Gates
Gates 6Pk860 Kanallı Kayış Opel Movano Master 2.5D 8V (98-03) Audı Ford Honda Mazda Renault Porsch Seat Vw Polo

Gates 6Pk860 Kanallı Kayış Opel Movano Master 2.5D 8V (98-03) Audı Ford Honda Mazda Renault Porsch Seat Vw Polo

Gates
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/20003823/20044237
Ürün Detayları
Marka GATES
Stok Kodu 6PK860
Üretici Aciklaması KANALLI KAYIŞ OPEL MOVANO MASTER 2.5D 8V (98-03) AUDI FORD HONDA MAZDA RENAULT PORSCH SEAT VW POLO


Parçaya Uyumlu Araç Listesi
MARKA MODEL MODEL YILI MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
AUDIA22001 - 20051.2 TDI45 KW
AUDIA22000 - 20051.4 TDI55 KW
AUDIA22003 - 20051.4 TDI66 KW
FORDFIESTA1996 - Sonrası1.344 KW
FORDFIESTA1995 - 20021.3 i37 KW
FORDFIESTA1995 - 20021.3 i44 KW
FORDKA1996 - 20021.3 i37 KW
HONDACIVIC2000 - 20051.466 KW
HONDACIVIC2001 - 20051.4 i55 KW
HONDACIVIC2001 - 20051.4 iS66 KW
HONDACIVIC2001 - 20051.681 KW
HONDACIVIC2001 - 20051.6 i81 KW
HONDACIVIC2001 - 20051.7 i88 KW
HONDACIVIC2001 - 20051.7 i VTEC92 KW
HONDASTREAM2001 - Sonrası1.7 16V92 KW
MAZDA1211996 - 20031.337 KW
MAZDA1211996 - 20031.344 KW
OPELMONZA1998 - 20002.5 D59 KW
OPELMONZA1999 - 20002.5 D59 KW
PORSCHE9281983 - 19864.7 S228 KW
PORSCHE9281989 - 19915.0 GT243 KW
PORSCHE9281985 - 19865.0 S212 KW
PORSCHE9281986 - 19915.0 S,S4235 KW
PORSCHE9281986 - 19915.0 S4 KAT235 KW
PORSCHE9281991 - 19955.4 GTS257 KW
RENAULTMASTER1998 - 20012.5 D59 KW
SEATCORDOBA2002 - 20051.4 TDI55 KW
SEATIBIZA2002 - 20051.4 TDI55 KW
SKODAFABIA2003 - 20071.4 TDI55 KW
SKODAFABIA2003 - 20081.4 TDI55 KW
SKODAFABIA2005 - 20071.4 TDI51 KW
SKODAFABIA2005 - 20071.4 TDI59 KW
SKODAFABIA2005 - 20081.4 TDI51 KW
SKODAFABIA2005 - 20081.4 TDI59 KW
VWFOX2005 - Sonrası1.4 TDI51 KW
VWLUPO1999 - 20051.2 TDI 3L45 KW
VWPOLO2001 - 20051.4 TDI55 KW
VWPOLO2003 - Sonrası1.4 TDI55 KW


Parçanın Oem Numaraları
ORİJİNAL MARKA ORİJİNAL KOD
AUDI045903137E
DAIHATSU9004831046
FORD96FB6C301AC
FORD1004582
HONDA31110PLAE01
HONDA31110PLAE02
MAZDA1E0318381A
MAZDA1E0318381
MAZDA96FB6C301AC
OPEL9160334
OPEL4500034
PORSCHE99919226950
PORSCHE99919226650
RENAULT7701064330
RENAULT7700300348
SEAT045903137E
SKODA045903137E
VAUXHALL4500034
VAUXHALL9160334
VW045903137E


Parça Özellikleri
EPDM (Etilen Propilen Dien Kauçuk)


Uygun Audi Modelleri A2
Uygun Ford Modelleri Ka
Uygun Honda Modelleri Stream
Uygun Mazda Modelleri 121
Uygun Opel Modelleri Monza
Uygun Renault Modelleri Master
Uygun Seat Modelleri Cordoba
Uygun Skoda Modelleri Fabia
Uyumlu Marka Honda
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTAPALO18796
Gates 6Pk860 Kanallı Kayış Opel Movano Master 2.5D 8V (98-03) Audı Ford Honda Mazda Renault Porsch Seat Vw Polo Yorumları
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN