Flip
Flip Pet-E613 Kuman.Havlama Önleyici

Flip Pet-E613 Kuman.Havlama Önleyici

Flip
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
İlk yorumu sen yaz
Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.
DSACategoryId/2147483616/560000/564048/24003062
 (PET-E613)

Kablosuz uzaktan kumandalı Su geçirmez Köpek Eğitim Tasması
Biz kendimizi tamamen sizin memnuniyetinize ve köpeğinizin mutluluğuna adadık. Bu kılavuz köpeğinizin eğitimine doğru ve güvenli şekilde başlamak için ihtiyacınız olan herşeyi sağlayacaktır. Eğitim tasmasını ilk kez kullanmadan önce bu kılavuzu dikkatlice okuyun.
Uzaktan Kumanda ve Alıcının Şarj Edilmesi
Hem uzaktan kumanda hem de alıcı (alıcı, tasmaya bağlanan plastik cihazdır) şarj edilebilir lityum bateri ile kullanılır. En iyi sonuç için, lütfen kumanda ve alıcıyı ilk kullanımdan önce 3 saat şarj edin.
 
Pil gücü seviyesini gösteren 3 çubuk bulunmaktadır. 3 çubuk kumandanın tamamen şarj olduğunu göstermektedir.
 

Uzaktan kumandayı şarj etmek için, kumandanın yan tarafında bulunan kauçuk kapağı kaldırın ve şarj aletini şarj girişine takın. Bu bir USB şarj olduğundan, kumandanızı bir bilgisayardan şarj edebilirsiniz veya duvar prizinden de şarj edebilirsiniz.                                                                 
 
Alıcıyı şarj etmek için, koruyucu kauçuk kapağı açın ve şarj aletini şarj girişine takın. Not: Aynı şarj aleti hem kumanda hem alıcıyı şarj etmek için kullanılır.
 
Şarj sırasında, doğru şarj ediliyor olduğunu göstermek için alıcı üzerinde kırmızı LED ışık yanıp söner. Alıcı tamamen şarj olduğunda, ışık yanıp sönmeyi durduracaktır.
 
Tasmanın Düzgünce Takılması
    • Temas noktalarının uygun uzunlukta seçilmesi
Bu kritik bir adımdır ve genellikle gözardı edilir. Bağlantı noktalarını düzgün uzunlukta ayarlamazsanız, tasma doğru çalışmayacaktır. Küçük köpekler için, kısa temas noktaları kullanılmalıdır. Büyük köpekler için, veya ağır tüylü köpekler için, uzun temas noktaları kullanılmalıdır.
 
    • Tasmanın Köpeğe Takılması
Tasma köpeğin boynuna nispeten yüksek, genellikle kulakların sadece birkaç santim altına takılmalıdır. Tasma köpeğin boynunda oldukça rahat durmalıdır, ve  sallanmamalıdır. Eğer tasma çok gevşek ise, temas noktaları köpeğinize dokunamaz, ve cihaz çalışmaz. Eğer tasmanın içine 2 parmağınızı sığdırabiliyorsanız bu tasmanın uygun takıldığına dair iyi bir göstergedir.
 
    • Tüylerin Taranması ve Günlük Cilt Kontrolü
İlk kullanımdan önce, hiçbir tahriş olmadığından emin olmak için köpeğin boynunun altını kontrol etmelisiniz. Aynı zamanda tüylerinin Taranması ve günlük cilt kontrolü yapılması da iyi bir fikirdir.
 

Güç Düğmesi

Fonksiyonlar

Kumandayı açıp/kapatır. Kilitler ve kilidini açar.

Kullanımı

Kumandayı açma/kapama için güç düğmesine 2-3 saniye basılı tutun. Kumandayı kilitlemek  veya uyandırmak için güç düğmesine bir kez basın.

 

Tasma Sesi Düğmesi

Fonksiyonlar

Tasmadan duyulabilir bir bip sesi çıkarır.

Kullanımı

Tasmadan duyulabilir bir bip tonu çıkarmak için düğmeye bir kez basın. Düğmeye basılı tutun, düğmeyi bırakana kadar tasmadan bip sesi gelmeye devam edecektir.

 

Şok Tuşu

Fonksiyonlar

Tasmada bir şok oluşturur.

Kullanımı

Tasmada metal dişleri aracılığıyla bir şok oluşturmak için düğmeye bir kez basın. Düğmeye basılı tutun, düğmeyi bırakana kadar şok devam edecektir.

 

Şarj Girişi

Fonksiyonlar

Uzaktan kumandayı şarj eder.

Kullanımı

USB şarj cihazını takın. Pil göstergesi 3 çubuk gösterdiği zaman, kumanda tamamen şarj olmuş demektir.

 

Menü Düğmesi

Fonksiyonlar

Tasma A, B veya AB yi seçin. Kumanda program moduna geçer. Program ayarları arasında geçiş yapmak için kullanılır.

Kullanımı

Tasma modunu seçmek için bir kez düğmeye basın. Kumandanın programlama moduna geçmesi için düğmeye 2-3 saniye basılı tutun. Programlama modundan çıkmak için tekrarlayın. Kumanda programlama modunda iken, program özellikleri arasında gezinmek için düğmeye hızlı basın.

 

Titreşim Düğmesi

Fonksiyonlar

Tasmada titreşim oluşturur

Kullanımı

Tasmada alıcı aracılığıyla bir titreşim oluşturmak için düğmeye bir kez basın. Düğmeye basılı tutun, titreşim 5-6 saniye devam edecektir.

 
Kumandanın Programlanması
 
Şok Yoğunluğu
Tasma Tonu Yoğunluğu
Tasma Tonu Simgesi
Şok Simgesi
Pil Simgesi
Titreşim Simgesi
Kumanda Tonu Simgesi
Kumanda Tonu Yoğunluğu
Titreşim Yoğunluğu
Tasma Kanal Seçimi
Program Moduna Giriş
Kumandayı programlamak için, önce program moduna girmelisiniz. Bunu yapmak için, menü tuşuna 2-3 saniye basılı tutun. Kumanda bir kez bipleyecektir, ve tasma kanalı (A, B veya AB) yanıp sönmeye başlayacaktır.
Tasma kanaları arasında geçiş yapmak için menü tuşuna basın. A, B veya AB kanallarından birini seçin. Eğer sadece 1 kanal kullanacaksanız Kanal A yı seçin.
Programlama özellikleri arasında geçiş yapmak için menü tuşuna basın. Programlamayı bitirince, programlama modundan çıkmak için menü tuşuna tekrar 2-3 saniye basın.
Tasma Tonu
Bu ton ayarı L, M veya H olarak ayarlanabilir. Eğer "L" seçili ise tasma tonu tuşuna basıldığında tasma bir kez bipleyecektir. "M"  seçili ise tasma iki kez bipleyecektir, H seçili ise tasma 3 kez bipleyecektir. Bu fonksiyonu ayarlamak için, menü tuşuna 2-3 saniye basın, A/B/AB yanıp sönecek, kurmak istediğiniz tasma kanalını seçin, sonra menü tuşuna bir kez basın, Tasma tonu simgesi (köpek) ekranda yanıp sönecektir. Bu ayarı azaltmak için tasma tonu tuşuna, artırmak için kumanda tonu tuşuna basın.
 
Şok
Bu şok ayarı 1 çubuk gibi düşük de, 8 çubuk gibi yüksek de ayarlanabilir. Daha fazla çubuk seçilirse şok yoğunluğu da ona göre artar. Köpeğinizin nasıl tepki vereceğini denemek için, ilk olarak en düşük çubukta kurmanız tavsiye edilir. Daha sonra yoğunluğu yavaş yavaş artırabilirsiniz. Bu fonksiyonu kurmak için, menü tuşuna, şok ikonu ekranda (hızlı hızlı) yanıp sönmeye başlayıncaya kadar basın.  Bu ayarı azaltmak için tasma tonu tuşuna, artırmak için kumanda tonu tuşuna basın.
Titreşim
Bu titreşim ayarı 1 çubuk gibi düşük de, 8 çubuk gibi yüksek de ayarlanabilir. Daha fazla çubuk seçilirse tasma daha hızlı titrer. Bu fonksiyonu kurmak için, menü tuşuna, titreşim ikonu ekranda yanıp sönmeye başlayıncaya kadar basın. Bu ayarı azaltmak için tasma tonu tuşuna, artırmak için kumanda tonu tuşuna basın.
Kumanda Tonu
Bu ton ayarı L, M veya H olarak ayarlanabilir. Eğer "L" seçili ise kumanda tonu tuşuna basıldığında kumanda bir kez bipleyecektir. "M"  seçili ise kumanda iki kez bipleyecektir, H seçili ise kumanda 3 kez bipleyecektir. Bu fonksiyonu kurmak için, menü tuşuna, kumanda tonu ikonu (kumanda) ekranda yanıp sönmeye başlayıncaya kadar basın. Bu ayarı azaltmak için tasma tonu tuşuna, artırmak için kumanda tonu tuşuna basın.
 
Kumanda ve Alıcının Senkronizasyonu
Tasmanız geldiğinde, kumanda ile senkronize edilmiş olarak gelir. Bir şey olur ve herhangi bir nedenle uzaktan kumandadan bağlantısı kesilirse, alıcıyı kolayca resetleyebilir ve kumandaya yeniden senkronize edebilirsiniz.
 
Alıcının Resetlenmesi:
Alıcı üzerinde iki delik vardır. Bir tanesi şarj girişi, bir tanesi de reset deliğidir. Kauçuk koruyucuyu kolayca çekin, böylece reset deliği görülebilir. Reset deliğine bir iğne veya ataç vb. sokun 2-3 saniye bekleyin (tasmanın açılıp/kapanması için), kırmızı LED ışık görünecek ve tasma açılacaktır. Sadece bir kez dokunun, kırmızı LED ışık yanıp sönmeye başlayacak. Bu size alıcının resetlendiğini ve kumanda ile senkronize etmeye hazır olduğunu gösterir.
 
Kumandanın Alıcıya Senkorine Edilmesi:
İlk olarak,  alıcı üzerinde kırmızı LED ışığın yanıp söndüğünden emin olun. Eğer yanıp sönmüyorsa, yukarıdaki işlemleri tekrar edin. Sonra bu tasmaya bağlamak istediğiniz kanalı seçin. Uzaktan kumanda üzerindeki A, B veya AB yi seçin ve uzaktan kumanda üzerindeki ses, şok veya titreşim düğmelerinden birine basın. Bu kırmızı LED ışığın hızla yanıp sönmesine ve iki kez biplemesine neden olur, sonra durur. Uzaktan kumanda ve alıcınız düzgün bir şekilde senkronize edilmiştir.
2 Tasma Kullanımı
Bir kumanda iki ayrı tasmada kullanılabilir. Başka bir tasma daha senkronize etmek istiyorsanız yukarıdaki adımları izleyin, en fazla iki köpek içindir. Her tasmayı ayrı ayrı kontrol etmek için kanal A veya kanal B 'yi seçin. Veya kumandada AB'yi seçin, böylece iki tasmayı aynı anda kontrol edebilirsiniz.
Uyku Modu
Pil ömründen tasarruf etmek için, uzaktan kumanda ve alıcı belirli bir süre herhangi bir hareket veya aktivite algılamazsa uyku moduna geçmek üzere programlanmıştır.
Kumanda 30-40 saniye boyunca herhangi bir faaliyet olmazsa uyku moduna geçecektir. Veya Güç (Power) Düğmesine bir kez basarak kumandayı hemen kilitleyebilirsiniz. Kumandayı uyku modundan uyandırmak için, Güç (Power) Düğmesine sadece bir kez basın.
Alıcı yaklaşık 30 saniye boyunca tasmadan herhangi bir hareket gelmezse uyku moduna geçer. Alıcıyı uyku modundan uyandırmak için, sadece dokunun veya alıcıyı hareket ettirin.
 
 
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu PTPTMSPIPV007
Flip Pet-E613 Kuman.Havlama Önleyici Yorumları
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN