Hardline Nutrition
Hardline Nutrition Carnipure 100 Kapsül

Hardline Nutrition Carnipure 100 Kapsül

Hardline Nutrition
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Çok Kaliteli Bir Üründür (24.01.2012)
Ben sürekli olarak L-Karnitin sıvı kullanırım ancak yılda bir iki kez Carnipure ile vucuduma yüklendiğim zamanlar takviyede bulunurum, ayrıca Hardline ın %100 Whey Proteinide kullanırım. Carnipure Türkiyede benim bildiğim başka bir markada yok zaten ve en kaliteli, saf karnitin dir. Pek kimse bilmediğinden kullanmaz ancak avrupada tercih edilen güzel bir üründür. Bende size tavsiye ederim. Ayrıca hepsiburada üzerinden kolaylıkla edinebilirsiniz, kısa sürede elinize geçiyor. devamını göster devamını gizle
TAYFUN ŞENGÜLLER (35) - Gaziantep - Türkiye Tüm Yorumlar (21)
DSACategoryId/60001546/2147483635/354020/354265

Hardline Nutrition Carnipure 100 Kapsül

 • Her kapsül 500 mg. L-Carnitine içerir
 • Patentli üretimdir
 • NEDEN CARNIPURE :
 • Karnitin, L-Karnitin ve D-Karnitin olmak üzere iki ayrı formda bulunur. İsviçreli üretici LONZA'nın kendi patenti olan L-CARNIPURE (US.PATENT 5073376) ile üretmiş olduğu L-Karnitin, hiç bir şekilde D-Karnitin (%0 D-Karnitin) içermemektedir.
 • LONZA firması %100 saf, doğal ve zehirli D-Karnitin formundan tamamen arı bir L-Karnitin ürettiğini garanti eden dünyadaki tek üreticidir. İsviçreli üretici LONZA firmasının üretmiş olduğu CARNIPURE, Türkiye’de HARDLINE NUTRITION markasıyla piyasaya sunulmaktadır.
 • Gıda takviyesi olarak, günde 1-2 porsiyon (1-2 kapsül) veya sağlık uzmanınızın öngördüğü şekilde alınır.
.
.

Hardline Nutrition üretici Firması KAVİ Gıda

Kavi Gıda 19 yıllık sektör tecrübesiyle 2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir. Türkiyede’ki markaları içinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Hardline Nutrition, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri alanında bugüne kadar 3.000.000 ’u aşkın ürünle kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hardline Kalite ve Ar-Ge laboratuarı, TÜBİTAK ile yürütülen projeler ile 400.000 $’lik yatırım yapılarak sporcu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuar olmuştur. Kavi Gıda üretimini TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve kontrolünde, kendi üretim tesislerinde tamamen hijyenik koşullar altında ve ileri teknoloji ile gerçekleştirmekte ve üretimde kullanacağı hammaddeleri konusunda dünya lideri olan, patentli veya en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal etmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmamaktadır. İnsana ve doğaya saygısı ile sağlıklı, güçlü ve zinde bir toplum için sağlıklı ve yüksek kaliteli beslenme ürünlerinin bilimsel çalışmalarını artırmak amacıyla Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile işbirliği yapan Kavi Gıda, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek ürün yelpazesini genişletmektedir. Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP (Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Firmamız, dünya çapında geçerli bağımsız bir belgelendirme birimi olan İsviçre merkezli SGS tarafından belgelendirilmiştir. Standartın tüm koşullarının sağlanması ve denetlenmesi için, her üretimde mikrobiyolojik ve kimyasal analizler yapılmaktadır. HARDLINE NUTRITION aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vucut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motorsporları Klüplerini, Hardline Spor Klübü Derneği bünyesinde kurarak herzaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.


Hardline Nutrition Uluslararası Üretim Standartları

Üretimde Yüksek Standartlar
"Türkiye'nin Tek Helal sporcu gıda markası HARDLINE olarak ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ile üretimin her aşamasını izliyoruz ve yerinde kontrol ediyoruz." HARDLINE olarak üretim sürecinde ilk dikkat ettiğimiz unsur üretim ortamıdır. Üretim ortamının nemi, sıcaklık değeri ve hijyen prosedürlerine uygunluğunu düzenli olarak kontrol ediyoruz. "İlk giren ilk çıkar" (fifo) prensibi ile üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları") ve HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ve Helal Gıda Kritelerine göre üretiyoruz. ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemimiz Dünya ‘nın en güvenilir Denetleme Kurumu olan SGS tafından; Helal Gıda üretim kriterlerimiz ise yine Dünya’nın en güvenilir Helal Gıda Belgelendirme Kurumu JAKIM’den akredite KASCERT tarafından denetlenmekte ve onaylanmaktadır. TÜBİTAK desteği ile kurduğumuz Ar-Ge laboratuvarında tasarlanan ürünleri, tablet, kapsül, toz ve sıvı formda üretiyoruz. Üretime giren her hammadde ve üretimden çıkan her parti üretimin mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel analizlerini dünya standartlarına göre yapıyoruz. Türkiye'de kendi alanında en çok üretim yapan markayız
Kaliteli Hammadde Seçimi

"Dünyanın en önemli hammadde üreticileri Davisco, Alzchem GmBh, Lonza ve Daesang HARDLINE ile çalışıyor." Tüketicilerimize daha sağlıklı ve daha kaliteli ürünler sunabilmek için dünyanın önde gelen hammadde üreticileri ile çalışıyoruz. Seçtiğimiz tüm hammaddeler mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel olarak uluslararası standartlara ve İslami şartlara uymalı, insan sağlığı açısından zararlı bileşenler içermemeli, yüksek hijyen standartlarına uygun olmalıdır. Bu kıstaslardan birine bile uymayan hammaddeleri kullanmıyoruz. Hammadde ithalatını başta Amerika, Almanya ve İsviçre olmak üzere dünyanın değişik bölgelerinden yapıyoruz. Kullandığımız hammaddeler domuz yağı ve bileşenleri ile etil alkol içermemektedir. Bu konuda gerekli tüm incelemeleri yapıyor ve üretim belgelerini tedarikçilerimizden alıyoruz. Whey Proteinlerimizin %100’ü ve tüm ürünlerimizin %80’i Amerika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Almanya ve Belçika’dan, kalan %20’si Kore, Hindistan ve Çin’den konusunda uzmanlaşmış, hammadde üreticilerinden tedarik edilmektedir. Tedariklerimizde Helal gıda kriterlerini ön planda tutuyoruz. Ayrıca hammaddeler, ithalat işlemleri esnasında uygunluk alabilmek için ve milyonda bir hassasiyete sahip Laboratuvar analizlerine tabi oluyor ve helal olma kriterlerine göre değerlendiriliyor. Türkiye'nin İlk Spor Gıdası laboratuvarını TÜBİTAK ile birlikte kuran KAVİ Gıda, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile birlikte ''Whey Proteininin Kas Kütlesi üzerindeki etkisi'' konusundaki ilk araştırmayı yapmıştır.

Yatırım ve İnovasyon

Sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini tüketiciyle buluşturmak çok aşamalı süreçleri kapsar ve bilimsel bilginin niteliklerine hakim olmayı gerektirir. İnsan sağlığının işin merkezinde olduğu üretim sürecine hazırlanırken en çok önem verdiğimiz iş kolu Ar-Ge'dir. Ar-Ge çalışmalarımız hem üretim hem de yatırımlarımızı destekler. Üretim çalışmaları için Türkiye'nin ilk ve tek spor gıdası laboratuvarını TÜBİTAK desteği ile kurduk. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile Whey proteinin kasları beslediğini, kas kütlelerini arttırdığını ve enerji sağladığını, aynı çalışma doğrultusunda HARDLINE ürünlerinin doping maddesi içermediğini yaptığımız ortak çalışma ile bilimsel olarak kanıtladık. HARDLINE olarak ürün geliştirme süreçlerinde Türkiye'nin en önemli kurumları ile çalışmalarımızı sürdürerek, yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Bilimsel çalışmaların yanı sıra üretim miktarını ve çeşitliliğini artırmak için KOSGEB ile birlikte yürüttüğümüz ”Ar-Ge, İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı” bünyesinde yeni makine parkurları kuruyoruz. Kurulan yeni parkurlar ile üretim kapasitemizi ve ürün çeşitliliğimizi çoğaltıyoruz.
Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İşletme Kayıt Belgesi
.
SGS (Uluslararası Bağımsız Denetleme Firması)
HELAL Sertifikası
.
WADA (Doping İçermez)

SGS Sertifikası

Ürünlerimiz, Dünya çapında geçerliliği olan İsviçre menşeili SGS firması tarafından denetlenerek sürekli mikrobiyolojik ve kimyasal analizler ile belgelendirilmektedir. Uluslararası Standartizasyon Örgütünün oluşturduğu, Dünyada Gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan GMP ( Good Manufacturing Practise ) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP ( Hazard Analysis and Critical Control Points ) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

.
Adeti 100
Aroma Aromasız
Besin Çeşidi L-Karnitin
İçerik Tipi Kapsül
Menşei Türkiye
Son Kullanma Tarihi -
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu SPORHRD17
 • tavsiyeyle başladığım için bende size tavsiye etmek istedim çok memnunum sonuç alabiliyorum

  diğerlerine nazaran biraz daha pahalı ama profesyonel bir hocamın tavsiyeyiyle başladım çok memnunum rutinde her gün alıyorum ama ek olarak spor yapacağım zamanda ayrıca alıyorum denilene göre dünyadaki en kaliteli hammadd3e ile üretildiğinden en güzvenilir carnitine ürünü yani sonuçya gayet memnunum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • vücuttaki yağ yakılımıyla enerji sağlayan bir ürün

  isviçre malı hammaddeden üretiliyormuş özellikle carnitine kullanacaklara öneririm kaliteli ve içimi kolay

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (25) Hayır (0)

 • memnunum

  enerji veriyor 2. kutuyu yarıladım düzenli antreman ve sağlıklı beslenme ile kullanıyorum henüz 3 kilo verebildim ama pantolonlar olmuyor bol geliyor :) hocama göre vücut sıkılaştığı için olduğunu söylüyor zamanla dahada vereceğim inşaAllah bakalım

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (43) Hayır (0)

 • evet en kaliteli karnitin

  tüm yerli ve yabancı kaynaklarda en kaliteli karnitinin carnipure olduğu yazıyor özellikle uzun süre kullanacaklara tavsiye ederim şahsen ben 6 ayı geçirdim ve çok memnunum en ufak sıkıntı yaşamadım ve özellikle 3 ayda bir kan tahlillerimi yaptırıyorum yağ oranım düzenli bir şekilde azalıyor sanıyorum bir 6 ay daha kullanacağım ayrıca kendimi iyi hissettiriyor. önemli bir bilgide ilaç değil

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (56) Hayır (0)

 • birkaç defa kullandım kaliteli carnitine

  güzel bir enerji veriyor kendimi iyi hissettiriyor özellikle diyet zamanlarında bitkinlik halsizlik gibi birşey kalmıyor antreman yaptığım günlerdede iyi terlettiriyor

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (57) Hayır (0)

 • Cok iyiymis

  Cok iyi seyler duydum, hepsiburadadan aldim. Bugun kullanmaya baslayacagim. Karbonhidrat veya omega-3 ile alabilirmisiz. Omega-3 yag yakimi, karbonhidratsa performans artisinda daha etkiliymis. Ama ikisi de iki konuda karnitinin etkisini artiriyormus.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (58) Hayır (0)

 • yağ yakılımını hızlandırıryor

  antreman eşliğinde tavsiye ederim etkili tabi sporcu diyetini,de unutmadan

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (67) Hayır (0)

 • ürün çok iyi öneririm

  konsantrasyon sağlıyor ve iyi terletiyor tam kardio için uygun bir aminoasit sağlıklı ve kalitelidir ara ara tüketiyorum çok memnunum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (58) Hayır (0)

 • güvenilir Carnitine

  genelde çin malı olan bu carnitine ürünleri içerisinde tek avrupa lı olanı budur özellikle bunu öneririm hem etkili hemde güvenilerek kullanılabilecek sağlıklı bir yağ yakıcı

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (91) Hayır (0)

 • saf carnitine

  helal ürün arkadaşlar kapsül olmasından ötürü araştırdım helal sertifikası olan bir ürün ayrıca ilgili gıda mühendisleride helal sertifikalı sığır jelatini kullandıklarını ve içeriğindeki carnitin hammaddesininde öyle olduğunu söyledi ayrıca dediklerine göre dünyadaki en kaliteli carnitine hammaddesi olduğunu iddia etti ben 3 haftadır kullanıyorum gayet memnunum bugün 2. kutuyu sipariş veriyorum tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (114) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (21)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN