Dünyada birçok bulaşık makine üreticisi tarafından tavsiye edilen Finish bulaşık makinesi tablet çeşitleri, bulaşıkları tertemiz ve lekesiz biçimde temizliyor. Bulaşık makinesinde yıkanan tabaklar, bardaklar, çatal ve bıçakların üzerinde hiçbir yemek artığı ve su lekesi olmadan temizlik sağlayan Finish bulaşık makinesi tablet, birbirinden farklı özelliklere sahip ürün çeşitliliği ile zengin alternatifler sunuyor. 

Finish Bulaşık Makinesi Tablet

Bulaşıkları yıkarken aynı zamanda koruma sağlayan Finish bulaşık makinesi tablet, buğulanmayı önleyici ve parlatıcı etkiye sahip bulunuyor. Finish ürün gamında bulunan Finish Powerball Quantum serisi bulaşık makinesi tabletleri, üstün yıkama ve parlaklık özelliğiyle serinin en kapsamlı ürününü teşkil ediyor. Kirli bulaşıklar üzerinde 14 farklı etkiye sahip bulunan Quantum serisi tabletler, mükemmel bir temizlik için kusursuz bir ürün olma özelliği taşıyor. 

Önceden bekletilmiş bulaşıklar üzerinde ön yıkama etkisi yaratan Finish bulaşık makinesi tablet çeşitleri, ön yıkama yapılmaya gerek bırakmadan güçlü bir temizlik sağlıyor. Yağlı ve çok kirli bulaşıklarda etkili yağ çözücü özelliği sayesinde, ek bir temizlik çabasına gerek kalmadan kolaylıkla güçlü bir temizlik sağlıyor. Makinede yıkanan bulaşıkların yıkama sonrası tamamen su damlaları ve izlerinden arındırılması işlemi de Finish bulaşık makinesi tablet ile kolayca mümkün oluyor. 

Finish bulaşık makinesi tablet, şebeke suyunda bulunan kireç etkisine karşı makinenizi koruyan güçlü bir özelliğe sahip bulunuyor. Sudaki kireci etkisiz hale getiren üstün teknolojisi, bulaşıkların daha verimli bir biçimde ve az enerji harcayarak temizlenmesi üzerinde de etkili oluyor. Kireçten arındırılmış su ile yıkanan bulaşıklar üstelik daha lekesiz ve daha parlak olma özelliği taşıyor. 

Finish Bulaşık Makinesi Tablet Modelleri

Enerji verimliliğine katkı sağlayan Finish bulaşık makinesi tablet modelleri, düşük sıcaklıklarda bile kirli ve yağlı bulaşıklarda etkili temizlik sağlıyor. Az enerji tüketimi ve ideal deterjan dozu ile mükemmel bir birleşim oluşturan Finish bulaşık makinesi tablet modelleri, benzersiz bir yıkama gerçekleştiriyor. Finish Quantum serisi tabletler, jel ve toz deterjanın mükemmel karışımından oluşan üstün bir teknolojiye sahip bulunuyor. 

Bulaşıklar üzerinde çamaşır suyu etkisi yaratan Finish bulaşık makinesi tablet, temizlik ve uzun süre kalıcı hijyen de sağlamış oluyor. Tek yıkamada kusursuz biçimde kir çıkarma özelliğine sahip Finish ürünleri, makinenizin filtresini de koruyan güvenlik özellikleri taşıyor. Makinenizin filtresi üzerinde yağ ve kir birikintilerini önleyen zengin içeriği, bulaşıklar üzerinde olduğu kadar makinenizi de koruyan özellikler taşıyor. 

Finish bulaşık makinesi tablet modelleri, üzerinde ekstra ambalaj bulunmadan direkt olarak makineye konulacak şekilde tasarlanıyor. Bu pratik kullanım özelliğiyle, her bir tablet makinede kendiliğinden çözünerek temizleme işlemini gerçekleştirmiş oluyor. Özellikle cam eşyalarınız üzerinde mükemmel parlaklık sağlayan temizleme gücü, metal eşyalarınızın parlaklığı üzerinde de etkili oluyor. Paslanmaz çelik eşyalarda çizmeden mükemmel bir parlaklık ve temizlik sağlayan ürünler, bulaşıklar üzerinde %100 başarılı bir performans sağlıyor. 

Bulaşık makinesi tablet jeller kategorisi altında bulunan bir başka ürün olan Finish konsantre jel, kolay kullanımı ve çok kısa programlarda bile kolayca çözünebilen üstün temizleme özelliğiyle başarılı bir ürün olma özelliği taşıyor. Hepsi bir arada etkili Finish konsantre jel ürünü, bulaşıkları mükemmel bir biçimde temizlerken aynı zamanda kusursuz parlaklık kazandırıyor. Tuz ve parlatıcı etkisine de sahip bulunan Finish jel deterjan, cam materyalden üretilmiş bulaşıklar üzerinde parlaklık ve aşınmalara karşı koruyucu etki sağlıyor. 

Finish bulaşık makinesi tablet modelleri, yardımcı bulaşık makinesi ürünleri ile birlikte ya da tek tek ürünler olarak tercih edilebiliyor. Çoklu ya da tekli ambalajlar biçiminde tasarlanmış Finish bulaşık makinesi ürünleri, mükemmel bir temizlik için kusursuz bir birlikteliğe sahip bulunuyor. 

Finish Bulaşık Makinesi Tablet Fiyatları

58 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Finish
  2. Fairy
  3. Pril
  4. Akbel Kimya
  5. Omniwash
  6. Sodasan
  7. Amway
  8. Klar
  9. Seventh Generation
  10. ABC
  11. Almawin
  12. Bayer Kimya
  13. Diversey
  14. Erkan Şamcı
  15. Green Clean
  16. Iduna
  17. Mom's Green Ecologic
  18. Protect
  19. U Green Clean
  20. can
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Markalar Finish
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001941/28002654
BAŞA DÖN