Hardline Nutrition NOX 2 Limon Aromalı 1000 gr. Yorumları

(21 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • gerçekten güçlü ürün
  (06.10.2016)

  özellikle sıkı antreman yaptığım zamanlar kullanıyorum hakkını vermek lazım güzel ürün

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (1)

 • guzel degil
  (02.10.2016)

  Ilk defa hardline nin bir urununu begenmedim.hic bir etki gormedim.tavsiye etmiyorum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (1)

 • hardlineın en güçlü ürünü hatta tüm markalar arasında en iyilerden öneririm
  (02.08.2016)

  hardline bipro kgt krepure vmax ürünlerinden kullandım kardeşimde progainerını birkaç ay kullanmıştı genelde ürünleri ortalamanın çok üzerinde en güzel yanı hep taze olur güvenilirlerdir şahsen rahatlıkla tavsiye edeceğim nadir supplement markalarından biridir. nox2 de yenilenmiş eskisinden birkaç defa kullanmıştım bu çok daha iyi olmuş tebrik ederim ara ara kullanılabilecek iyi bir performans ürünü

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (22) Hayır (1)

 • herkes çok iyi olduğunu söylüyor
  (20.06.2016)

  içerik incelediğimde gerçekten etkilbirşei ye benziyor ilk defa kullanıcam whey matrix protein kullanmaya başladım ondan çok memnunum buda öyle çıkarsa sürekli kullanmayı düşünüyorum bu ikiliyi ama buna ramazandan sonra başlayacağım şimdiden heyecanlandım :)

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (26) Hayır (1)

 • 10 üstünden 10
  (27.05.2016)

  eskisindende iyi olmuş tam bir patlayıcı güç ürünü tebrikler

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (29) Hayır (1)

 • profesyonel sporculara öneririm
  (12.05.2016)

  bayağı güç sağlıyor aminoasit profili çok iyi ama normal sporculara önermem

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (36) Hayır (1)

 • benden tam puan çok başarılı
  (29.04.2016)

  limonlu tadı var çek lezzetli zevkle içiliyor sonrasında kısa sürede etkisini sağlıyor fena bişey çok güçlü

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (34) Hayır (1)

 • çok güçlü ürün web sayfasındaki bilgilerini paylaşıyorum
  (19.04.2016)

  KULLANIM AMACI Özel formül Protein sentezini arttırmaya, Kas yapıcı etki sağlamaya, Performans, kuvvet ve dayanıklılığı arttırmaya, Kasların yenilenmesine, Uzun süreli enerji sağlamaya, ATP üretimine yardımcı olur. NOX 2 NEDİR? Hardline Nutrition NOX2, karbonhidratlar ve çok çeşitli aminoasitler ile zenginleştirilmiş, özel olarak formüle edilen bir üründür. NOX2 etkisini nasıl gösterir? Antrenman sonrası yenilenmeyi ve adalenin dolgunluğunu sağlamaya, glutamin seviyesini arttırmaya ve diğer amino asitlerin emilimine yardımcı olur. Antreman esnasında en çok tüketilen amino asitleri tedarik eder ve kasların en çok depo ettiği amino asitleri sağlayarak, amino asit havuzunu doldurur. Vücut için gerekli olan enerjiyi sağlamaya yardımcı olurken, özellikle adale torkunu arttırmaya, yüksek güç sağlamaya, katabolizmayı engellemeye yardımcı olur. Ayrıca egzersiz süresince ATP oluşum hızını arttırmaya, egzersiz sonrası fosfokreatin seviyesinin tekrar sağlanmasında da yardımcı olur. Daha fazla besin ve daha fazla oksijen taşınımını, besin öğelerini en gerekli olduğu yerlerde en kısa süre içerisinde metabolizma tarafından kullanımını gerçekleştirmeye yardımcı olur. Her bir porsiyon (1 ölçek=36 g) NOX2 içerisinde; - L-Arjinin Alfa Ketoglutarat - L-Glutamin - Kreatin monohidrat - Beta alanin - BCAA 4:1:1 - L-Sitrulin - Trikreatin malat - L-Ornitin HCl - Taurin - L-Trozin - D-Riboz - Kafein - İnositol - Glukorolakton - B2 vitamini - B3 vitamini - B6 vitamini - Folik asit - B12 vitamini - Kalsiyum ve Potasyum mineralleri bulunmaktadır. KULLANIM ŞEKLİ 1 porsiyon (36 g) büyük bir bardak (300 ml) su ile karıştırılarak alınır. Sporcular antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra olmak üzere, günde 1-2 porsiyon (36 g - 72 g) alınır.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (38) Hayır (1)

 • nox2 doğal doping arkadaşlar
  (03.03.2016)

  yorumlara katılıyorum kendimi çok iyi hissettiriyor antreman sonrası duştan çıkınca antremanı hiç yapmamışım gibi oluyor :) vücudu yormak istemiyorum yoksa normal 90 dakika antremanımı 180 saat olarak bile yapabilirim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (53) Hayır (2)

 • Memnuniyet
  (12.02.2016)

  Ürün gerçekten hızlı, temiz ve hasarsız geldi emeği geçen herkese çok teşekkürler Memnuniyet ve Başarıların devamını dilerim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (59) Hayır (0)

 • acayip birşey bu nox2 şu anda favorim
  (29.01.2016)

  arkadaşlar özellikle profesyonel arkadaşlar kesin memnun kalacaksınız fena birşey acayip etkili doğal yoldan doping hehehhh ben savaş sanatlarıyla uğraşıyorum benim için güç ve dayanıklılık herşey nox2 bayağı iyi geldi bana teşekkürler

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (50) Hayır (0)

 • kullandığım en iyi performans arttırıcı
  (23.10.2015)

  inanılmaz bir güç veriyor şaşırttı beni içeriği güçlü ama bu kadarını beklemiyordum teşekkürler

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (55) Hayır (0)

 • BOMBA OLMUŞ BOMBA !!!
  (16.10.2015)

  arkadaşlar profesyonel çalışıyorsanız deneyin eskiside güzeldi ama bu yenisini ilk defa gördüm ve hemen sipariş ettim hızlı geldi içimi lezzetli akabinde fena hissettim kendimi 3 tane rutin hareketimde rekorumu kırdım 1 tanesini 2 yıldır yineleyemiyordum acayip moral geldi çok başarılı her yönüyle benden 10 üzerinden 10

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (55) Hayır (0)

 • süper bir ürün
  (21.07.2014)

  AAKG, daha fazla besinin kaslara taşınarak buralarda oluşacak yıkımın azaltılmasına ve adalelerde antrenman esnasında hacim artışının sağlanmasına yardımcı olur. Ayrıca, antrenman sonrası yenilenmeyi ve adalenin dolgunluğunu sağlamaya, glutamin seviyesini arttırmaya ve diğer amino asitlerin emilimine yardımcı olur. L-Citrulline, kan dolaşımında önce L-Arginine ‘e, sonrasında nitrik oksite (NO) çevrilen bir amino asittir. Trikreatin malat, kreatin monohidrat ve malik asitten oluşan bir bileşiktir. Kreatin monohidrata göre daha fazla ATP üretilmesine sebep olur ve bu sebeple etkisi çok daha fazladır. Vücut için gerekli olan enerjiyi sağlamaya yardımcı olurken, özellikle adale torkunu arttırmaya, patlayıcı güç sağlamaya, katabolizmayı engellemeye yardımcı olur. L-Glutamine, kaslarda amino asit havuzunun % 60’ını ve vücutta toplam amino asit döngüsünün % 20 sini oluşturan en önemli amino asittir. Vücudun en çok hangi bölgesinde gereksinim varsa o bölgeye nitrojen taşır. Antremanlar esnasında en çok tüketilen amino asit Glutamindir ve anti katabolik etki göstermeye yardımcı olur. L-Citrulline malate, adalede patlayıcı güç oluşmasına ve adale gelişimine yardımcı olarak aktif rol oynar. Citrulline malate, egzersiz süresince ATP oluşum hızını arttırmaya, egzersiz sonrası fosfokreatin seviyesinin tekrar sağlanmasında da yardımcı olur. Creatine monohydrate, ATP üretimini artırarak enerji oluşumu ve ağır antremanlar için dayanıklılık sağlamaya yardımcı olur. Taurine, sinir sistemini düzenlemeye yardımcı olur. Ornithine alpha ketoglutarate, daha fazla besin ve daha fazla oksijen taşınımını, besin öğelerini en gerekli olduğu yerlerde en kısa süre içerisinde metabolizma tarafından kullanımını gerçekleştirmeye yardımcı olur.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (91) Hayır (1)

 • 10 numara ürün arkadaşlar
  (06.12.2013)

  özellikle sınırlarınızı zorlayacağınız zamanlarda veya müsabakalarınızda tavsiye ederim. hatta ben üniversitede okuyorum sınav günlerimde bile kullanıyorum ve özellikle çok faydasını görüyorum. inalılmaz konsantrasyon artışı, güç ve gelişim sağlıyor. tavsiye ederim.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (127) Hayır (1)

 • kesinlikle öneririm bence hardlinenın en iyisi
  (28.12.2012)

  sürekli hardline whey kullanıcısıyım, uzun süredir kullanırım ve evimde muhakkak nox2 de olur. onun yeri bir başka sıkı çalıştığım zamanlarda kullanıyorum ve tartışmasız dopink gibi etkisini hissediyorum. rutindeki halimden hemen farkedebiliyorum. süper bir ürün.

  - Kastamonu - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (266) Hayır (4)

 • doğal ama çok etkili
  (21.12.2012)

  hardline markasından çok memnunum, sürekli dünyanın en iyi whey proteini bipro kullanıyorum ve arada birde bittikçe nox2 alıyorum. kullandığım günlerde bildiğiniz 2 katına çıkıyorum. süper bişey ve inanılmaz ama hem doğal hemde çok etkili. içeriğinde kimyasal yok ve profesyonel tanıdığım bir arkadaşım damar genişletici özelliğide olduğundan sürekli kullanıyor oda çok memnun.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (272) Hayır (4)

 • etkili güzel bir suplement
  (11.12.2012)

  sağlıklı olması ve böylesine etkili bir ürün olması çok iyi. genelde kimyasallarla bu işi yapıyorlar, yani bu şekilde doğal hammaddeler ilede enerji artışı sağlanabilmesinden çok memnunum. teşekkürler... tüm mücadele sporlarında kullanılabilir bence !

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (278) Hayır (2)

 • sınırlarımı zorlarken kullanıyorum
  (03.11.2012)

  rutinin haricinde kendimi zorlayıp sınırlarımı aşmayı hedeflediğimde kullanıyorum ve bana çok yardımı oluyor. denemeden 10 dakika önce kullanıyorum ve süper sonuç alıyorum, kaslardaki değişimin farkedilmesi çok zevkli oluyor.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (279) Hayır (3)

 • profesyonel bir ürün
  (21.07.2012)

  nox dünyada sporu bilen ve sağlıklı bir şekilde enerji artışı hedefleyen profesyoneller kullanıyor. Türkiyedede birkaç markanın ürünü var. ben neredeyse bildiklerimin hepsini kullandım. hardline nın nox u gayet başarılı, etkisini ve farkını hissettiriyor. fiyat olarakta uygun ve avantajlı bence. ben sürekli kullanımdan ziyade vücudunumdan beklediğim o günkü performansa göre tüketiyorum. çok memnunum. bunun haricinde proteinlerin en iyisi bipro yu kullanıyorum.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (303) Hayır (2)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN