İtalya'da 1921 yılında doğan Gucci markası, giyim, kozmetik, çanta, ayakkabı gibi ürünlerin yanı sıra tasarladığı güneş gözlükleri ile dikkat çekiyor. Dünyanın en prestijli markaları arasında yer alan Gucci, güneş gözlüklerinde lüks ve ihtişama her zaman öncelik veriyor.

Yazın gelmesiyle birlikte güneşin olumsuz etkileri göz sağlığımızı bozabiliyor. Sağlığınız ve tarzınız için yazın en önemli aksesuarlarından biri olan güneş gözlükleri, gözleriniz için zararlı olan ışınlara karşı koruma sağlıyor. Dışarıdayken ve aracınızla seyir hâlindeyken gözlerinizi güneşten koruyan Gucci marka güneş gözlükleri, birbirinden farklı tasarımlarıyla sunuluyor.

Gucci markasının özel olarak tasarladığı güneş gözlüklerin üretiminde göz sağlığınız için %100 UV korumalı camlar kullanılıyor. Güneş gözlükleri söz konusu olduğunda lüksü, ihtişamı ve net çizgileri elden asla bırakmayan Gucci, görünümüne önem veren herkesin sevdiği bir marka olma konusundaki başarısını elden bırakmıyor. Günlük kıyafetlerinize göre siyah, gri, kırmızı, lacivert, gümüş, kahverengi gibi renk paletinin her türlü tonundan esinlenerek tasarlanan Gucci güneş gözlükleri, sofistike bir tarz yaratıyor.

Gucci Güneş Gözlüğü Modelleri

Gucci güneş gözlüğü modelleri erkek, kadın ve unisex şeklinde ayrılıyor. Cinsiyetinize, estetik zevkinize, aradığınız özelliklere ve bütçenize göre seçeceğiniz güneş gözlüklerinde dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de yüz yapısı oluyor. Çekik, oval, yuvarlak, köşeli, damla ve kelebek gibi yüz yapılarından hangisine sahip olduğunuzu bilmeli ve gözlüğünüzü ona göre seçmelisiniz. Aynı zamanda gözlük çerçevesinin yüz yapınızla kontrast oluşturması gerektiğini de unutmamalısınız.

Alın bölgesi geniş, çene bölgesi geniş ve kare biçimindeyse, kare yüz için tasarlanan Gucci güneş gözlüğü modelleri tam size göre. Kare yüz için tasarlanan güneş gözlükleri arasında oval ve yuvarlak çerçeveli güneş gözlüğü yer alıyor. Eğer köşeli gözlükleri daha estetik buluyorsanız, kelebekli çerçeveli güneş gözlüklerini de tercih edebilirsiniz.

Yüz hatlarınız birbiriyle orantılıysa, çene bölgeniz alın bölgenize göre daha ince duruyorsa ve elmacık kemikleriniz belirginse oval yüz için tasarlanan bir güneş gözlüğü modellerinden birini satın almalısınız. Yüz kemiklerinizi enlemesine uzun buluyorsanız ve çene kemiğiniz sivriyse, uzun yüz için tasarlanan güneş gözlüğü modellerine göz atmalısınız.

Yanaklarınız dolgun ve çeneniz küçükse, yuvarlak yüz için tasarlanan güneş modellerini tercih etmelisiniz. Eğer böyle bir yüz yapınız varsa, köşeli geometrik güneş gözlüklerin yüzünüzle en uyumlu gözlükler olduğunu fark edebilirsiniz.

Gucci gözlük modelleri arasında ekartman ve çerçeve tipi de oldukça önemli bir yer tutuyor. Bazıları kemik çerçeve tercih ederken, bazıları metal çerçeve tercih ediyor. Bazı modeller degrade, bazı modeller ise tek renk gözlük camı seçenekleri ile sunuluyor.

Gucci Güneş Gözlüğü Fiyatları

Güneş gözlüğü fiyatlarını belirleyen pek çok unsur var. Cam ve çerçeve yapısından tasarımına kadar pek çok özellik, ödeyeceğiniz fiyatı belirliyor. Tamamı UV korumalı camdan üretilen Gucci güneş gözlüklerinden, farklı bütçelere uygun modeller bulunabiliyor. Gucci gözlükler dayanıklı yapıya sahip olduğu için, hangi modeli alırsanız alın uzun süre kullanabilir ve güneşin olumsuz etkilerinden asla zarar görmezsiniz.

Alacağınız gözlükler garanti kapsamında olduğu için, gözlüğünüze zarar geldiğinde onarımını kolayca halledebilirsiniz. Cam, çerçeve, ekartman, renk ve tasarıma göre değişiklik gösteren Gucci güneş gözlüğü fiyatları arasından bir karşılaştırma yaparak kendi bütçenize en uygun olan gözlüğü satın alabilirsiniz.

Hangi gözlük modelini tercih edeceğinizi belirlerken yüz yapınızın nasıl olduğunu, çerçeve tipi ve gözlük camında tercihlerinizin ne olduğunu, renk seçeneklerinden hangisinin size en çok hitap ettiğini göz önünde bulundurmalısınız. Böylelikle size hangi gözlüğün yakışacağını düşünmez, alacağınız güneş gözlüğü ile yüzünüzdeki dengeyi sağlarken, yaz aylarını da daha sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz. Yazı eskisinden çok daha şık karşılarken, Gucci marka güneş gözlüklerini yanınızdan asla ayırmak istemeyeceksiniz.

Gucci 2017 Güneş Gözlüğü Modelleri

20 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Gucci
  2. Osse
  3. Ray-Ban
  4. Exess
  5. De Valentini
  6. Swing
  7. Rainwalker
  8. Juliano
  9. Silvio Monetti
  10. Mustang
  11. Hawk
  12. Aston Martin
  13. Guess
  14. Emilio Pucci
  15. Dicaprio
  16. Diesel
  17. Calvin Klein
  18. Xloop
  19. Infiniti Design
  20. ITALIA INDEPENDENT
  21. Eyeye
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Çerçeve Tipi
 5. Çerçeve Rengi
 6. Ekartman
 7. Satıcı
 • Marka Gucci
DSACategoryId/2147483632/1120745
BAŞA DÖN