Geliştirdiği bilgisayar çevre birimleri ve oyuncu ekipmanlarıyla teknoloji meraklılarının yakından tanıdığı markalardan biri olan Frisby, çok amaçlı kullanıma uygun kulaklık modelleri ile oyun ve eğlence süreçlerinin daha keyifli geçmesine yardım ediyor. Hem kulak içi hem de kulak üstü kulaklıklar üreten Frisby kulaklık çeşitleri ile ürün gamını daha da genişletiyor.

Frisby Kulaklık Çeşitleri

Tasarım açısından farklılıklar deneyen ve gerek klasik çizgileri üzerinde bulunduran gerekse yeni nesil dizayn yorumlarından izler taşıyan ürünlere hayat veren Frisby, kulak içi yapıdaki kulaklık modelleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. Özel tasarımlı kablolara sahip olan silikon tıkaçlı kulak içi formlu Frisby kulaklık çeşitleri, tatmin edici sesler oluşturarak müzik dinleme ve telefonla görüşme gibi işlemlerin en iyi şekilde gerçekleştirilebilmesini sağlıyor. Kablo tasarımlarındaki özen sayesinde, sıklıkla yaşanan kablo dolanması gibi olumsuzlukların meydana gelmesini engelleyen Frisby kulaklık modelleri, fermuar yapısında da olabiliyor. Sahip olduğu kulaklığı kullandıktan sonra az yer kaplayacak şekilde konumlandırmayı hedefleyenlerin yönelebilecekleri ürünler, ortaya koyduğu frekans aralıklarıyla farklı türlerdeki müziklerin rahatlıkla dinlenebilmesine olanak veriyor. Toplu taşıma araçlarında ve egzersiz esnasında da kullanılabilen kulak içi kulaklıklar, bir metreyi aşan kablo uzunluklarıyla memnuniyet yaratıyor.

Dış mekandayken gürültülerin, kullanıcılar tarafından duyulmasını silikon mekanizması ve ortaya konan güçlü baslarla önleyen ürünler, işlevsellikleriyle de ön plana çıkıyor. Kulaklık üzerine yerleştirilen kontrol tuşları, kullanıcıların akıllı aygıtlarına ulaşmadan da telefon görüşmelerini ve müzik dinleme süreçlerini pratik şekilde yönetebilmelerine zemin hazırlıyor. Kulak içi kulaklıklarda gösterdiği çeşitliliği, tam boy ve taç şeklindeki kulak üstü kulaklıklarda da devam ettiren Frisby, kablolu ve kablosuz formda ürettiği ürünlerle beklentileri karşılıyor. Hem 3.5 mm jak hem de USB portu aracılığıyla değerlendirilebilen modeller, iki metreyi aşan kablo uzunlukları sayesinde sahiplerine hareket serbestisi kazandırıyor. Örgülü yapıda üretilen kablolar, dayanıklılık konusunda gereksinimlere yanıt verirken, kablo karmaşası yaşatmıyor. Gürültü engelleme özelliğiyle zenginleştirilebilen mikrofonları üzerinde bulunduran kimi modeller, oyun oynama ve multimedya içeriklerin takibi esnasında dışarıdan gelen seslerin duyulmasının önüne geçiyor. 40 mm’lik sürücülerle gelebilen ve böylece, bas ve tiz konusunda başarılı iş çıkaran kulaklıklar, yumuşak deri kaplamalı yastıklarıyla uzun soluklu kullanımlarda, teknoloji meraklılarının herhangi bir rahatsızlık hissetmemesini sağlıyor.

Frisby Kulaklık Fiyatları

Oyun tutkunlarının, takip ettikleri oyunları üst düzey motivasyonla oynamalarına da ortam hazırlayan kulak üstü Frisby kulaklık çeşitleri, gelişmiş aydınlatmalarıyla göz dolduruyor. İşlevselliklerinin yanında tasarımlarıyla da hayranlık uyandıran aygıtlar, oyunlarda takım arkadaşlarıyla iletişim kurabilmeyi ve sesli iletişim uygulamalarını eksiksiz biçimde kullanabilmeyi amaçlayanların alışveriş listelerine giriyor.

Bluetooth üzerinden akıllı aygıtlarla ve bilgisayarla iletişim kurabilen kulaklık modelleri de teknoloji meraklılarıyla buluşuyor. İlgili aygıtlarla bağlantı kurulduktan sonra 10 metreye kadar uzaklıkta dahi kullanılabilen ürünler, tam olarak şarj edildikten sonra 7 saate kadar çalışabilirken, 200 saate kadar bekleme süresi vadediyor. Yalnızca bilgisayar ve akıllı aygıtlarla değil, akıllı televizyonlarla da uyumluluk gösteren kablosuz kulaklıklar, düşük ağırlıkları ve ergonomik tasarımlarıyla kullanıcılarını mutlu ediyor. USB portu aracılığıyla şarj edilen ve uzun ömürlü bataryaları sayesinde uzun yıllar boyunca değerlendirilebilen Bluetooth destekli Frisby kulaklık çeşitleri, gereksinim duyulduğu takdirde 3.5 mm jaklı kabloları vasıtasıyla kablolu olarak da çalışıyor.

Son derece ulaşılabilir aralıklara konumlandırılan ve kısıtlı bütçesine karşın, ses noktasında tatmin edici sonuçlara imza atan kulaklıklara yatırım yapmak isteyenlere de hitap eden Frisby kulaklıklar, fiyatları ile yüz güldürüyor. Frisby kulaklık fiyatları, ürünlerin kulak içi veya kulak üstü olmasına, ayrıca kablolu ya da kablosuz formda üretilmesine bağlı olarak değişebiliyor.

Frisby Kulaklık Fiyatları ve Markaları

22 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Frisby
  2. Philips
  3. Snopy
  4. Sennheiser
  5. Sony
  6. Trust
  7. JBL
  8. Goldmaster
  9. Skypal
  10. Jabra Gn
  11. Logitech
  12. Razer
  13. Ednet
  14. Stirring Tech
  15. Asus
  16. Plantronics
  17. SteelSeries
  18. Creative
  19. Rampage
  20. Vcom
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Kullanım Tipi
 7. Kulaklık Modeli
 8. Kullanım Alanı
 9. Mikrofon
 10. Bağlantı
 11. Renk
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Frisby
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520
BAŞA DÖN