Gates 6Pk860 Kanallı Kayış Opel Movano Master 2.5D 8V (98-03) Audı Ford Honda Mazda Renault Porsch Seat Vw Polo

Gates 6Pk860 Kanallı Kayış Opel Movano Master 2.5D 8V (98-03) Audı Ford Honda Mazda Renault Porsch Seat Vw Polo

(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
İlk yorumu sen yaz
Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/20003823/20044237
Ürün Detayları
Marka GATES
Stok Kodu 6PK860
Üretici Aciklaması KANALLI KAYIŞ OPEL MOVANO MASTER 2.5D 8V (98-03) AUDI FORD HONDA MAZDA RENAULT PORSCH SEAT VW POLO


Parçaya Uyumlu Araç Listesi
MARKA MODEL MODEL YILI MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
AUDIA22001 - 20051.2 TDI45 KW
AUDIA22000 - 20051.4 TDI55 KW
AUDIA22003 - 20051.4 TDI66 KW
FORDFIESTA1996 - Sonrası1.344 KW
FORDFIESTA1995 - 20021.3 i37 KW
FORDFIESTA1995 - 20021.3 i44 KW
FORDKA1996 - 20021.3 i37 KW
HONDACIVIC2000 - 20051.466 KW
HONDACIVIC2001 - 20051.4 i55 KW
HONDACIVIC2001 - 20051.4 iS66 KW
HONDACIVIC2001 - 20051.681 KW
HONDACIVIC2001 - 20051.6 i81 KW
HONDACIVIC2001 - 20051.7 i88 KW
HONDACIVIC2001 - 20051.7 i VTEC92 KW
HONDASTREAM2001 - Sonrası1.7 16V92 KW
MAZDA1211996 - 20031.337 KW
MAZDA1211996 - 20031.344 KW
OPELMONZA1998 - 20002.5 D59 KW
OPELMONZA1999 - 20002.5 D59 KW
PORSCHE9281983 - 19864.7 S228 KW
PORSCHE9281989 - 19915.0 GT243 KW
PORSCHE9281985 - 19865.0 S212 KW
PORSCHE9281986 - 19915.0 S,S4235 KW
PORSCHE9281986 - 19915.0 S4 KAT235 KW
PORSCHE9281991 - 19955.4 GTS257 KW
RENAULTMASTER1998 - 20012.5 D59 KW
SEATCORDOBA2002 - 20051.4 TDI55 KW
SEATIBIZA2002 - 20051.4 TDI55 KW
SKODAFABIA2003 - 20071.4 TDI55 KW
SKODAFABIA2003 - 20081.4 TDI55 KW
SKODAFABIA2005 - 20071.4 TDI51 KW
SKODAFABIA2005 - 20071.4 TDI59 KW
SKODAFABIA2005 - 20081.4 TDI51 KW
SKODAFABIA2005 - 20081.4 TDI59 KW
VWFOX2005 - Sonrası1.4 TDI51 KW
VWLUPO1999 - 20051.2 TDI 3L45 KW
VWPOLO2001 - 20051.4 TDI55 KW
VWPOLO2003 - Sonrası1.4 TDI55 KW


Parçanın Oem Numaraları
ORİJİNAL MARKA ORİJİNAL KOD
AUDI045903137E
DAIHATSU9004831046
FORD96FB6C301AC
FORD1004582
HONDA31110PLAE01
HONDA31110PLAE02
MAZDA1E0318381A
MAZDA1E0318381
MAZDA96FB6C301AC
OPEL9160334
OPEL4500034
PORSCHE99919226950
PORSCHE99919226650
RENAULT7701064330
RENAULT7700300348
SEAT045903137E
SKODA045903137E
VAUXHALL4500034
VAUXHALL9160334
VW045903137E


Parça Özellikleri
EPDM (Etilen Propilen Dien Kauçuk)


Marka Gates
Uygun Audi Modelleri A2
Uygun Ford Modelleri Ka
Uygun Honda Modelleri Stream
Uygun Mazda Modelleri 121
Uygun Opel Modelleri Monza
Uygun Renault Modelleri Master
Uygun Seat Modelleri Cordoba
Uygun Skoda Modelleri Fabia
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTAPALO18796
Gates 6Pk860 Kanallı Kayış Opel Movano Master 2.5D 8V (98-03) Audı Ford Honda Mazda Renault Porsch Seat Vw Polo Yorumları
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
% indirim
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN