Değerli eğitimci ve yazar kadrosunun rehberliğinde hazırlanan Eksen Yayınları Sorubankası modelleri, doğru çözüme en hızlı şekilde ulaşmak amacıyla hazırlanıyor. ÖSYM sınavlarına en yakın soruları bir araya getiren kitaplar, açıklayıcı konu anlatımları ve örnekleriyle öğrencileri hayata hazırlıyor. Öğrenciler için özel olarak hazırlanmış Eksen Yayınları Sorubankası modelleri, her yaşa uygun anlatım biçimlerine paralel olarak belirlenmiş sorularla pratiklik kazandırıyor. Bölümlere ayrılmış olarak oluşturulan sorular, YGS ve LYS sınavlarına hazırlanmada öğrencilere yardımcı olurken ders konularını pekiştirmede son derece faydalı oluyor.

Uzman eğitimciler tarafından güncellenerek ve ayrıntılara özenle dikkat edilerek hazırlanan sorular, örneklerle destekleniyor. Tüm sorulara ait cevap anahtarlarının yer aldığı kitaplar, öğrencilerin kendilerini değerlendirmeleri ve yanlışlarını tespit etmeleri konusunda yardımcı bir kılavuz niteliği taşıyor.

Eksen Yayınları Sorubankası Modelleri

Bilgileri pekiştirirken geri kalınan konuları kavramakta öğrencilere rehberlik eden Eksen Yayınları Sorubankası modelleri, herkesin satın alabileceği fiyatlarla ulaşılabilir nitelik taşıyor. Müfredata uygun, geçmiş yıllardaki soruların gözden geçirilerek hazırlandığı, deneyimli yazar ve eğitimcilerin bir araya geldiği yayınlar, özgün sorularıyla da öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri için fırsat sunuyor. Farklı ve geniş kapsamlı sorularıyla kendini tekrar ve sıkıcılıktan uzak bir anlayışla hazırlanan soru bankası, 2017 Milli Eğitim Bakanlığı ve ÖSYM müfredatına uygun olarak oluşturuluyor.

Bir soru bankasından beklenen her şeyi sunan kitaplar, bölümlere ayrılmış konuları birbirine akıcı olarak bağlayarak takibi kolaylaştırıyor. Akılcı yaklaşıma sahip testleriyle dikkat konusunda size yardımcı olurken yazı puntosu, kağıt dokusu, sayfa tasarımıyla konsantrasyonu destekleyici özellik taşıyor.

Soru kalitesiyle öne çıkan Eksen Yayınları Sorubankası modelleri, ÖSYM sınavlarına en yakın sorularıyla Türkiye genelinde sıralamanızı yukarılara çekmenizde size yardımcı bir rehber niteliği taşıyor. Sınav performansı sergilemenizi de sağlayacak testler ile kendinizi geliştirebilme, hızlandırabilme, eksiklerinizi belirleyip telafi edebilme imkânı sunuyor.

Sınav maratonunda elinizden düşüremeyeceğiniz, en büyük yardımcınız olacak bu sorubankaları her geçen yıl gözden geçirilerek günceleniyor. YGS ve LYS sınavlarında çıkabilecek soru tipleri esas alınarak hazırlanan bu kitaplar, özgün sorularıyla da kendinizi geliştirme şansı bulmanızı sağlıyor. Kendini tekrardan ve "öğreten" dilinden uzak bir üslupla kaleme alınan sorular, akıcı diliyle kolaylık sunuyor.

Sınav yolculuğunda sizi yalnız bırakmayan ve destekleyen Eksen Yayınları Sorubankası modelleri, uygun fiyatıyla rahatça satın alınabilirliğini koruyor. Size en zorlu sınavınızda rehberlik ediyor.

Eksen Yayınları Sorubankası Fiyatları

Uygun fiyatlarla kolayca satın alabileceğiniz uygulamalı ve konu anlatımlı Eksen Yayınları Sorubankası modelleri sınava hazırlanma sürecinde bilgiye ulaşma ve bilgiyi test etme imkânı tanıyor. Öğretici, nitelikli, hız kazandıran ve yanlışları belirlemede yardımcı olan kitaplar, anlatım teknikleri bakımdan iddia taşıyor. İleri seviyedeki kitaplarla öğrencileri kademeli olarak derslere ve sınavlara hazırlayan sorubankası, ilgili seviyeye uygun test ve çözümleri bir arada sunuyor.

Sınav maratonunda öğrencilerin en büyük yardımcısı olan bu sorubankası, birbirinden farklı konu başlıklarına özel hazırlanmış içeriğiyle geleceğe yön veriyor. Matematik, Kimya, Biyoloji, Fizik, Coğrafya, Tarih, Felsefe, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Türk Edebiyatı konularında ileri düzeye kadar hazırlanmış sorularıyla sınavlara güvenle hazırlanmayı sağlıyor. Herkesin satın alabileceği fiyatlarda farklı farklı dersler için hazırlanan Eksen Yayınları Sorubankası modelleri ayrıca, tüm dersleri tek kitapta toplayan seçeneğiyle de işinizi kolaylaştırıyor. Alt başlıklarla bölümlendirilmiş soru bankası konu anlatım kitaplarına uygun şekilde hazırlanıyor. Öğrencileri çözüme en akılcı ve hızlı şekilde ulaştıran kitaplar, doğruya ulaşmada ipuçları ve yönlendirmeleri de içeriyor. Eksen Yayınları Sorubankası fiyatları ile her cebe uygunluk taşıyor.

Öğrencilerin sınava hazırlanırken tercih ettiği bu ayrıntılı ve pratik sorubankası, dersleri destekleyici olduğu kadar sorularla konuyu anlamaya da yardımcı oluyor. Yeni neslin tercih ettiği sorubankaları, sınav temposu içinde zamanı doğru değerlendirmek konusunda son derece etkin içerik taşıyor.

Eksen Yayınları Sorubankası Fiyatları

24 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Eksen Yayınları
  2. Bilfen Yayınları
  3. Netbil Yayınları
  4. Coşku Yayınları
  5. Sözün Özü Yayınları
  6. Bilgiyolu Yayınları
  7. Zambak Yayınları
  8. Editör Yayınları
  9. Değer Yayınları
  10. Sadık Uygun Yayınları
  11. Yayın Denizi
  12. Seçkin Eğitim Teknikleri
  13. Sınav Yayınları
  14. Tudem - Bayilik
  15. Zeka Küpü Yayınları
  16. Koray Varol Akademi
  17. Tudem Yayınları
  18. Element Yayınları
  19. Esen Yayınları
  20. Mutlu Yayınları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Sınıf
 5. Satıcı
 • Yayınevi Eksen Yayınları
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213862/1514681
BAŞA DÖN