Hepsiburada.com’un fırdöndüler kategorisi, oltaların karışmasını engelleyen ya da ekipmanları oltaya monte etmek için kullanılan ve balıkçılara büyük kolaylık sağlayan fırdöndü çeşitlerini ayağınıza kadar getiriyor.

Fırdöndüler kategorisinde ikili fırdöndüler, tekli nikel fırdöndüler, bilyalı fırdöndüler, çift kilitli fırdöndüler, önceden hazırladığınız yedek takımları zaman kaybetmeden oltanıza takmanıza olanak sağlayan klipsli fırdöndüler, dip sürtünmelerini engelleyen üçlü fırdöndüler, üç sıralı ve klipsli fırdöndüler, nikel kıstırma fırdöndüler ve çift güvenlikli paslanmaz fırdöndüler gibi pek çok ürün yer alıyor.
Hepsiburada.com’un kara ve balık av malzemeleri kategorileri fırdöndülerin yanı sıra en seçkin markaların binlerce av malzemesini hepsiburada.com garantisi ile av meraklılarına sunuyor. Olta ve kamış takımlarından misinalara, kamışlardan kaşıklara, oltanızı daha uzağa atmanızı sağlayan kurşunlardan takım çantalarına, kepçe ve livarlardan şamandıralara, balık buluculardan hazır takımlar ve çaparilere, iğnelerden yardımcı malzemelere, maket balıklardan takım çantalarına, atış sistemleri ve hedeflerden avcı yeleklerine kadar aklınıza gelebilecek her türlü av malzemesi, sadece bir tık ötenizde. Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen e-ticaret sitesi hepsiburada.com, kapıda ödeme ve kolay iade avantajları ile aradığınız tüm av ve avcılık ürünlerinin güvenilir adresi olmaya devam ediyor.
Siz de sorunsuz ve keyifli bir av için fırdöndü arıyorsanız, hepsiburada.com’un fırdöndüler kategorisini ziyaret etmeden sakın alışverişe başlamayın.

Fırdöndü Fiyatları

502 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Remixon
  2. Discovery
  3. Ueta Gyogu
  4. Pitbull
  5. Spro
  6. Savage
  7. Daiwa
  8. Shakespeare
  9. Protackle
  10. kendo
  11. BASSDAY
  12. Gamakatsu
  13. Free Camp
  14. SpotBalik
  15. DUEL
  16. Prusa Fishing
  17. Balzer
  18. Mitchell
  19. Virax
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/1307055/22003813
BAŞA DÖN