2000
150
 • Beş Yıldız
  (14.12.2016)

  Gayet memnun kaldık. Evet, nasıl yapılacağı sadece 1 ürüne dair var ama beyin bedava. Sevgili eşim çat çat yaptı. Elinizden böyle işler geliyorsa zorlanacağınızı sanmayız. İyi günlerde kullanalım. Alışveriş de güzeldi.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Rahatlıkla alınabilir.
  (15.11.2016)

  ürün gayet güzel ve kullanışlı,bu fiyata süper.Tavsiye ederim.kurulumla birlikte satın aldım sağolsun arkadaşlarda gayet ilgiliydi.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • güzel bir ürün tavsiye edilir
  (01.10.2016)

  ürün gayet güzel ve kullanışlı. kargoyla sorun yaşadık. ikinci katta oturuyorum. kapıya kadar getirdiler yukarı kendim çıkarmak zorunda kaldım. parçalar bayağı ağırmış. 3 parça halinde geliyor. montaj konusunda sorun yaşamadım. tüm vidalar birer yedekle gönderilmiş. 2 uzun parçayı duvara sabitlemeden olmuyor, düşecek gibi duruyor. ben üründen memnun kaldım. hepsiburadaya teşekkür ederim.

  ASLANAPA - Kütahya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • Görüntü iyi Malzeme ve teknik kötü
  (09.09.2016)

  Ürünün görüntüsü ve kapakları dışında iyi diyebileceğimiz bir yanı yok. Aynalı ve askılıklı bölümlerin üst parçaları ayakta duramayacak durumda. Üst parçalar sunta ama yarım boy, altı boş, birleştirdikten sonra üst parçalar direk sallanıp kopacak kadar desteksiz. Birbirlerine ve duvara sabitlemeden kullanılamaz. Kurulumu zor değil ancak suntanın kalitesi ve birleştirme aparatlarının kalitesi çok iyi değil. Usta veya meraklısı değilseniz kurulum için destek almalısınız. Paket içeriğinden eksikler çıktı ve sonradan isteyerek getirttim. Görmeden mobilya almak konusunu bir daha düşünün derim.

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • güzel
  (05.09.2016)

  ürün kaliteli. paketlemesi sağlam yapılmıştı. içinden sadece 2 kulp çıktı, tamamlanmasını istedik. onun dışında biz bu takımın yanına uzun dolaptan bir tane daha almıştık, aynalı parçayla puflu parçanın üst taraflarının sabitlenmesi gerektiği için kafamızda kurduğumuz dizilimi yapamadık. bu iki parçayı tek başına kullanmak istediğiniz bir yer olursa duvara sabitlemeniz gerekir. nitekim sallanmaması için biz de öyle yaptık. bir de mobilyacıya kurdurduk. mobilyacı, yaptırmaya kalksak en az 1,5 katı fiyata mal olacağını söyledi. ürün gerçekten kaliteli ve güzel görünüyor. tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Zor Montaj - Eksik malzeme
  (31.08.2016)

  Kapaklar hariç ürününü tamamı suntalam. Kapaklar ise membran mdf. Fiyatına göre değerlendirecek olunursa ihtiyaçları karşılıyor denilebilir, ancak birkaç olumsuz yönünden bahsetmek istiyorum; 1. Ürün ambalajından kulplar (ellikler) çıkmadı. Hepsiburada'ya bildirdim, sanırım gönderecekler. 2. Çekmece rayları çok eski tiplerden. Ürüne yakışmadı. 3. Aynalı levhanın alt köşesi biraz ezilmişti. Kargodan kaynaklı olduğunu düşünerek sorun etmedim. 4. Kapakların menteşelerini vidalamak için klavuz deliği olmadan montajı zor oluyor. Ayrıca vidalama seti kullanmak şart. Aksi halde elle menteşeleri kapaklara vidalamayı aklınızdan geçirmeyin. 5. Farklı marka menteşeler yerine tek marka da kullanılabilirdi. 6. Montaj tecrübem olduğu için ürünü tek başıma yaklaşık 3 saatte kurdum. Montaj klavuzuna hiç bakmadım bile. Ancak kontrol ettiğimde gördümki, tecrübesi olmayan bir bireyin anlamasına imkan yok. Bu konuda ciddi anlamda montaj klavuzu hazırlanmalı. Bu konuda yardım etmek için firmaya yazacağım. Aynalı, oturaklı ve ayakkabılık bölümlerini duvara sabitlemeden arkadan önce birbirlerine vidalayarak sabitleyin. Bunların dışında, belirtildiği gibi ihtiyaçlarınıza göre ürünleri ayrı ayrı da satın alabilirsiniz. Görünüş arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

  MERKEZ - Trabzon - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • Zor Montaj
  (30.06.2016)

  Urunun icinden 3 adet montaj klavuz kagidi cikiyor ama okadar yuzeysel bir klavuz ki hic parcanin nereye hangi vidayla takilacagi belirtilmemis. Montaj icin kesinlikle marangoz destegi alin. Cekmece ve kapi menteselerinin vidalanacagi yerlerde klavuz delikleri yok herseyi elinizde cetvel ile olcerek yapiyorsunuz. Urunu montaj konusunda tecrubeliyseniz alin. Montaj bitiminden sonra hersey bitmiyor :) arka paneller one egiliyor birlesim noktalari okadar zayif ki ayna ve aski olan tahta parcanin kendini tasimaya dermani yok. Marangozdan tahta destekler alarak kendi cabamla sütun yaptim. Bunu bu sekilde satan firmayi gercekten kiniyorum. Tek olumlu diyebilecegim sey tahta kalitesi olacaktir. Bir yildiz veriyorum oda tahta kalitesi icin.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (0)

 • h.y
  (29.06.2016)

  gercekten cok kaliteli cikti umdugumdan daha iyi. eksik civata ve biribini baglanti civatalari olursa daha iyi olur tafsiye ederim gerecekten

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Portöanto
  (21.06.2016)

  Ürün çok kaliteli ve güzel. Ama kurulumu çok zor. Ve yorumlardan herkesin bu durumdan rahatsız olduğu anlaşılıyor.firma yorumları dikkatte almalı bence...

  - Gaziantep - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • güzel ürün
  (08.06.2016)

  ürün güzel malzeme kaliteli montajı için kapak ta matkap a ihtiyaç var montaj zor ama güzel

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Gayet güzel
  (24.05.2016)

  Güzel bir ürün düşündüğümden kaliteliymiş. Kurulumu o kadar da zor değil ancak duvara sabitlemek şart onun içinde parça gönderilebilirmiş.

  GAZİOSMANPAŞA - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Güzel
  (21.05.2016)

  1000 km mesafe olmasina rağmen 3 gün içerisinde elime ulaştı. çok güzel bir ürün denge sorunu var ama duvara monte ederek sorunu çözdüm. tavsiye ederim. Bu paraya bedava evime gelenler bayıldı.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • fena değil
  (18.05.2016)

  Ürünün kurulumu zor, bu işi bilen birinden yardım almak gerekiyor, bizim aynamız kargoda kırıldığı için aynalı bölümü kuramadık. görünüş olarak çok güzel, verilen ücreti kesinlikle karşılıyor. Tek sorunun duvara sabitlemeden kullanmak zor.

  - Ağrı - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • ÇOK BEĞENDİK
  (20.04.2016)

  Takım ile yanında 1 boy dolabı daha aldım. Mobilyacıya kurdurdum. Hiç esneme olmadı. 2 boy dolabını yan yana ve yanına da puflu parçayı koyduk. Aynalı parçayı yan duvara koyduk. Çok güzel durdu. Herkes beğendi. Firma ürünü Kargoya belirtilen tarihten 1 gün önce verdi. Çok Teşekkür ediyorum.

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (2)

 • Değerlendirme
  (19.04.2016)

  Ürünün artıları ve eksilerini değerlendirmek istiyorum. 1-Artıları: Görsellik kalite fiyat olarak çok güzel kulpları olsun kapakları olsun gerçekten cuntry tarz ve şık bir ürün. boy ebat oranları da makul derecede iyi 2-Eksileri: Sırtlıkları esneme yapıyor 2 vidanın ağır bir sırtlık ve aynalığı taşıması gerçekten zor aparat kullanılması yada sırtlıkların arkasına çıta ile sağlamlaştırılması ve parçaların birbirine eklenmesi sabitlenmesi gerekmektedir. çekmece, ve menteşelerin yerleri belli değil marangoz yada mobilyacı olmayan bir kişi sadece kasalarını yapar benim gibi. bende mobilyacı arkadaşımdan destek aldım ve onun yardımıyla kurulumu bitirdik. Sonuç olarak alınabilir fakat mobiyacıdan destek almak şart

  MERKEZ - Niğde - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • Güzel Ürün
  (18.04.2016)

  Ürünün bütün parçalı eksiksiz ve hatasız geldi.Çok güzel paketlemişler.Ürünün kalitesi mükemmel.Bütün malzemeleri çok kaliteli.Ancak ürün 3 modülden oluşuyor ve birleştirme malzemesi yok.Birleştirilmezse ürün sallanıyor.Biz 3 modülü birbirine vidalayarak sabitledik.Bu fiyata çok güzel bir ürün.

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • görünüşe aldanma
  (15.04.2016)

  ürün görsel olarak güzel fakat montaj edilince ayakta duramıyor 2 gün uğraştık en sonunda duvara monta ederek kurtulduk alacakların dikkatine...

  SELÇUKLU - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • dengesiz
  (14.04.2016)

  Ürünün görselini çok beğenerek aldık ancak öne doğru esneme yapıyor. Kurunca ortada kalan parça öne doğru çok esneme yapıyor. devrilecekmiş gibi. desteklemek için aparat kullanmak şart. bu haliyle kullanmak mümkün değil ki daha üzerine ceket falan asmadık.almadan önce bir kere daha düşünün derim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (1)

 • güzel tasarlanmış fakat kullanışlı değil...
  (04.04.2016)

  ürün görsel olarak güzel tasarlanmış fakat ayakta durmakta zorlanıyor. Mobilyayı kurduktan sonra öne doğru esnemeye başladı, mont vs. asınca hiç ayakta duramayacak gibi...ayakta sabitlemek için mobilyacıdan bir sürü apar atlar falan aldık. Üründen memnun kalmadım...

  GERZE - Sinop - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (1)

 • fiyatina gore çok uygun bir ürün
  (28.03.2016)

  kalite olarak cok iyi vede şık bir yapıya sahip. kargo istanbul için bir hafta süre ile geliyor. kurulum için kesinlikle ama kesinlikle mobilyacı çağırmanız lazım. çünkü neyin nereye geleceği hangi parçanın nasıl birlestirelecegi hiç bir şekilde anlaşılmıyor. parçalar üzerinde numaralandırma yok. bir sürü vida çesidi ve aparatları var. mobilyadan anlayan vede adam akıllı güçlü bir şarjlı vidalama aleti lazım. kurulum haricinde hiç bir eksi yanı yok.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (1)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN