Gigaset Dect Telefon SL910

(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DEHŞET VERİCİ MÜKEMMEL (31.07.2012)
DIŞTAN BAKAN CEP TELEFONU SANIYOR HERŞEYİ İLE MÜKEMMEL BİRDE EKRAN İÇERİĞİ DE CEP TELEFONU GİBİ TAMAMEN RENKLİ OLSA İMİŞ TADINDAN YENMEZMİŞ CEP TELEFONU İLE YAPABİLECEĞİNİZ HERŞEY VAR BLUETTOOTH KULAKLIK İLE KONUŞMA MP3 LERİ ZİL SESİ YAPMA HOPARLÖR İLE KONUŞMA GELEN ARAMALARI KAYDETME TUŞ KİLİDİ AJANDA VE HATIRLATMALAR SMS GÖNDERME ALMA ODA İZLE (CEPLERDE OLMAYAN) EKRAN KORUYUCU ARAYAN RESİMLERİ EKLEME TİTREŞİM DAHA NE OLSUN SİZ SÖYLEYİN devamını göster devamını gizle
İbrahim Demir (34) - Çankırı - Türkiye Tüm Yorumlar (7)
DSACategoryId/2147483642/371966/16005

Yüksek teknoloji tasarımı sezgisel işlevsellikle birleştiren dokunmatik ekranlı telefonla telefon dünyasındaki yenilikleri keşfedin

Karşınızda Gigaset SL910: Gigaset’in tam dokunmatik kullanıcı ara yüzlü büyük 3,2” kullanıcı dostu kapasitatif dokunmatik ekranlı ilk ev telefonu. Ev telefonu dünyası orijinal metal el cihazı çerçevesi ve şarj cihazından oluşan bu şık cihazla yeni bir seviyeye ulaşıyor. Üç ana ekranda kolayca gezinin. Fonksiyonları son derece rahat kullanılacak şekilde arama, mesaj ve özelleştirilebilir bilgi merkezleri şeklinde bölmüşlerdir. 

Sofistike teknoloji ve çekici tasarıma sahip bu dokunmatik ekranlı telefonla daha öncekilere hiç benzemeyen ev telefonunun keyfini sürün: Gigaset SL910.

SL910 - Effortless touchscreen navigation and callingDokunmatik ekranda çaba gerektirmeyen navigasyon ve arama
Gigaset SL910’nun tam dokunmatik kullanıcı ara yüzü ile telefon etmek tam bir keyif haline gelmiştir.
Büyük, 3,2” dokunmatik ekranı okumak ve gezinmek için son derece rahattır. Kullanıcı ara yüzü çok çeşitli fonksiyonlara hızla erişim sağlar, telefonla konuşmayı hiç olmadığı kadar rahat kılar. Yüksek kaliteli orijinal metal el cihazı ve şarj cihazı sofistike, şık bir görünüm ve his yaratır. 14 saate kadar konuşma süresi ve 200 saate kadar bekleme süresi sunan Gigaset SL910 ile yeniden şarj etmeye ihtiyaç duymadan üç güne kadar arama yapabilir ve gelen aramaları cevaplayabilirsiniz. 

Tam dokunmatik kullanıcı ara yüzünün avantajlarıSL910 - Full-touch user interface advantages
Gigaset SL910’nun kullanıcı ara yüzü ev telefonunu geleceğe taşıyan akıllı fonksiyonlar içermektedir. Üç farklı ana ekran ihtiyaç duyduğunuz araçları kolayca bulmanızı sağlar. Kolayca arama yapmak için arama merkezindeki dokunmatik tuş takımını kullanın. Yapılan, gelen ve cevapsız aramaları mesaj merkezinden takip edebilirsiniz. Tamamen özelleştirilebilen bilgi merkezinde hangi özelliklerin sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğuna tamamen siz karar verirsiniz, takvim, saat, dizin ve çok daha fazla seçeneğiz vardır. Resimli arayan kimliği1 gelen aramaları hemen tanıyabilmenizi sağlar. Her birine 8 telefon numarası kaydedebileceğiniz 500 vCard giriş kapasiteli kaydırılabilir adres defteri. Takvim ve alarm fonksiyonları ile bir daha azla randevunuzu kaçırmazsınız. Kapasitatif dokunmatik ekran üzerinde sunulan tüm bu özelliklerle Gigaset SL910 ev telefonu deneyimini yeni bir düzeye taşımaktadır.   

Bluetooth®Bluetooth® ve mini-USB özellikleri
Bluetooth® teknolojisine sahip olan Gigaset SL910 size zamandan tasarruf sağlar ve konfor sunar. Outlook’taki kişilerinizi Bluetooth® veya mini-USB üzerinden Gigaset SL910 ile senkronize edebilirsiniz. Resimli arayan kimliği1 ve ekran koruyucu resimlerini ya da zil sesi için müzik dosyalarını indirebilirsiniz. Bluetooth® eller serbest konuşma özgürlüğü de sunar, kablosuz Bluetooth® kulaklığı kolayca bağlayabileceğiniz için telefonda konuşurken işinizi yapmaya da devam edebilirsiniz.

Konforunuz için özelleştirilebilir 
Adapte edilebilirliği yüksek olan Gigaset SL910 kişisel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde farklı biçimlerde ayarlanabilir. Bu kendi kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtmanıza izin verir. Gigaset SL910 ses dosyaları indirerek zil melodilerini özelleştirmenize izin verir. Fotoğraf indirerek ekran koruyucu gösterisi hazırlayabilirsiniz. Oda izleme fonksiyonu odada belirli bir ses seviyesine ulaşıldığında sizi haberdar eder  - ve sayede bebek izleme için mükemmel bir cihazdır.


ECO DECT: Saf enerji tasarrufu ve radyasyonsuz2ECO DECT
Gigaset SL910’nun enerji tasarrufu sağlayan güç kaynağı çok daha az elektrik tüketir3, bu sayede hem çevre ile dosttur. Tüm Gigaset telsiz telefonlar gibi ana ünite ile el cihazının arasındaki mesafeye bağlı olarak iletişim gücünü değişken biçimde ayarlar. Ayrıca Gigaset SL910’nun ana ünite iletim gücünü %80 azaltabilirsiniz4 bunun için yapmanız gereken tek şey ECO Modunu seçmektir. Bunun da ötesinde, radyasyonsuz5 ECO Mode Plus telefon bekleme modundayken iletim gücünü kapatır. 

Yenilikçi Gigaset SL910 dokunmatik ekranlı telefonun sunduğu sezgisel navigasyon, adapte edilebilir araçlar ve zarif tasarımı ile ev telefonlarının yeni dünyasını keşfedin. 

ECO DECT

 

ECO DECT nedir?
ECO DECT, DECT telefonların elektrik tüketimini ve iletişim gücünü azaltan bir teknolojidir.  

ECO DECT özelliğinin sağladığı yararlar

·         %60'a varan enerji tasarrufu
Standart kablosuz telefonlarımız ile karşılaştırıldığında

·          El cihazı baz istasyonu üzerindeyken sıfıra kadar düşen iletişim gücü 
Tek el cihazı kayıtlı olduğunda

·          ECO-Mode
ECO DECT özelliğine sahip modellerde ECO Mode ile birden fazla el cihazı tanımlı olduğunda bile iletişim sinyallerini %80'e varan oranda düşürebilirsiniz (ECO Mode özelliğinin aktif olmadığı durumlar ve standart kablosuz modeller ile karşılaştırıldığında) 

·           ECO Mode Plus
ECO Mode Plus özelliği telefon bekleme modundayken iletişim sinyallerini sıfırlar. DECT iletişim sinyalleri ECO Mode Plus özellğini destekleyen tüm tanımlı el cihazlarında kapatılır.

·           El cihazı ve baz istasyonu arasındaki uzaklığa bağlı olarak değişen iletişim sinyal gücü
Baz istasyonundan uzaklığa bağlıdır 


ECO DECT ile ne kadar enerji tasarrufu yapılabilir?

ECO DECT özellikli Gigaset telefonlar, standar el cihazları ile karşılaştırıldığında %60'a varan nerji tasarrufu sağlar. Telefonun günde yaklaşık 2 saat kullanıldığını varsayarsak, bu özellik yaklaşık 2 watt tasarruf sağlar (1,3 watt ila 3,5 watt).
Bu değeri örneğin Almanya'da yaşayan 39 milyon haneye genişletirsek, yıllık 80 megawatt tasarruf sağlanır. Buna ek olara, ECO DECT özellikli adaptörlerin yapımında standart el cihazı adaptörlerine oranla daha az hammadde kullanılır. 

ECO DECT'in çevreye katkısı nedir?
ECO DECT özellikle Gigaset telefonlar özel bir güç adaptörüne sahiptir. Bu adaptörler, standart adaptörler ile karşılaştırıldığında, %60'a varan enerji tasarrufu sağlar. 

ECO DECT teknolojisi telefonun performansını etkiler mi? 
Hayır, ECO DECT özelliğine sahip telefonunuz tüm Gigaset ürünleri ile aynı üstün performansa sahiptir. ECO Mode özelliğini kullanmayı seçtiğinizde, kapalı alan 25 metre açık alan 150 metre olacak şekilde, çekim alanını %50 azaltmış olursunuz.    

Hangi modeller ECO Mode ve Eco Mode Plus özelliklerini destekliyor? 
Aşağıdaki modeller sadece ECO Mode özelliğini desteklemektedir:

·         Telefonlar:
E450, C470,  A260/265, A160 

Aşağıdaki modeller ECO Mode ve ECO Mode Plus özelliklerini desteklemektedir:

·         Telefonlar:
SL780,  S790,C590, C380, A580,  AS280/285, AS180, AL180, AL140,

          *Yazılım güncelleme ile 

Gigaset SL780/785 modeli ile kullanıldığında, ECO Mode Plus özelliğini destekleyen el cihazları nelerdir?
Gigaset SL780/785 ile kullanıldığında, ECO Mode Plus özelliği içeren tüm el cihazları bu teknolojiyi destekler.

Bekleme modunda radyasyon yaymaz ile ne kastediliyor?
ECO Mode Plus özelliği ile baz istasyonu sadece gerekli oldğunuda, örneğin arama geldiğinde yada telefon kullanılırken, sinyal yayar.
Telefon kullanım halinde değilken, iletim gücü kapatılır (ECO Mode Plus özelliğini destekleyen tüm tanımlı el cihazları için geçerlidir).
Bu özellik aşağıdaki modeller için geçerlidir:
SL780/785,  S790/795, E490/495, C590/595, C380/385, A580/585, A380/385, AL280/285, AL180/185 , AS280/285, AS180/85, SL78H, S79H, E49H, C59H, C38H, A58H, A38H , AL28H , AL18H, AS28H, AS18H 

Telefonum ne zaman bekleme modundadır, aktif moda nasıl geçer?
Telefonunuz her an kullanıma hazır durumdadır, istediğiniz her an arama yapabilirsiniz. Telefonunuzun hatta bağlı olduğu, fakat kullanılmadığı durumlar bekleme modu olarak adlandırılır. 

ECO Mode kullanıldığında telefonumun çekim alanı değişir mi?
ECO Mode açıldığında, kapalı alan yaklaşık 25 metre açık alan 150 metre olacak şekilde, çekim alanını %50 azalır.

ECO Mode kullanıldığında telefonumun çekim alanı ne kadardır?
ECO Mode Plus özelliği açıldığında çekim alanı açık alan 50 m., kapalı alan 300 m.'dir. 
Ürün Kullanım Kılavuzu

Marka Gigaset
(*)SMS Gönderme ve Alma Yok
Ahize Arttırımı Var Maksimum 4 Adet
Bebek Telsizi / Oda Dinleme Özelliği Var
Bekleme Süresi 200 saat
Çoklu Dil Desteği Var
Çoklu Konferans Özelliği Var
Entegre Telesekreter Yok
HandsFree (Eller Serbest) Var
Işıklandırılmış Tuş Takımı Var
Işıklı Ekran Var
Konuşma Süresi 14 saat
Renkli Ekran Var
Son Arayan Numara Hafızası Var
Şarj Durumu Göstergesi Var
Tarih ve Zaman Gösterimi Var
Telefon Rehberi Adedi 151 ve Üzeri Adet
Telefon Rehberi Hafızası 500
Tuş Kilidi Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu TELDECTSISL900
 • Mükemmel bir kablosuz ev telefonu

  ürünü dün buradan sipariş ettim ertesi gün teslim aldımi Kapalı açılmamış ambalajlı olarak. daha önce yorumları okumuştum. gerçekten muhteşem üstü bir telefon fiyatı da diger saticilara göre korkunç hesaplı. Tükenmeden alın herkese tavsiye ederim. Alanlar iyi günlerde kullansın.Teşekkürler

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (11)

 • ÇOK HOŞ

  10 seneyi aşkındır kullanmakta olduğum SL210 nun eskimeye başladığını düşünerek bunu aldım.Çok güzel, dokunmatik ekran gayet iyi çalışıyor.Rehberine fotoğraf eklerseniz arayanın resmini görebiliyorsunuz. Akıllı Cep telefonu gibi ama dokunmatik ekran kullanmakta zorlananlar bunda da zorlanabilir.Teknolojik güzel bir alet.Biraz ağırlığı fazla.

  BOZÜYÜK - Bilecik - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (6)

 • İyi olmasına iyi de...

  Şeklen şemalen oldukça güzel telefon, aslında telefon demek haksızlık. Tak etherneti baz istasyonuna güncellesin kendini, tak bilgisayarına bilgileri, müzikleri, kişi resimlerini klavyeden gir vs vs vs... Ama eğer yaşınız ortanın üzerinde ise önermem :) Çook fazla teknolojik, ve kullanmak için gözlüğünüz yanınızda olmalı, ayrıca teknolojiden anlayan genç birisi de elbette, bunlar dışında sahiden çok mükemmel bir cihaz...

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (24) Hayır (9)

 • her şeyiyle harika bir cihaz

  kalite olarak mükemmel, ele aldığınızda kaliteyi hissediyorsunuz, görünüşü ve kullanımı dokunmatik cep telefonlarından farksız.ekran hassasiyeti mükemmel, ses kalitesi ve dokunmatiği harika.bence siemens cep telefonu üretmeli..

  NİLÜFER - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (5)

 • DEHŞET VERİCİ MÜKEMMEL

  DIŞTAN BAKAN CEP TELEFONU SANIYOR HERŞEYİ İLE MÜKEMMEL BİRDE EKRAN İÇERİĞİ DE CEP TELEFONU GİBİ TAMAMEN RENKLİ OLSA İMİŞ TADINDAN YENMEZMİŞ CEP TELEFONU İLE YAPABİLECEĞİNİZ HERŞEY VAR BLUETTOOTH KULAKLIK İLE KONUŞMA MP3 LERİ ZİL SESİ YAPMA HOPARLÖR İLE KONUŞMA GELEN ARAMALARI KAYDETME TUŞ KİLİDİ AJANDA VE HATIRLATMALAR SMS GÖNDERME ALMA ODA İZLE (CEPLERDE OLMAYAN) EKRAN KORUYUCU ARAYAN RESİMLERİ EKLEME TİTREŞİM DAHA NE OLSUN SİZ SÖYLEYİN

  - Çankırı - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (13)

 • Mükemmel

  Telefonu anlatmaya gerek yok. Gayet şık ve zarif. Evinizde direkt olarak dekoratif bir parça gibi kullanabilirsiniz. Stand By da saati göstermeside ayrı bir güzellik. Resimleri hafıza kartına bilgisayardan yada bluetooth ile atıyorsunuz. Fiyatda bu ürün için gayet ideal

  KONYAALTI - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (19) Hayır (9)

 • muhteşem

  aldığım telefon bır ıphone gıbı ınanın tavsıyeederım mukemmel otesı bır cıhaz sankı evde ıphone var hemde pıyasadan ucuz tşk kurler hepsı buradaya

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (18)

 • Tüm yorumları gör (7)
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
% indirim
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN