Kuru, yağlı ya da karma olmak üzere tüm cilt tipleri tarafından rahatlıkla kullanılabilen Estee Lauder Güneş Kremi, güneşin zararlı etkilerine karşı güçlü bir koruma sağlıyor. Cilde uygulandığı andan itibaren güneş ile cilt arasında bariyer oluşturuyor ve UVB/UVA ışınlarının direkt cilde temasını engelliyor ve böylece oluşabilecek cilt tahribatlarını önlüyor. Ayrıca, uygulanır uygulanmaz cilde ışıltı katıyor, besliyor ve canlandırıyor. Hem güneşin UVA hem de UVB ışınlarına karşı çift yönlü ve güçlü bir koruma sağlıyor.

Estee Lauder Güneş Kremi & Losyon

Güneşin zararlı etkilerine karşı tam bir koruma gerçekleştirilmesi gerektiğine inanan Estee Lauder, farklı bölgeler için özellikli güneş kremleri üretiyor. Vücut ve yüz bölümleri için ayrı ayrı olmak üzere yer alan ürünleri tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Losyon veya krem formunda olan bu ürünler sadece yaz mevsiminde değil tüm yıl rahatlıkla kullanılabiliyor. Ozon tabakasındaki delinme, iklim değişiklikleri gibi durumlar sebebi ile cilt gün boyu çok çeşitli etkilere maruz kalıyor. Güzelliğe ve bakıma önem veren Estee Lauder markası, ürettiği güneş bakım ürünleri ile tüm yıl cildinizi güneşin zararlı ışınlarına ve çeşitli hava olaylarına karşı koruma altına alıyor.

Tüm güneş ürünlerinde olduğu gibi etkin korumanın gerçekleşmesi için güneş bakım ürünlerinin temiz bir cilt üzerine uygulanması gerekiyor. Cildin hava ile teması sonucu cilde yapışan kir, toz gibi maddeler losyonun cilde temasını engelleyeceği için bunların ciltten uzaklaştırılması önem arz ediyor. Ayrıca, Estee Lauder uzmanları losyonun güneşe çıkmadan en az 20 dakika kadar önce uygulanmasını öneriyor ve güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulanmasının ise daha etkili olacağını vurguluyor. Havuz ve deniz suyunda bulunan mineraller losyonun ciltten uzaklaştırılmasına yol açtığı için cildin suyla temas edilmesinden sonra ürünün tekrar kullanılması, suyla temas olmasa bile 2 ya da 3 saat aralıklarla benzer şekilde tekrar cilde uygulanması durumunda kapsamlı cilt koruması sağlanıyor ve koruma etkisi artıyor.

Yüz için özel üretilen güneş kremi vücut için olanı ile kıyaslandığında miktarının daha az olduğu görülüyor. Bu durumun, body losyona göre daha az miktarda olduğu algısı uyandırmasına rağmen sadece yüz bölgesinde ve az miktarda uygulanması ürünün daha uzun süre kullanılmasına imkân sağlıyor. Hem losyon hem de krem formundaki ürünlerin raf kullanım ömrü nispeten uzun olmasına rağmen açıldıkları andan itibaren ürünlerin kullanım ömrü kısalıyor. Markanın uzmanları, maksimum korumanın sağlanması için Ürünlerin son kullanım tarihlerine dikkat edilmesi gerektiğini hatırlatıyor.

Estee Lauder Güneş Yağı

Estee Lauder güneş yağı, güneş kremi ve losyonuna göre suya daha fazla dayandığı için daha kalıcı koruma sağlayabiliyor. Ayrıca, içeriğinde yer alan yağlar cildi besliyor, canlandırıyor ve parlaklık veriyor. Ayrıca, cilt üzerinde oluşturdukları tabaka sayesinde cildin nem kaybederek kurumasını engelliyor. Güneş yağları, deniz suyunda yer alan tuzun cildi kurutma özelliği olduğu için, denizden çıkmak istemeyen kuru cilt tipine sahip bireyler tarafından daha çok tercih ediliyor. Sprey formuyla oldukça rahat kullanılması, suya karşı dayanıklı olması ve cildi besleyip canlandırması Estee Lauder güneş yağının tercih edilme oranını artırıyor.

Estee Lauder markasının yıllar süren araştırma geliştirme çalışmaları neticesinde ortaya çıkan Estee Lauder güneş kremi & losyonu ve Estee Lauder güneş yağı gelişmiş ve kapsamlı bir teknolojik koruma sağlıyor. Tüm cilt tipleri tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilen bu ürünler yüksek koruma faktörü özellikleri ile güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı güçlü bir koruma gerçekleştiriyor.

Estee Lauder Güneş Kremi ve Yağları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Estee Lauder
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Garnier
  6. Nivea
  7. Lancaster
  8. Avon
  9. Bioderma
  10. Solante
  11. Babe
  12. Cumlaude Lab
  13. Hamilton
  14. Uriage
  15. Vichy
  16. Daylong
  17. Victory
  18. Clinique
  19. Institut Esthederm
  20. Roc
  21. Cosmed
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. SPF
 4. Satıcı
 • Marka Estee Lauder
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921
BAŞA DÖN