İkinci Dünya Savaşı yıllarında radyo üreticisi olarak ortaya çıkan marka, 1945 yılında Max Grundig tarafından kurulduğundan bu yana her geçen yıl, gelişen teknolojiye ayak uydurarak günümüze kadar büyüyerek gelmiştir. 1970'li yılların Türkiye'sinde, yeni çıkan televizyon piyasasında en çok tercih edilen televizyon markalarının başlarında yerini almıştır. Radyo, televizyon gibi önemli teknolojik devrimlerde ön sırada gelen üretimi ile mühendislik alanında öncü işlev üstlenen Grundig, 2009 yılında Arçelik Anonim Şirketi ile birleşmiştir. Böylece Grundig yüzde yüz Türk malı olmuştur.

Günümüzde Grundig radyo, Grundig tv, müzik seti, hoparlör gibi pek çok teknolojik ürünlerin öncü markası olmayı sürdüren marka hem Türkiye'de hem de dünyanın başka ülkelerinde geçmişten gelen güçlü referansıyla en çok tercih edilen elektronik ev ürün markası olma yolunda ilerlemektedir. En iyi ve güvenilir markaların farklı ürünlerini ayağınıza getiren hepsiburada.com, Grundig üretimi değerli ürünleri sizin için sunuyor.

Dijital fotoğraf makinesi, taşınabilir radyo, alarm saatli radyo, çok kapsamlı oto teyp gibi Grundig ürünlerinin yanı sıra taşınabilir müzik seti ve son teknoloji televizyon çeşitlerini de bulabilirsiniz. Siyah beyaz televizyon dönemini gören çoğu insanın ilk karşılaştığı televizyon markası olan Grundig, bugün de en iyi televizyon ve diğer elektronik cihazları üreterek piyasadaki yerini almaktadır. 121 ekran, 82 ekran gibi farklı ekran genişliğinde Grundig televizyonları, ev sinema sistemlerini veya diğer ürünleri en uygun şekilde almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Grundig

129 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN