Ucuz ve kaliteli Erkek Çocuk Külotları

İç çamaşırları, vücuda temas etmeleri sebebiyle, hem hijyenik açıdan hem de rahatlıklarıyla önem taşıyor. Sağlıklı bir yaşam için, külot seçimi de bakımı kadar ilgi görüyor. İç çamaşırları seçilirken; cilde direk temas eden ürünlerin, alerji yapmaması, cildi tahriş etmemesi, nefes alan kumaşlardan olması önem arz ediyor. İç çamaşırı bakımı için; ürünlerin, sık değiştirilmeleri kadar, düzenli yıkanmaları ve mikro-organizmaları öldürmek için ütülenmeleri de önemli bir rol oynuyor. Söz konusu hassas yapılarıyla çocuklar olunca, taşınan önem çok daha artıyor. Üzerlerindeki baskı çizgi kahramanlarla da, çocuklara neşe veren iç çamaşırları, sağlıklı bir yaşam için dikkat çeken unsurlar oluyor.

Erkek Çocuk Külot

Külot seçimi sırasında, çocukların anatomik yapılarının göz önüne alınması gerekiyor. Erkek çocuklarında ön kısmı bombeli külotlar rahatlığı sağlıyor. Elastik olmayan, pamuklu ürünler sağlık açısından tercih ediliyor. Vücudu sıkmayan ve hava akımına izin veren iç çamaşırları, çocuk gelişim sürecini olumlu etkiliyor. Ürünlerin sıkması ya da lastik alerjisi durumunda, lastiğin deriye değdiği yerde kaşıntı kızarıklık olabiliyor, bu da çocuğu huzursuzlaştırıyor, sıkıntı yapıyor. Hava almayan ürünler, terleme sonucu vücutta pişik oluşmasına sebebiyet veriyor. Ürünlerin, sağlıklı kan akışını sağlaması ve tahriş etmemesi için, kasık bölgesini sıkmaması önem taşıyor. Cildin nefes almasına izin veren pamuklu ürünler, yumuşak yüzeyleriyle sağladıkları konfor kadar, daha az terletmeleriyle de rağbet görüyor. Rahat iç çamaşırları, hareket kolaylığı sağlamaları sebebiyle de çocukları mutlu ediyor.

Erkek Çocuk Külot Modelleri

Erkek çocuk külot modelleri, farklı renklerde boxer ve slip seçenekleriyle sunuluyor. Beyaz klasik iç çamaşırlarının yanı sıra, kontrast renkler taşıyan, rahat kesimli, desenli ya da baskılı, kasık kısmı düz ya da lastikli ürünler, farklı zevklere ve farklı fiziksel yapıdaki erkek çocuğuna hitap ediyor. Üstünde sevimli kahramanlar basılı iç çamaşırları, çocukların hayal dünyalarını harekete geçiyor ve mutlu olmalarını sağlıyor. Saf yünden uzun iç çamaşırları da, özellikle kış aylarında üşümeye karşı güzel bir önlem olarak rağbet görüyor. Sünnet sonrası için hazırlanan özel sünnet külodu ise ön tarafına dikilen ergonomik plastik yapı ile yaralı bölgenin pantolon ya da herhangi bir kumaşa değmesini engelleyerek, çocuklara rahatlık sağlıyor. Erkek çocuklarının tarzına hitap eden, atlet - külot takımları da şık bir görüntü sağlıyor. Bol kesimleriyle ve dayanıklılıklarıyla hareket kolaylığı getiren ürünler, dinamik erkek çocuklarının hareketlerini de kısıtlamıyor. Rahatça yıkanabilen ürünler, sık yıkanma sonrası sorun yaratmıyor.

Erkek Çocuk Külot Fiyatları

Erkek çocuk külot fiyatları, ürün özelliklerine göre farklılık gösterse de herkesin ulaşabileceği uygun bir aralıkta seyrediyor. Sağlıklı bir yaşam için; özellikle nemli ve sıcak ortamlarda pamuklu iç çamaşırları kullanılması ve çamaşırların sık sık değiştirilmesi öneriliyor. Bu sebeple set halinde ekonomik alternatifler sunan paketler de ilgi çekiyor. Külot modelleri yaşa göre olduğu kadar, bireylerin tarzlarını ifade etmeleri bakımından da farklılık gösteriyor. Genellikle hayal gücünü çalıştıran çizgi kahraman baskılı külotlar, küçük yaştaki çocukların tercihi olurken, daha sade, çizgili ya da ekose ürünler, büyüme aşamasındaki çocukların ilgisini çekiyor. Külotlar alınırken, en az estetik kaygılar kadar, fonksiyonellikleri ve sağlıklı olmaları da seçim kriterleri arasında yer alıyor. Giyimde hijyen ve rahatlığın başladığı yer olan külotlar, kavramsal olarak da bireyselliği temsil ediyor. Ürünler, kişiye özel bir alanı muhafaza etmeleri sebebiyle de önem taşıyor. Dolayısıyla sağlıklı iç çamaşırı seçimi ve ürünlerin hijyenik bakımı kadar, çocukların bu konudaki eğitimleri de önem taşıyor. İç çamaşırı bilinci verilirken, ebeveynlerin “iç çamaşırı kurallarını” çocuklarına öğreterek, çocukların kendi özel bölgelerinin bilincinde olmalarının sağlanmasının gerekliliği de önemle vurgulanıyor.

Erkek Çocuk Külotları

135 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Soobe
  2. Özkan
  3. Roly Poly
  4. bonprix
  5. Modakids
  6. Slipstop
  7. Dagi
  8. Kanz
  9. Blackspade
  10. Carter's
  11. Hogg
  12. Safyün
  13. Elif Çamaşır
  14. Goldenbay
  15. Gümüş
  16. Gürlesin
  17. Limissi
  18. DeFacto
  19. Enzo
  20. Ertuğ Anne & Bebek
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Renk
 5. Cinsiyet
 6. Beden A-Z
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483636/60002723/205454/12087323/60001473
BAŞA DÖN