Günümüzde sırt çantaları artık sadece okula giderken değil, hemen hemen yaşamın her alanında kullanılan en önemli aksesurlardan biri haline geldi. Spora giderken, havuza giderken, yürüyüş yaparken, alışveriş yaparken ve çok daha fazlası durumda yükünüzü hafifletecek olan günlük sırt çantası, özgün ve kaliteli modelleri ile hepsiburada.com'da.
Dışarıdaki hayatınızda işlerinize devam ederken, eşyalarınızı depolama aracı olarak da kullanabileceğiniz günlük sırt çantası sizi yormaz, rahatlık ve konforu size bir arada sunar. Vücudunuza uygun günlük sırt çantası kullandığınız takdirde, diğer çantalara oranla farkı zamanla farkedeceksiniz !
Günlük sırt çantasının içi büyüktür, gece konaklamalarınızda dahi yanınızdaki en önemli yardımcılarınızdan biri olacaktır. Günlük sırt çantası, içerisindeki yükü omuzlarınıza eşit şekilde böler. Bu özelliği ile günlük sırt çantası, omuz ağrılarına ve fizyolojik bozukluklara neden olmaz. Geniş bölmeleri ve düzenli tasarımı ile günlük sırt çantasına hakim olmanız daha kolay olacak.
Zevkinize uygun kullanacağınız günlük sırt çantası, fermuarlarına iliştireceğiniz kilitler ile güvenli bir kasaya da dönüşebilir! Günlük sırt çantası yastıklı, ayarlanabilir omuz askıları ile size çanta takmanın zevkini sunacak.
Dünyaca ünlü seçkin markalara ait günlük sırt çantası, özgün renk ve modelleri ile, Türkiye'nin en büyük online alışveriş mağazası hepsiburada.com'da sizi bekliyor. Omuz ağrılarından, duruş bozukluklarından ve yanlış çanta kullanmanın dezavantajlarından, hepsiburada.com'un size sunduğu günlük sırt çantası ile kurtulmak mümkün! Çanta takmanın keyfini, hepsiburada.com güvencesi ile günlük sırt çantası kullanarak yaşayın. Üstelik tek tık ile!

Sırt Çantası Fiyatları

517 ürün var
  1. Markalar A-Z
  2. Fiyat Aralığı
  3. Ürün Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/352914/1300936
BAŞA DÖN