Durex anlar!Yazının Devamı

Günlerden bir gün, ne istediğini bilen bir kadın varmış. Aşk tek taraflı belki olur ama yaşanmaz, bu yüzden bir de erkek varmış; tıpkı o kadın gibi ne istediğinden emin olan bir adam. Her ikisi de tutkuları için yaşarken aynı zamanda hayatlarında olmazsa olmazları varmış. Bağlandıkları bir şeyden; bir kadın, bir erkek, bir kitap hatta bazen bir prezervatif bile olabilir, asla ama asla vazgeçemezlermiş.

Bir rivayete göre, iki insan aynı zevklerden hoşlandığında değil, asla vazgeçemeyecekleri şeyler ortak olduğunda daha iyi anlaşırlarmış.

Asıl kahramanımız olan Durex; kimseye benzemez, gerektiğinde ince olabilen, yeri geldiğinde hiç yokmuş gibi davranan, sorunlarını çözmek isteyen iki insanın arasındaki ilişkiyi kolaylaştırabilen, rengarenk kişiliği ve güzel kokusundan taviz vermediği zamanları olan bir karaktermiş. Her gün aynı rafta kendine uygun çiftler bulur ve ilişkilerini bir üst seviyeye taşırmış.

Durex'in en sevdiği ilişki ise az önce bahsi geçen 'olmazsa olmazları ortak olan' çiftlerinkiymiş. Durex, onların gücünü daha kapıdan girdikleri anda hissetmiş ve aynı prezervatifi aldıklarında emin olmuş. 'Ne kadar da inceler!'

Durex Ürünlerine Aşkınız ne kadar dayanıklı?

Kadın ve erkek filmlerde olduğu gibi sürekli karşılaşır, tanışır ve aşık olur. Sıra Durex’e geldiğindeyse tutkuları, durdurulamaz bir şekilde asla vazgeçemeyecekleri en’leriyle birleşir.

Durex prezervatif ürünlerinin dayanıklılık testini geçerler ve ilişkilerini hissederek yaşamaya devam ederler.

Durex ile İlişkini Çok Eğlenceli Bir Hâle Getirebilirsin!

Durex kışkırtan kayganlaştırıcı jeller sayesinde ilişkilerindeki tüm pürüzleri kaldıran kadın ve erkek, artık bir bütün olduklarını kabul eder ve detayların önemsiz olduğuna inanırlar. Hatta zaman zaman birbirlerine en sevdikleri Durex prezervatifleri, jelleri ve Play ürünleri hediye ederler.

Durex Sonrası Kadın ve Erkeğin Yorumları

Kadın, daha önce hiçbir ilişkisinin bu kadar keyifli olamamasını diğer markalara bağlarken, adamın kadına olan bakışları, bu konuşmadan hoşlanmadığını ve diğer ilişkilerini onaylamadığını anlatıyordu. Durex, istediğini başarmıştı. Kadın ve erkeğin arasındaki ilişkiyi güçlendirip daha da dayanıklı hale getirmişti. Yine de erkeğin de kabul etmesi gereken bir şey vardı ki o da daha önce Durex ile olduğu kadar rahat hissetmemişti. Evet, Durex; ona göre rahattı ve bunu kabul etmişti. Hatta Durex’in kayganlaştırıcı jelleri sayesinde ilişkilerini daha tutkulu yaşamışlardı. İtiraf etmeliydi ki Durex sayesinde aşklarına yenilik katmakla kalmamışlardı, onu taptaze hale getirmişlerdi.

Durex Play Sonsuz Haz

Aşk kaçınılmaz olduğu sürece engelleyemezsiniz. Ama Durex’in özel prezervatifleri, Play ürünleri ve jelleriyle partnerinizle birbirinizi baştan çıkarabilirsiniz. Ekstra ince prezervatifleriyle aranızdaki engelleri yıkabilir, birbirinizin tenini hissederek ilişkinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Tekdüzeliği yıkın! Birbirinizi Durex Play ürünleriyle harekete geçirmek için hiçbir engeliniz yok. Çünkü vazgeçemeyeceğiniz istekleriniz aynı! Durex ürünleri, aranızdaki güveni arttıracak ve sizi rahat hissettirecek.

Durex Prezervatifler, Jeller ve Diğer Play Ürünleri

Aşkınıza tutku katmak, rutin olan her şeyden kaçıp daima zevki doruklarda yaşamak için Durex ürünlerini tercih edin. Uzayan Zevk, Yakın Hisset, Gerçek Dokunuş, Karşılıklı Zevk, Daha Yakın Hisset, Mutlu Et, Ekstra Güvenli, Aşk, Şaşırt, Lezzet Kat, Tahrik Et ve Klasik çeşitlerindeki Durex prezervatiflerle hem zevkine uygun bir cinsellik yaşa, hem de partnerinle maksimum uyumu yakala!

Cinselliğin tüm derinliğini sınırsızca yaşamak için Durex jelleri de yanında! Korkmana, kafana takmana gerek yok çünkü Durex jelleri varsa sorun yok! İstersen Aloe Vera ile aşkını şımartabilir, tahrik edici Guarana ile aşka odaklanabilir, baştan çıkarıcı Ylang Ylang ile de aromaterapi deneyimi yaşayabilirsin.

Tutkunun her çeşidini hiç unutulmayacak biçimde yaşamak için Durex Play ürünlerini kullanabilirsin. Hareketli ve ateşli uyarımlar yaşatan bir cinsel organ halkası olan Durex Play Ultra, hislerinizin sizi yönlendirmesini sağlayan küçük ve göze batmayan bir klitoris uyarıcısı olan Durex Play Touch, şakalaşıp yakınlaştıran ve efsane deneyimler yaşatan Durex Play Vibrations ile unutulmayacak anlara hazır ol. Yanında Durex varken, sınırsızca eğlen!

BAŞA DÖN