Her tarzın bütünleyici bir parçası olabilen Fila marka güneş gözlükleri, kaliteli ve bir o kadar havalı modelleriyle dikkat çekiyor. İnce çerçeveden kalın çerçeveye kadar pek çok tasarımında ilham verici şekilleri olan şık gözlükler, kombinleri tamamlayarak, kişiye mükemmel bir hava katıyor. Özgür kişiliğin ruhuna hitap eden Fila marka ürünler, yaratıcı ve iddialı gözlük modelleriyle satışa sunuluyor. Spor modanın öncüsü olan Fila, rahatlığın ve kalitenin simgesini gözlerde de yaşatabiliyor. Merkezi Güney Kore'de yer alan marka, özellikle İtalyan izleri taşıdığı için hem kadınlar hem de erkekler tarafından oldukça beğeniliyor. Bu nedenle genel anlamda unisex olarak belirlenen tasarımlar her zevke uygun model ve seçenekleri tasarımında barındırıyor.

Fila Güneş Gözlüğü Modelleri

Kendine değer veren kadın ve erkeklerin stil tercihlerinde ortak paydalarının bulunduğu Fila, dinamik ruhuyla dizayn edilmiş birbirinden güzel modeller sunuyor. Rahatlığı ve sağlığı bir arada sağlayabilen Fila, günlük tarzdan iş tarzına kadar pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilecek gözlük modelleri geliştiriyor. Hemen hemen tüm gözlük modellerinde uyuma özen gösteren firma renk kataloğunu da gözlükler için uygun hale getiriyor. Özellikle çerçeve konusunda koleksiyonuna pek çok yeni ürün ekleyen Fila güneş gözlüğü modelleri adeta dinamizmi sergiliyor. Genellikle hafif yapıda kemik veya silikon olarak tasarlanan çerçeveler dayanıklılık süresinin uzunluğunun yanı sıra sağladığı yumuşaklık hissiyle de kullanıcılarında yokmuş hissi yaratabiliyor.

Çerçevenin yüze uygunluğunun yanı sıra güneşten esaslı korunmalar da kullanıcı açısından büyük önem taşıyor. Fila güneş gözlüğü modelleri arasında tercih edebileceğiniz pek çok UV filtre ve polarize filtre nitelikleri bulunan tasarımlar yer alıyor. Gözlük seçerken en önem verilen değerlerden biri olan sağlık değerlendirmesini başarılı ürün yapısıyla geçebilen Fila, koruyucu ve nitelikli cam kullanımıyla kullanıcıyı memnun etmeyi başarıyor. Fila, unisex gözlük modelleri, değişik çerçeve renkleri kullanımıyla hayatının içinde enerji veren, gösterişli ve havalı modellerle ön plana çıkıyor. Hayata renk katan renkli bir çerçeve detayına sahip olan güneş gözlükleri, sabit burun pedleriyle rahatlık sağlıyor. Şıklık yaratan modellerle çarpıcı bir görüntüye kavuşmaya destek olan mükemmel aksesuar detayı ile benzersiz bir duruş yakalanabiliyor.

Fila Güneş Gözlüğü Fiyatları

Enerjik ve yenilikçi Fila, spor dünyasında yarattığı mükemmel şık ve rahat tasarımlarıyla kişiyi baştan ayağa kuşatabiliyor. Fila güneş gözlüğü fiyatları çok heterojen bir hedefi tatmin edebilecek yelpazede modellerle ideal bir seçim olarak görülüyor. Genellikle geniş çerçeveli ve çizgisel renkli tasarıma sahip olan Fila, spor ile klasiği birleştirmeyi başarıyor. Çerçeve kenarında yer alan ayırt edici "F" logosu ile özelleşen Fila marka dinamizm ve enerji ile yaşayanların ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşılayabiliyor. Fila güneş gözlüğü koleksiyonları dinamik etki kazandıran özel tasarımlardan ötürü her yerde kolayca fark edilebiliyor.

Polarize cam özelliğinin etkili ultraviyole ile ilişkisi olan cam kullanılmasıyla birlikte gözleri çevreleyen gözlük çerçeveleri göze kenarlardan gelen ışınları azaltmaları nedeniyle rahatlıkla kullanılabiliyor. Tasarım ve kalitenin birleştiği Fila güneş gözlüğü fiyatları makul değerlerde bulunduğu için spor ve klasik çizgisinden ödün vermeyen kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Yazın güneşten korunma maksatlı veya karakterinizi temsil etmesi açısından işlevselliği baz alan Fila marka güneş gözlükleri sezonu yakalamak isteyen stil sahibi, enerjik kişiler için harika bir tercih oluyor. Spor bir görüntü sergilemek için de aksesuar amaçlı kullanabileceğiniz ürün, çoğu zamanlarda trend ve rahat hissetmeniz açısından anahtar parça olabiliyor. Fila güneş gözlüğü hemen her yaş grubuna hitap edebildiği gibi geniş filtre tipi, cam tipi, çerçeve tipi seçenekleri ile de göz dolduruyor.

Fila 2017 Güneş Gözlüğü Modelleri

4 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Osse
  2. Exess
  3. Ray-Ban
  4. Rainwalker
  5. Mustang
  6. Aston Martin
  7. Silvio Monetti
  8. Dicaprio
  9. Paco Loren
  10. Hawk
  11. Juliano
  12. Daniel Klein
  13. De Valentini
  14. Angel Eyes
  15. Swing
  16. Eyeye
  17. Infiniti Design
  18. Aqua Di Polo 1987
  19. Emilio Pucci
  20. Rachel
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Filtre Tipi
 5. Cam Rengi
 • Marka Fila
DSACategoryId/2147483632/1120745
BAŞA DÖN