OPEL17435133
DIEDERICHS1656271
DIEDERICHS0639964
DIEDERICHS2742845
OPELPP0721D
BMW67168362048
NOR50117172
BINDER200379152
DIEDERICHSBM0444913
DIEDERICHS80659043
VAN WEZEL20161021
ALKAR00650143
DIEDERICHS4441119RLDEMC
EQUAL QUALITY2710845
BMW00650144
SCHLIECKMANNBNK3004R
TYCPP0192D


Uygun Bmw Modelleri 5 Serisi
Uygun Opel Modelleri Astra
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTAPALO80143714
Dj Auto 1220R0u0 Stop Lambası : R - Marka: Opel - Astra F - Yıl: 95-01 Yorumları
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN