Dünyanın en eski yazım gereçleri markası olan ve 2017'de 256. senesini dolduran firma Faber-Castell, çevre dostu olması, kalitesi ve yaratıcılığıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kalem üretiminde ana malzeme olarak ağacı kullanan firma, her yıl kendi fidanlığında iki milyonun üstünde ağaç yetişmesini sağlayarak on yıllık dönüşümü garantiliyor. Bu sayede çevre dostu olan doğaya katkısı yadsınamayan marka, küresel ısınmasının engellenmesinde de büyük rol oynuyor. Ürettiği kalemler dışında, Amazon Yağmur Ormanları'nın çoğalması ve korunması adına ciddi çalışmalar gerçekleştiriyor.   

Çevre dostu, su bazlı boya ve ilk ahşap gövdeli kurşun kalem üreticisi olan Faber-Castell, kaliteyi ve devamlılığı ilke edinerek çok çeşitli renk ve modellerdeki boya kalemleri ile tüketicisine gerçek bir resim deneyimi sunuyor. Kopya boya kalemi, çift taraflı boya kalemleri, silinebilir boya kalemleri ve farklı rakamlarda setler halinde hazırlanan boya kalemleri ile kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Ürünlerinde kullandığı boya malzemesi sayesinde, Faber-Castell boya kalemi ile yapılan resimler veya yazılan yazılarda canlı ve parlak tonlar elde ediliyor. 

Faber-Castell Boya Kalemi

Her yaşa ve her aktiviteye farklı olarak seçilebilen Faber-Castell boya kalemi çeşitleri, geniş bir renk ve özellik skalasından oluşuyor. Metal ve karton kutuda ya da metal tüpte, plastik çantada satıl alabileceğiniz kalemler; farklı tasarım çanta ve kaplarıyla piyasaya sürülüyor. Dış yüzeyini ve ihtiyaç-performans özelliğini tamamen kullanıcıya bırakan firmanın ürünleri, pastel ve göz alıcı renkler tercih edenlerle uzun ömürlü ve dayanıklı kalem isteyenlerin ilgi odağı oluyor. Boya kalemleri sadece resim yapmak için değil çizim ve farklı etkinliklerde de kullanılabiliyor. 

Sulu boya yapmak isteyenler için birçok tercih sunan Faber-Castell, değiştirilebilir tablet suluboyasında 24 renk seçeneğini bir arada bulunduruyor. Yüksek örtücülük özelliği bulunan boyanın kapağında tasarlanan bölme palet olarak kullanılabiliyor. Birbirine geçen tabletler değiştirilebiliyor. 24 renk seçeneğinin fazla olduğunu düşünenler, 12 renk veya 8 renk satışa sunulan Redline suluboya modellerinden birini tercih edebiliyor. Sulu boya yerine guaj çalışmak isteyenler, kapların içinde satılan ya da tüp olarak bulunan guaj boyalar ile renk karışımlarında zengin çeşitler elde edebiliyor. Boyalar su bazlı olduğundan kolay çözünme ve pratik kullanım sağlanıyor.

3 yaş ve üzeri çocukların yaratıcılığını pekiştirmek adına tasarlanan parmak boyalarının 6 renk çeşidi bulunuyor. Kimyasında sağlığa zararlı madde içermeyen ve suda kolayca çözünebilen boyalar, parmak veya süngerle kağıda uygulanabiliyor. 15'li silinebilir mum boya kalemlerinin kalemtraş ile açılabilme özelliği var iken, 12 renkli Grip Jumbo mum boyalar; ergonomik jumbo üçgen gövdesi sayesinde kolay tutuş sağlıyor ve bünyesinde barındırdığı grip noktacıkları sayesinde kişiye yorulmadan boyama ve çizim olanağı sağlıyor. 

Faber-Castell Boya Kalemi Fiyatları 

Sulu boyadan guaja, keçeli kalemlerden kuru boya kalemlerine, mum boyalardan parmak boyasına kadar daha pek çok tarz ve set çeşidi bulunan Faber-Castell boya kalemi fiyatları, tercih edilen ürüne göre farklılık gösteriyor. Ürünlerin malzemesi, renk sayısı ve çeşitliliği fiyat belirlemesinde rol oynuyor.

Kova şeklinde piyasaya sürülen ve içerisinde 50 adet renk çeşitliliği bulunduran keçeli kalem setini, 60 renklli olarak çanta şeklinde tasarlanan boya kalemleri takip ediyor. Kişinin ihtiyaç performans tercihine kalan ürünler birbirinden cazip ve makul fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor. Keçeli kalem, kuru boya kalemler, sulu boya, pastel boya çeşitleri, çizim kalemi, kalemtraş ve silgi gibi birçok ürünü beraber bulunduran Faber-Castell Boyama Çantası ise hangi ürünü almaya karar vermekte zorlanan veya hediye amaçlı olarak satın almak isteyenler tarafından tercih edilebiliyor.

Faber-Castell Boya Kalemi Fiyatları

190 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Faber-Castell
  2. Jovi
  3. Talens
  4. Play-Doh
  5. Bic
  6. Lets
  7. Conte a Paris
  8. Royal Talens
  9. Vincent
  10. Edding
  11. Monami
  12. Zig
  13. Paint&Wear
  14. Carioca
  15. Stabilo
  16. Conte
  17. Pritt
  18. Alpino
  19. Bigpoint
  20. Südor
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Faber-Castell
DSACategoryId/2147483643/21005491/21005097
BAŞA DÖN