Klasik yapılı tüplü televizyonların yerini alan yeni nesil yüksek çözünürlüklü ve akıllı televizyonlar, sundukları teknolojik yeteneklerle televizyon izleme alışkanlığını çok farklı boyutlara taşıyor. Zengin bağlantı ara birimleri sayesinde televizyon izlemek dışında da gerçekleştirebileceğiniz pek çok faaliyete zemin hazırlayan ürünler, evlerin temel eğlence kaynağı olma yolunda hızla ilerliyor. Geliştirdiği yüksek çözünürlüklü televizyonlarla ses getiren Finlux, tasarımlarının yanı sıra donanım ve yazılım özellikleriyle de teknoloji meraklılarına hitap ediyor.

Finlux LED TV Modelleri

Günlük kullanımda ve konsol oyunu, bilgisayar, çoklu ortam gibi daha akıcı ve keskin görüntülere gereksinim duyulan alanlarda beklentileri karşılayacak çözünürlüklere sahip ürünler, Full HD (1920x1080 piksel) ve HD Ready (1366x768 piksel) olarak sınıflandırılıyor. Oluşturdukları görüntüleri 50 ilâ 400 Hz yenileme hızıyla sunan Finlux LED TV modelleri, Mega Dynamic Contrast, Real Motion Rate (RMR), Comb Filter ve FullPIX gibi görüntü iyileştirme yazılımlarıyla, aktarılan görüntünün daha canlı ve net olmasını sağlıyor. Seçeceğiniz ürünlerin bazıları dahili DLNA ve Ethernet girişi gibi kablosuz bağlantı ve internet imkanlarıyla donatılması sayesinde günceli kolaylıkla yakalıyor. Ayrıca akıllı TV özelliği sunan kimi modeller, internette arzu ettiğiniz gibi gezinmenize ve internet kullanımını geniş ekranda gerçekleştirebilmenize ortam hazırlıyor.

Yüksek ses çıkış gücüne sahip olan modeller, TV programlarındaki sesleri ve televizyona USB ya da HDMI üzerinden bağladığınız kaynaklardaki sesleri tok ve net bir şekilde oluşturabiliyor. Analog, karasal, kablo TV ve HD uydu alıcılarla güçlendirilen televizyonlar, harici receiver kullanma gerekliliğini ortadan kaldırıyor. Yöneleceğiniz bazı modellerde bulunan TV yayınlarını kaydetme özelliğiyle, harici disk veya USB belleklerinize sevdiğiniz ve tekrar izlemek isteyeceğiniz yayınlar kolaylıkla kaydedilebiliyor.

Ultra slim yapıdaki ürünler, incelikli tasarımlarını şık TV ayaklarıyla tamamlıyor. Bazı modellerle birlikte gelen duvar askı aparatları aracılığıyla duvara monte ederek de kullanabileceğiniz ürünler, zarif görüntüleriyle bulundukları ortamın atmosferini rahatlıkla değiştirebiliyor. Düşük güç tüketimiyle de beğeni toplayan modeller, kullanım sırasındaki enerji harcamalarını bekleme konumundayken de asgari seviyede tutuyor.

Finlux LED TV Fiyatları

Finlux LED TV fiyatları ürünlerin sahip olduğu ekran genişlikleri, çözünürlük, donanım, yazılım ve getirdiği ekstralara göre farklılık gösteriyor. Böylece Finlux, televizyon alırken yüksek masraflardan kaçınanlar ve fiyat - performans oranı dengeli ürünlere yönelenler için ideal hale geliyor. Edineceğiniz televizyonu hangi amaçla ve ne kadar sıklıkla kullanacağınız bu ürünlere yapacağınız yatırımı doğrudan ilgilendiriyor. Hedefiniz, geniş oturma odası ya da salonlarınızda sürekli kullanabileceğiniz, kapsamlı ve güncel bir ürün almaksa doğrudan geniş ekranlı ve akıllı TV özelliği bulunan modeller uygunluk sunuyor. Böyle ürünler, aynı zamanda çok sayıda bağlantı noktası ve internet erişimine sahip olmalarıyla, günlük hayatta kullandığınız akıllı telefon ve tabletlerle de iletişim kurabilmenize ve bu aygıtlardaki görüntüleri televizyona aktarabilmenize fırsat sunuyor. Amacınız, yazlık gibi alanlarda bulunması dolayısıyla daha az kullanacağınız ve genellikle TV programlarını takip etmek üzere değerlendireceğiniz bir ürün edinmekse, akıllı TV özelliği olmayan ve görece daha az bağlantı noktası bulunan televizyonlar, kendilerine alışveriş listenizde rahatlıkla yer buluyor. Çalışma odası, çocuk odası veya mutfak gibi sürekli kullanılmayan yerler içinse düşük çözünürlüklü ve küçük ekranlı Finlux LED TV modelleri cazip seçenekler arasında yer alıyor.

Ailenizle, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle bir arada olduğunuz zamanlara renk katacak modelleri yalnızca eviniz için değil, aynı zamanda iş yerleriniz için de alabilirsiniz. Özellikle iş yerlerinde çoklu güvenlik kamerası kullananların görüntü takibi sırasında yararlanabilecekleri modeller, zengin bağlantı noktaları sayesinde iş akışlarının sürekliliği konusunda önemli rol sahibi olabilir.

Birbirinden şık tasarımlara sahip olan ve sundukları özelliklerle birçok kullanıcının beklentisini karşılayan modellerden dilediklerinizi alabilir, evinizde ve iş yerinizde keyifle kullanabilirsiniz.

Finlux Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

10 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Finlux
  2. LG
  3. Vestel
  4. Samsung
  5. Philips
  6. Grundig
  7. Sunny
  8. Regal
  9. Sony
  10. Axen
  11. Telefunken
  12. Altus
  13. Arçelik
  14. Awox
  15. SEG
  16. Woon
  17. Beko
  18. Navitech
  19. Premier
  20. Skytech
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Görüntü Kalitesi
  1. 4K Ultra HD
  2. Full HD
  3. HD
 5. Ekran Boyutu
  1. 24 inç / 61 cm
  2. 32 inç / 81 cm
  3. 39 inç / 99 cm
  4. 40 inç / 101 cm
  5. 42 inç / 106 cm
  6. 48 inç / 121 cm
  7. 48 inç / 122 cm
 6. Yenileme Hızı
 7. Uydu Alıcı
 8. İşletim Sistemi (Smart TV)
 9. Kablosuz Bağlantılar
 10. HDMI Girişleri
 11. Bağlantı Seçenekleri
 12. İşlemci Çekirdek Sayısı
 13. Model Yılı
 14. Çözünürlük (Piksel)
 15. Smart TV
 16. Satıcı
 • Marka Finlux
DSACategoryId/2147483638/17201/163192
BAŞA DÖN