Farklı besin karışımlarıyla köpeklerin beslenmesinde pek çok ürün sunan Goody, besleyici özellikleriyle köpeklerin gelişimini sağlarken, lezzetiyle de sadık dostlarınızın öğünlerini keyfe dönüştürür.

Goody Köpek Maması

Evlerin sadık bekçileri, sevimli arkadaşlarınız köpekleriniz kaliteli beslenmeye ihtiyaç duyar. Bu doğrultuda Goody, her döneme uygun mama seçenekleriyle köpeklere kaliteli, besleyici ve lezzetli bir beslenme rutini sağlar.

Goody köpek mamalarında, ihtiyaç duyulan besinler en uygun ve fayda sağlayacak oranlarda karıştırılır. Bu sebeple Goody mamalar, komple gıda kapsamında yer alır. Komple gıdalar, başka ek bir besin grubuna ihtiyaç duymadan beslenmeye olanak verir. Böylece, bu ürünler köpeklerin beslenmesinde temel ve yeterli gıda olur. Bunun yanı sıra, komple gıda olarak tam ve dengeli içeriğiyle köpeklerin büyüme ve gelişim aşamalarında tam anlamıyla destekleyicidir.

Kalsiyum ve fosfor açısından zengin bir içeriğe sahip olarak üretilen Goody köpek mamaları, bu sayede köpeklerde sağlıklı kemik ve diş gelişimini destekler. Protein destekli içeriğiyle yavru köpeklerin ilk vücut ve kas gelişimlerine destek sağlarken, yetişkin köpeklerde de kas yoğunluğunun artışına yardımcı olur. Kolay sindirilebilir içeriğe sahip Goody köpek mamalarının çok çeşitli aminoasit ve vitamin desteği, köpeklerin bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek olur.

Omega 3 ve omega 6 yağ asitleriyle zenginleştirilmiş köpek mamaları, deri yapısının sağlıklı oluşumuna destek olmasının yanı sıra, tüylerinin güçlü ve parlak çıkmasına yardımcı olur. Kaliteli yağ içeriği ve protein karbonhidrat dengesini sağlayan besin karışımları ile Goody köpek mamaları köpeğinizin gün içerisinde ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlar. Ek olarak, köpeklerin ihtiyacına uygun lif yapısına sahip bu ürünler, sindirim sisteminin sağlıklı gelişimini destekleyici niteliktedir.

Hayvanların damak zevkine uygun olarak geliştirilen Goody köpek mamalarının içeriği de gelişimlerini destekleyecek niteliktedir. Evde hazırlanacak yemeklerde yeterli derecede bulunması mümkün olmayacak, kalsiyum, potasyum, fosfor ve protein desteği, bu mamalar ile köpeklere sunulur. Bununla birlikte vitamin, mineral, çinko ve demir açısından gerekli oranla sahip içeriği, köpeklerin kas ve iskelet sistemi ile görme problemlerine bağlı sorunlardan uzak sağlıklı bir yaşam geçirmesine yardımcı olur.

Goody Köpek Maması Fiyatları

Goody köpek mamaları, köpeklerin farklı dönem özelliklerine ve gelişme ihtiyaçlarına uygun olarak yavru köpek ve yetişkin köpeklere özel olarak sunulur. Mamaların fiyatları, içerikleri ve hitap ettikleri köpek türlerine göre farklılıklar gösterir. Köpeklerin damak tadına hitap edecek şekilde üretilen mamalar, ayrıca tercihe göre tavuk, hindi, et, pirinç ve balıklı çeşitleriyle köpeklere dengeli ve yeterli bir beslenme vaat eder.

Yavru köpeklere özel olarak geliştirilen köpek mamaları daha çok tahıl, kümes hayvanları ve pirinç ağırlıklı olurken, balık, et gibi daha yoğun protein ağırlıklı köpek mamaları yetişkin köpeklerin gelişimlerine destek olur ve enerji ihtiyaçlarını karşılar. Yavru köpek maması çeşitleri köpeklerin gelime süreci ile hamilelik ve emzirme dönemindeki yetişkin köpeklere özel olarak üretilir. Gün içerisinde daha fazla enerjiye ihtiyaç duyan köpek türleri içinse Goody yüksek enerji takviyeli seçenekleri vardır.

Köpeğiniz için hangi yemeği hazırlarsanız hazırlayın, belli bir çaba ve zaman harcamanız gerekir. Goody köpek mamaları ise dengeli ve besleyici öğünleri pratik ve zaman harcamadan sunar. Herhangi bir hazırlık gerektirmeyen bu ürünleri hazırlamak için, sadece paketi açıp, kabına koymanız yeterli olur. Bu sayede, hızlı ve kolay bir şekilde köpeğinizi besleyebilirsiniz. Goody mama çeşitleri hem fiyatları, hem de farklı boy seçenekleriyle köpeğinizi ekonomik bir şekilde beslemenizi sağlar. Bu anlamda, mama hazırlamak için harcanacak emek, zaman ve malzeme maliyetlerini düşürerek tasarruf etmenize yardımcı olur.

Goody Köpek Maması Fiyatları

42 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Goody
  2. Newdog
  3. Milo
  4. Pro Plan
  5. Royal Canin
  6. Acana
  7. Hills
  8. Champion
  9. Alice
  10. N&D
  11. Reflex
  12. Advance
  13. Brit Care
  14. Bosch
  15. Profine
  16. Bozita
  17. Happy Dog
  18. Patiland
  19. Spectrum
  20. Eukanuba
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Goody
DSACategoryId/2147483616/560000/560001
BAŞA DÖN