Gön Bayan Botlar

Kış aylarında ayakları soğuktan korumak için üretilen ayakkabı çeşitlerinden olan botlar, farklı modellere sahiptir. Özellikle kadınlar için işlevsel özelliklerinin yanında, şıklığı tamamlayan bir parça olan bot çeşitleri topuk dizaynları, bağcık yapıları, renkleri ve süslemeleri ile farklı zevklere hitap eder. Tasarımları ile birlikte üretildiği malzemeye göre kaliteleri değişen bot modellerini ayakkabı üreten çeşitli markalardan bulabileceğiniz gibi orijinal deriden kemer, çanta ve cüzdan gibi eşyalar üreten Gön markasından inceleyebilirsiniz.

Gön Bayan Bot

Güzel, özel, nitelikli sözcüklerinin kısaltması olan Gön; cüzdan, kemer, çanta, çizme ve ayakkabı üreten bir markadır. Titiz el işçiliği ile üretim yapan Gön, kaliteli tasarımları ile diğer markalardan ayrılır. Yüzde 100 deriden ürettiği ürünlerinde, kaliteli yan malzemeler kullanarak uzun yıllar güvenle kullanılabilen dayanıklı eşyalar üretmeyi hedefler. Aynı zamanda ürettiği ürünlerde hiçbir şekilde timsah ya da yılan gibi egzotik hayvan derileri kullanmayan marka, çevreci yaklaşımını gösterir. Kullandığı yan malzemelerde ise insan sağlığına ya da doğaya zarar verecek ürünlerden kaçınarak üretim yapar.

Ürünlerinde kalite prensibinin yanında günün modasına da uygun üretim yapan marka; her yaş kesimine hitap eden modern tasarımlara sahiptir. Gön bayan botlar arasında farklı zevklere ve tarzlara hitap eden ürünler yer alır. Gön botların diğer bir özelliği de rahat tasarımlarıdır. Orijinal deriden esnek bir dış yüzeye sahip ürünler, günlük hayatta ideal bir kullanım sunar.

Bot çeşitleri arasında buzlu ve karlı zeminler için dişli tabana sahip modelleri de inceleyebilir, uygun ürünü seçebilirsiniz. Aynı zamanda farklı fiyat aralıkları ile tüketicilere sunulan kadın botlarda, avantajlı fiyatlara sahip ürünler yer alır. Sade, uzun yıllar modası geçmeden kullanılabilecek kadın botlarda uygun fiyatlara sahip ürünlere ulaşabilirsiniz. Sezonun yeni moda anlayışını yansıtan çeşitli süslemelere sahip bot çeşitleri arasında ise fiyat karşılaştırması yapabilir, bütçeniz doğrultusundan uygun ürünü seçebilirsiniz.

Gön Bayan Bot Modelleri

Gön kadın botlar arasında farklı modellere sahip ürünler bulunur. Bağcıklı veya fermuarlı, topuk modelleri ve uzunlukları farklı olan ürünlerde özellikle sade tasarımlı modeller dikkat çeker. Dış yüzeyinde her hangi bir süsleme olmayan bağcıksız modeller zarif kadınların tercihi olur. Sade modeller arasında uzun topuklu, orta topuklu ve kısa topuklu modelleri bulabilirsiniz. Topuk kalınlıkları da değişen modellerde kalın topuk, geniş topuk, dolgu topuk, yuvarlak topuk gibi modelleri inceleyebilirsiniz. Sade tasarıma sahip modellerde dikkat çeken diğer bir özellik ise botların yandan fermuarlı yapısı ile kolay giyilebilir olmalarıdır. Klasik tasarıma sahip botlar arasında yüksek tabanlı ve tabanı dişli ürünler de bulunur. Özellikle rahat kullanımları ile dikkat çeken dişli modeller iş kadınları, öğrenciler ve gençler için ideal bir kullanım sunar.

Gön kadın botları arasında, güncel modaya uygun ürün çeşitleri de bulunur. Özellikle yan kısımlarında kemer süslemeli ürünler, yüksek tabanlı şık bağcık dizaynına sahip ürünler, burun ve topuk kısımları parlak rugan deriden üretilen ürünler hem gençlerin hem de yetişkin kadınların ilgisini çeker. Uzunlukları da değişen bot çeşitlerinde bilek hizasını geçen zımba ayrıntılara sahip ürünler, şık ve gösterişli bir tarza sahiptir. Hakiki kürk astarlı modellerin de yer aldığı botlar arasında, püsküllü tasarıma sahip ürünler de bulunur. Kenarlarında uzun düz püsküller veya kısa dağınık püsküller bulunan bu ürünler, modayı yakından takip eden genç kadınların ilgisini çeker.

Gön kadın botları arasında alçak dolgu tabanlı, olgun kadınlara hitap eden sade modeller de bulunur. Yandan fermuarı ile kolay giyilen modeller, alçak topuğu ile günlük yaşamda ideal bir kullanım sunar. Olgun kadınlara hitap eden sade modelleri bej, siyah ya da koyu yeşil gibi klasik renklerde bulabilirsiniz.

Gön Kadın Bot Modelleri

129 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Gön
  2. Mammamia
  3. Sail Lakers
  4. Shop And Shoes
  5. Mecrea Exclusive
  6. İnce Topuk
  7. Marjin
  8. Sapin
  9. Venüs
  10. Polaris
  11. Greyder
  12. Celal Gültekin
  13. Shalin
  14. Scooter
  15. İLVİ
  16. Derigo
  17. Y-London
  18. SMS
  19. Rouge
  20. Shumix
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Renk
  1. Kahverengi
  2. Kirmizi
  3. Siyah
  4. Mavi
  5. Gri
  6. Yesil
  7. Sari
 6. Numara
 7. Satıcı
 • Marka Gön
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/60000119
BAŞA DÖN