Electrolux Derin Dondurucular

Derin dondurucular; et ve sebze gibi gıdaları uzun süreler boyunca tazeliğini koruyarak muhafaza etmemizi sağlayan beyaz eşyalardır. Geniş ve derin haznesi sayesinde buzdolabına sığmayan boyutlardaki ürünleri de kolayca derin dondurucu içine yerleştirebilirsiniz. Electrolux derin dondurucular ile saklamak istediğiniz gıdaları gönül rahatlığı ile dondurabilir ve dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Electrolux Derin Dondurucu

Electrolux derin dondurucular, işlevselliği ve kaliteyi bir arada sunuyor. A plus enerji tüketimi sayesinde, başarılı tasarruf değerlerine imza atıyor. Sandık tipi eski modeller, büyük ve ağır kapaklara sahip olmasından dolayı, kullanım esnasında bazı zorluklar barındırabiliyordu. Kilitli kapak mekanizması ile marka bu soruna kolaylıkla çözüm getiriyor. Tek elinizle kapağı açıp sabitleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra açılıp kapanmalarda otomatik olarak çalışan lambalar kullanım kolaylığını artırıyor.

Low frost teknolojisi sayesinde, dondurucuların en büyük sıkıntılarından biri olan karlanma sorunu çok büyük oranda ortadan kaldırılıyor. Bu sayede, senede bir defaya mahsus yapılan buz çözme işlemi, Electrolux derin dondurucu modellerinde beş yılda bir yapılabiliyor. Yalıtım konusunda önemli yenilikler sunan marka, SpacePlus özelliği ile dondurucunun hem daha fazla depolama imkanı sunmasına hem de kaliteli yalıtımı sayesinde daha sessiz çalışmasına olanak tanıyor. Ayrıca, yaşanan elektrik kesintilerine önlem olarak, derin dondurucu içindeki gıdaların 25 saat boyunca eksi derecelerde korunması sağlanıyor.

Electrolux Derin Dondurucu Fiyatları

Electrolux, hem fiyat olarak hem de elektrik tüketimi konusunda son derece ekonomik derin dondurucular üretiyor. Sahip olduğu donanımlara ve model seçeneklerine bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösteriyor. Ev ekonomisi ve tasarrufu için eşsiz bir yere sahip olan dondurucular ile, mevsiminde tüketemediğiniz besinleri tüketebilir ya da fazlasıyla temin ettiğiniz gıdaların bozulup çöpe atılmasını önleyebilirsiniz.

Evde yemek yapmayı seviyor, ailenize ve misafirlerinize farklı yemekler hazırlamak istiyorsanız, elinizin altında kullanabileceğiniz bir derin dondurucunun olması işinizi kolaylaştıracaktır. Buzdolabına yerleştiremeyeceğiniz büyüklükteki gıdaları kolaylıkla saklayabilirsiniz. Ayrıca, kabuklu deniz ürünleri, balık, tavuk, domates ve biber gibi gıdaları mevsiminde ve toplu olarak çok daha ucuza temin edip yıl boyunca stoklayabilirsiniz.

Electrolux Derin Dondurucu Yorumları

Kullanıcılar herhangi bir ürünü almadan önce, o ürün hakkında yapılan olumlu ve olumsuz yorumları dikkate alırlar. Bu nedenle, kullanıcı yorumları satın alma sürecinde müşteriler için son derece önemlidir. En yeni teknolojileri ve donanımları müşterilerine sunan Electrolux, birbirinden fonksiyonel ürünler ile her geçen gün müşteri memnuniyetini biraz daha arttırıyor.

Electrolux derin dondurucular hakkında çok sayıda olumlu yorum bulunuyor. Yenilikçi teknolojilerinin arkasında duran firma, sunduğu teknik donanımların, gerçekten de kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamasını istiyor. Low frost teknolojisi sayesinde karlanma sorununun çözüme kavuşturulması, A+ elektrik tüketim değerleri ile ekonomik kullanım, ürünün oldukça sessiz bir şekilde çalışması ve sağlamlığı kullanıcıların en fazla memnun kaldığı hususların başında yer alıyor.

Electrolux Derin Dondurucu Modelleri

Kaliteyi temel standart haline getiren firma, geliştirdiği çoğu teknolojiyi hemen hemen tüm modellerinde eksiksiz olarak sunuyor. Bu sayede, hangi tarz ürünü seçerseniz seçin, satın aldığınız model, özelliğini uzun yıllar boyunca koruyabiliyor. Estetik cam paneller, delinmeye ve deformasyona karşı dayanıklı iç malzemeler ve kaliteli izolasyon, cihazın ön plana çıkan özellikleri arasında bulunuyor.

Electrolux derin dondurucular, buzdolabı gibi uzun yapıda, çekmeceli kullanıma uygun modeller ve sandık tipi dondurucu modelleri şeklinde sunuluyor. Kullanıma göre farklılık gösteren depolama alanlarına sahip dondurucular, farklı hacimlerde tercih edilebiliyor. Beyaz ve gri gibi farklı renk seçenekleri içinden mutfağınıza hakim olan renk ve dekorasyona göre en ideal derin dondurucuya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Electrolux Derin Dondurucu Fiyatları

15 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Electrolux
  2. Uğur
  3. Altus
  4. Liebherr
  5. Beko
  6. Simfer
  7. Sunny
  8. AEG
  9. Arçelik
  10. Şenocak
  11. Hoover
  12. Indesit
  13. Vestel
  14. Delta
  15. Regal
  16. Siemens
  17. Grundig
  18. Hotpoint Ariston
  19. Profilo
  20. Bosch
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Dondurucu Tipi
 6. Renk
 7. Enerji Sınıfı
 8. Genişlik A-Z
 9. Yükseklik A-Z
 10. Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) A-Z
 11. Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat
 12. Satıcı A-Z
 13. Dondurucu Özelliği
 • Marka Electrolux
DSACategoryId/2147483637/235604/22266
BAŞA DÖN