Dynamic Gold 240M White Masaj Fonksiyonlu 2.0 HP Motorlu Koşu Bandı + Twister + Tone Masaj Aleti
Dynamic Gold 240M White Masaj Fonksiyonlu 2.0 HP Motorlu Koşu Bandı + Twister + Tone Masaj Aleti

Dynamic Gold 240M White Masaj Fonksiyonlu 2.0 HP Motorlu Koşu Bandı + Twister + Tone Masaj Aleti

Bu ürün şu an satılmamaktadır. Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/19249

Dynamic Gold 240M White 2,0 HP, Masajlı, MP3 Girişli, Manuel Eğimli, Sit-Up, Twister hediyeli Koşu Bandı

HorsePower Motor Gücü : Sürekli: 2,0 AV HP UnfoldedD Cihaz Ağırlığı : Net: 45kg,
Hız Hız : 0,8-12 Km/Saat Handpulse Nabız Sistemi : Elden nabız ölçer
WideDeck Koşu Alanı : 42x122 cm DeckSystem Zemin Sistemi : 6pcs Six Cushion Deck System
ManuelInc Eğim : 3 Kademeli Manuel Eğim EFS Katlanma Özelliği : Katlanabilir ve tekerleri sayesinde taşınabilir.
FoldedD Taşıma Kapasitesi : 120 kg Massage Aksesuarlar : Masaj Aleti, Twister ve Mekik aparatı mevcuttur.
BlueBacklight Gösterge Tipi : Tek pencereli Mavi ışıklı LCD ekran BodyFat Müzik Sistemi : MP3 girişi ve Hoperlor bulunmaktadır.
Window Gösterge Bilgileri : Hız, Zaman, Mesafe, Kalori, Nabız, Bodyfat BodyFat Body Fat : Vücut yağ oranı ölme sistemi bulunmaktadır.
Programs

Program Sayısı

: 12 program bulunmaktadır. RoshK Sertifikalar

: CE ve Rohs belgelerine sahiptir.

FoldedD Kurulu Ebatları : 158x72x125 cm OtherSpecs Diğer Özellikler Kollarda Hız ve Start-Stop tuşları bulunmaktadır.
Suluk, anahtarlık v.b. gibi aksesuarları koymak için özel bölme bulunmaktadır.
UnfoldedD Katlanmış Ebatları : 73,5x72x125 cm
6CS Six Cushion System zemin sistemi, bant’ın altına yerleştirilen 6 adet özel malzemeden üretilmiş esnek yastıklar sayesinde, egzersiz sırasında, maksimum esneklik sağlar ve eklemlere uygulanan baskıyı minimize eder.
WideDeck Wide Deck : 42x122cm bant ebatı ile muadillerine göre daha geniş alanda egzersiz yapma imkanı sunuyor.

Eğim Özelliği ile antrenmanlarınız sırasında tırmanma zorluk seviyesini ayarlayabilir, bu sayede daha fazla kalori harcayarak hızla fazla kilolardan kurtulabilir, fit bir görünüme sahip olabilir ve kondisyonunuzu arttırabilirsiniz.

Masaj Aleti: Vücutta biriken fazla yağları ve selülitleri parçalayarak eritmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.
Masaj aletinin üzerinde, Anti-Selülit Zayıflatıcı Masaj Kemeri bulunmaktadır.

Ürün beraberinde Twister aleti gelmektedir.
Twist Hareketi ile karın ve bel bölgesindeki fazlalıklardan kurtulabilir, kısa sürede fit bir görünüm elde edebilirsiniz.

Body Fat özelliği ile vücudunuzdaki yağ oranını ölçebilir antrenmanlarınızı bu bilgi ışığında programlayabilirsiniz

Target Generation özelliği sayesinde Mesafe, Zaman, Nabız ve Kalori hedefleri girerek koşmak istediğiniz mesafeyi, kaç dakika egzersiz yapmak istediğinizi, hedef nabız ve yakmak istediğiniz kalori miktarını ayarlayabilir, koşu bandını istediğiniz şekilde programlayarak antrenmanlarınızın kontrolünü elinizde tutabilirsiniz.

Blue Backlight ekran teknolojisi gözleri yormaz, yüksek ışık altında dahi net okuma sağlar ve şık bir ekran görünümü sunar.

EFS system bant’ın açılması sırasında hızla yere düşmesini engelleyerek, belinize zarar vermeden, yavaş bir şekilde açılmasını ve kapanmasını sağlayan özel amortisörlü sistemdir.

SpaceSaver Designe: Dynamic Gold 240M White Koşu bandı dikey olarak katlanır ve az yer kaplar. 

MP3 girişi ve Hoperlörleri sayesinde iPhone®, iPod® ya da MP3 cihazınızı bağlayarak müzik dinleyebilir, antrenmanlarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

CE Kalite belgesi: Avrupa kalite standartları uyarınca üretilmiş ve ithal edilmiştir.

Rosh Belgesi: Doğa dostu, kurşun içermeyen malzemeden üretilmiştir.

Safety key : Sahip olduğu Emniyet Anahtarı, tehlike ya da acil durum anında Koşu Bandı’nın otomatik olarak durmasını sağlar.

Double Cooling System : Çift motor soğutma sistemi ile motorun çabuk ısınmasını engeller ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Q-Motor System : En yüksek hızda 48-53 db Gürültü Seviyesi ile sessiz çalışır. Apartmanda kullanım için idealdir.

Energy Saver : Aylık ortalama 0,94 kW enerji tüketimi ile enerji tasarrufu sağlar.

Her iki tutma kolunda bulunan Nabız Ölçme Sensörleri ile istediğiniz an nabzınızı ölçebilirsiniz.

Tutma kollarında bulunan Hız Arttırma-Azaltma ve Start-Stop Tuşları sayesinde antrenman sırasında hızı kolayca istediğiniz seviyeye ayarlayabilir, koşu bandını durdurup tekrar başlatabilirsiniz.

Ekranda bulunan 3km/saat, 5km/saat, 8km/saat ve 10km/saat direkt Hız Tuşları sayesinde istediğiniz hıza tek tuşla ulaşma imkanı.

Konsolda suluk, mp3, cep telefonu ve anahtarlık gibi aksesuarları koymak için özel bölüm bulunmaktadır.

Ekran üzerinde program bilgilerini gösteren şemalar bulunmaktadır.

Ekran üzerinde yaşlara ve nabız aralıklarına göre hedef nabız tablosu bulunmaktadır.

Bant’ın kaymasını önleyen aparatlar sayesinde güvenli ve sorunsuz kullanım olanağı sunuyor.

Koşu Bandınız Güvence Altında!

Dynamic Gold 240M White ile günde 1 saat antrenman yaparak ayda 4 kg'a kadar zayıflayabilirsiniz!

Deneyimli antrenörlerimizin hazırladığı, aşağıdaki antrenman programını uygulayarak ayda 4 kg'a kadar zayıflamak mümkün.

Antrenman Öncesi
Öncelikle antrenmana uygun kıyafetler ve ortopedik tabanlı bir yürüyüş ayakkabısı seçilmelidir. Egzersiz öncesi minimum 1,5 - 2 saatlik son beslenme zamanının aşılmasına dikkat edilmelidir.
0 – 5 dk - Isınma
Hafif tempo yürüyüş ile başlıyoruz. Burada amaç hem vücut ısımızı arttırmak hem de antrenman öncesi vücudu hazırlamak. Sizi zorlamayacak adım temposunda yürüyüş ve nabızda hafif bir yükselme yaratacak şekilde, 2 km/s – 3 km/s hız aralığında 5 dakika yürüyoruz.
5 - 10 dk
Burada artık hafif hafif terlemeye ve tempomuzu biraz daha arttırmaya başlıyoruz, ısınma biraz daha fazlalaşıyor. Hızımızı 4 km/s – 5 km/s aralığında ayarlayarak “Easy Jog” dediğimiz kısma geçiyoruz.
10 - 30 dk - Yağ yakma
Bu zaman aralığında “Interval” antrenman programını uyguluyoruz.
 • 2 dakika tempolu yürüyüş , Hız: 3 km/s – 4 km/s
 • 1 dakika Jog koşu , Hız: 5 km/s – 6 km/s

Yukarıdaki programı 20 dakika boyunca tekrarlıyoruz. Bu şekilde tempoyu arttırıp azaltmakla hem çalışma süremizi uzatmış oluyoruz, hem de belirli tempo artışları ve düşüşleri ile vücudumuzu şaşırtmış oluyoruz. Bu bölümde yağ yakımına başlıyoruz.

30 - 40 dk - Kuvvetlendirme
Bu bölümde vücudumuzun direncini arttırma ve kuvvetlendirmeye yönelik program uyguluyoruz.
3 km/s – 4 km/s hızda tempolu yürüyüş yaparken elimize 1kg’lık 2 adet Dynamic Plastik Dumbbell alıp yürürken elimizde tutarak kol ve omuz kaslarımızı da çalıştırmış oluyoruz. Bu şekilde antrenmana çeşitlilik katarak programın sıkıcı olmasını engelliyoruz.
40 - 50 dk
Bu aşamada eğimi bir kademe arttırıp tepe tırmanışlarına başlayarak ön bacak, kalça ve baldır kaslarımızı kuvvetlendirmeye yönelik bir çalışma yapıyoruz. Hızımız tempolu yürüyüş hızı; 3 km/s – 4 km/s
50 - 60 dk
Bu aralık artık programın son evresi  ve soğuma kısmı. Burada eğimi normal duruma getirip “Easy Jog” konumda, 4 km/s – 5 km/s  hızda, hafif tempo koşu yapıyoruz. Sonrasında birkaç esneme hareketi ile programı bitiyoruz.

Bu antrenman haftada 4-5 defa uygulandığı taktirde, kişiye göre değişmekle birlikte, ayda ortalama 3-4 kg vermek mümkün.

Not: Antrenman programını uygulamadan önce doktorunuza danışınız.

Dynamic Gold 240M Koşu Bandını uzun ömürlü kullanmak için neler yapmalıyım?

Koşu bandının yağlanması (Slikonlanması) : Koşu bandının ömrünü azami seviyeye çıkarmak için belirli aralıklarda yağlanması gerekmektedir.
Haftada 3-4 gün ve her defasında ortalama 30 dakika çalışma yapan tek kullanıcı için tavsiye edilen yağlama periyodu 10 gündür.

Koşu bandının nasıl yağlanacağı temsili olarak aşağıda gösterilmiştir;

Temizleme ve Bakım : Antrenman sonrasında  gösterge ve bant yüzeyine damlayan terler silinmelidir. Koşu bandınızı haftada bir kere su ile nemlendirilmiş yumuşak bir bez ile silmelisiniz. Elektronik aksama zarar vermemesi için ekran panelinde aşırı nem olmamasına dikkat edilmelidir. Her temizlik esnasında, cihazla beraber verilen anahtar ve tornavidalar vasıtasıyla cihazın montajında kullanılan cıvata ve somunların sıkılıkları kontrol edilmelidir.

Kullanım Talimatı : Dynamic Gold 240M White Koşu bandını çalıştırmadan önce yan çıtalara basınız. Koşu bandını çalıştırdıktan sonra yaklaşık 2km - 2,5km hızda bandın üzerine çıkmanız tavsiye edilir. Bandın üzerindeyken koşu bandını çalıştırmanız durumunda, motor ilk hareketi sağlamak için, üzerindeki kullanıcının ağırlığının da etkisiyle, çok fazla akım çeker ve motorun çabuk yıpranmasına sebebiyet verir. Koşu bandını durduracağınız zaman da ilk önce, hızı en yavaş hıza düşürmeniz ve yan çıtalara basmanız, ardından koşu bandını durdurmanız tavsiye edilir. Bu iki işlem sayesinde motor ömrü uzayacaktır.

Neden Dynamic Gold 240M White Koşu bandını tercih etmeliyim?

 • Spor salonlarına yüksek aidatlar ödemek yerine daha ekonomik bir şekilde spor yapabilirsiniz.
 • Sevdiğiniz diziyi kaçırmadan evinizin konforunda egzersiz yapabilirsiniz.
 • Yağmurlu, soğuk havalarda ya da yoğun bir işgününden sonra dışarıya çıkmadan evinizin rahatlığında spor yapabilirsiniz.
 • Hediyeleri ile birlikte evinizde mini spor salonuna sahip olabilir, tüm ailenizle birlikte spor yapmanın keyfine varabilirsiniz.
 • Muadillerine göre daha az elektrik tüketerek enerji tasarrufu sağlar. 1 saatte yaklaşık olarak 0,94 kW elektrik enerjisi tüketir,
  yaklaşık 0,2 TL’ye tekabül etmektedir.
 • Sessiz çalışır. Apartmanlarda kullanmak için idealdir.
 • Biyomekanik olarak eklemleri destekleyen zemin sistemi sayesinde eklemlerde oluşabilecek baskıyı minimize eder, ağrıların oluşmasını engeller.
 • Katlanabilir ve kolayca taşınabilir. Bu sayede evinizin herhangi bir köşesinde, az yer kaplayarak muhafaza edebilirsiniz.

Kurulum

Dynamic Gold 240M White Koşu bandı elinize geçtiğinde dilerseniz kendiniz de kurabilirsiniz. Cihazı kendiniz kurmak isterseniz aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz, kurulumun tüm aşamalarının tek tek gösterildiği, kurulum videosunu izleyerek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.
Ürünü kendiniz kurmanız durumunda Garanti Dışına Çıkmaz.
Ürünü kendiniz kurmanız durumunda Voit M60 Masaj Aleti'ni hediye olarak kazanabilirsiniz.

Eğer kuramazsanız, en yakın servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz. Ücretsiz montaj talepleriniz için 0216 632 44 77 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

Garanti ve Teknik Servis

 • Ömür boyu profil garantisi
 • 10 yıl yedek parça tedarik garantisi
 • 2 yıl diğer komponentlerin garantisi
 • Tüm türkiyede ücretsiz kargo ve ücretsiz montaj hizmeti
 • 81 ilde ve 110 noktada teknik servis imkanı

Kargo

Cihazınız CEVA kargo ile adresinize gönderilecektir. Ürünler büyük hacimli olduğu için CEVA kargo ile kapınıza kadar teslim edilecektir.
Öğlen 12:00'a kadar oluşturulan siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Öğlen 12:00'dan sonra oluşturulan siparişler bir sonraki gün kargoya verilecektir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra e-mail ile "Kargo Takip Numarası" iletilecektir. Aşağıdaki linke tıkladıktan sonra "Kargo Takip Numarası"nı girip sorgulama yapabilir, kargonuzun durumunu aşama aşama takip edebilirsiniz.

http://92.45.65.134/Dagitim/Bireysel.aspx

 

 tarafından ithal edilmiş olup tüm yedek parça ve servis hizmetleri İnterspor güvencesindedir.

 

Marka Dynamic
Çalışma Tipi Motorlu
Eğim Manuel
Taşıma Kapasitesi 120 kg
Program Var
Motor Gücü 2 hp
Max.Hız 0-12 km/s
Nabız Ölçme Var
Eğim Derecesi 3 kademeli
Program Sayısı 12
Bant Ebatları 42 x 122 cm
Zemin Türü 6pcs Six Cushion Deck
Vücut Yağ Oranı Ölçme Var
Net Ağırlık 45 kg
Ebat 158 x 72 x 125 cm
Dokunmatik Ekran Yok
Gürültü Düzeyi 48-53 db
Katlanabilme Var
Mp3 Çalar Var
Masaj Var
Adımsayar Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu SPOR1DYKBGOLD240M1
Dynamic Gold 240M White Masaj Fonksiyonlu 2.0 HP Motorlu Koşu Bandı + Twister + Tone Masaj Aleti Yorumları
Tüm yorumları gör (704)
150
2000
Ürün hakkındaki deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yorumunuz uygun bulunduğu takdirde en geç 1 hafta içinde yayınlanacaktır. Yorum yayınlanma kriterleri
 • guzel
  (16.07.2015)

  fiyatina gore guzel urun. ses konusunda sizi rahatsiz etmeyecek kadar sesle calisiyor ama tamamen sessiz diyemem.alt kata ses gitmemesi icin ben bir kosu bandi alttligi aldim.aksi taktirde skinti olabilir:D

  /Tokat/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Ürün güzel
  (29.06.2015)

  Ürün guzel ama başta Yurtiçi Kargo o kadar profesyonellikten uzak bi kargo ki, insanin hevesini kursaginda birakiyor. Üçüncü katta oturuyoruz ve bize haber bile vermeden kapinin onune birakip gitmis, agir ben taşımam diye. Sonrasinda baya sorun yasadim yurtici kargoyla. Bence once bu kargo firmasi degistirilmeli ya da secenek sunulmali. Diğer bir konu da, urunde body fat ozelligi dedigimiz vücudun yagini olcer deniliyor ama kilavuzda anlattigina gore uyguluyorsunuz ama bir turlu olmuyor. Nasil birsey anlamadım, body fat ozelligi yokta var mi deniliyor. Ama diger türlü genel anlamda fena değil.

  DOMANİÇ/Kütahya/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (6) Hayır (0)

 • GAYET GÜZEL
  (19.06.2015)

  Çok memnunum. Düşündüğümden daha sessiz çalışıyor. Kurulumu için içerisinde cd çıkıyor. Cdden izleyerek kolayca kurduk. 2 günde evimize ulaştı. Fiyatı muadillerinden biraz yüksek ama parasını hak ediyor. Alırken çok araştırdım. Bant genişliği diğer ucuz olanlardan daha geniş. Göstergesi hem göz dolduruyor hem de arkadan ışıklandırmalı ve rahatça okunabiliyor Telefonumdan mp3 bile çalabiliyor Bant kısmı, göstergesi ve ana gövdesinde kullanılan malzemeler pırıl pırıl ve çok kaliteli duruyor. Daha ucuzunu alıp kaliteden taviz vermeyin bence. o kadar sağlam görünüyor ki 10 yıl kullanırım ben bu ürünü :))

  BEŞİKTAŞ/İstanbul/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Süper
  (13.06.2015)

  kurulumu kolay cd de anlatılmış zaten Teşekkürler hepsi burada ve interspor

  /İzmir/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (3) Hayır (1)

 • güzel
  (29.05.2015)

  ürünün kurulumu kolay, ana govde tek parca zaten istesenizde parcalanmaz, cok fazla ses yaptıgını dusunmuyorum. masaj aleti cok guzel belinize uyguladıgınızda harıka oluyor.

  /Nevşehir/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Çok güzel
  (21.05.2015)

  2 gündür kullanıyoruz. çok güzel.keske daha önce alsaymisim. hepsiburada ya teşekkürler. Teslimat çok hızlıydı. SORUNSUZ kuruldu. Bu fiyata böyle bir ürün gerçekten harika.

  /Adana/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Memnunuz
  (21.05.2015)

  ürün gayet kullanışlı öyle abartıldığı kadarda ses yapmıyor ev için ideal..

  /İstanbul/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Çok güzel ve kullanışlı
  (20.05.2015)

  Çok güzel ve kullanışlı teşekkürler

  KARTAL/İstanbul/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (3) Hayır (1)

 • ÇOK HIZLI ULAŞTI
  (20.05.2015)

  SÜPER BİR ÜRÜN FİYAT OLARAKTA SÜPER

  /Adana/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Güzel cihaz
  (19.05.2015)

  Yurtiçi kargo ile problem yaşadım ama müşteri hizmetleri sağolsun yardımcı oldu ve çözdü. Koşu bandı çok kullanışlı ve güzel. Teşekkürler

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (704)
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

5 kelimeden kısa yazılmış yorumlar, hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kiyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
% indirim
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı Hepsiburada olan ürünlerde geçerlidir.
100TL ve üzeri seçili spor/outdoor alışverişlerinde kargo bedava!
BAŞA DÖN