Hardline Nutrition VMax Çikolata 2300 gr Protein

(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
süpermiş, ürün bilgisini paylaşıyorum (12.04.2013)
VMAX NEDİR? Fiziki-ekolojik yöntemler ile genetiği değiştirilmiş organizmalar kullanılmadan (GMO free) üretilen soya protein izolatı içeren , asgari % 90 protein oranına sahip kalp sağlığını destekleyen bir protein tozudur. Amino asit profili ile yumurta, süt ve hatta whey proteinine kıyasla daha yüksek oranda L-Arjinin ve L-Glutamik Asit ihtiva eder. İlave şeker, karbonhidrat veya yağ içermez. Kıvamı ve tadı ile damak zevkine hitap eder. Aspartam içermez. İçeriğinde bulunan Kreatin monohidratın en temel görevi ani ve güç gerektiren hareketlerde kaslara enerji sağlamaya yardımcı olmaktır. Kreatin kasların gerçek enerji kaynağı olan ATP nin (Adenosine triphosphate) miktarını artırmaya, dolayısıyla kreatin takviyesi gerçek bir güç artışı sağlamaya yardımcı olur. Kreatin monohidrat kırmızı et ve bazı balık çeşitlerinde bulunan bir amino asit türevidir. Pişirildiğinde kreatin miktarı çok düşer (%0,1) . Sebze, meyve ve karbonhidratta yoktur. 1 gr. Kreatin alabilmek için yaklaşık 1 kg. kırmızı et veya balık tüketmek gerekir. Bu durum vejeteryanların kreatin alımını imkansızlaştırır. Ayırca ilave edilmiş olan Taurin, enerji verme özelliği ile bilinen ve enerji içeceklerindede kullanılan bir amino asit türevidir. Günde en az 25 g. soya proteini tüketen, kolestrol ve doymuş yağ oranı düşük şekilde beslenen sporcularda kolesterol oranını düşürmeye; düşük kolesterol kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. devamını göster devamını gizle
Berk Kümbetlioğlu (29) - İstanbul - Türkiye Tüm Yorumlar (113)
DSACategoryId/60001546/2147483635/354020/354041

 


.
.

Hardline Nutrition üretici Firması KAVİ Gıda

Kavi Gıda 19 yıllık sektör tecrübesiyle 2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir. Türkiyede’ki markaları içinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Hardline Nutrition, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri alanında bugüne kadar 3.000.000 ’u aşkın ürünle kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hardline Kalite ve Ar-Ge laboratuarı, TÜBİTAK ile yürütülen projeler ile 400.000 $’lik yatırım yapılarak sporcu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuar olmuştur. Kavi Gıda üretimini TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve kontrolünde, kendi üretim tesislerinde tamamen hijyenik koşullar altında ve ileri teknoloji ile gerçekleştirmekte ve üretimde kullanacağı hammaddeleri konusunda dünya lideri olan, patentli veya en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal etmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmamaktadır. İnsana ve doğaya saygısı ile sağlıklı, güçlü ve zinde bir toplum için sağlıklı ve yüksek kaliteli beslenme ürünlerinin bilimsel çalışmalarını artırmak amacıyla Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile işbirliği yapan Kavi Gıda, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek ürün yelpazesini genişletmektedir. Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP (Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Firmamız, dünya çapında geçerli bağımsız bir belgelendirme birimi olan İsviçre merkezli SGS tarafından belgelendirilmiştir. Standartın tüm koşullarının sağlanması ve denetlenmesi için, her üretimde mikrobiyolojik ve kimyasal analizler yapılmaktadır. HARDLINE NUTRITION aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vucut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motorsporları Klüplerini, Hardline Spor Klübü Derneği bünyesinde kurarak herzaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.


Hardline Nutrition Uluslararası Üretim Standartları

Üretimde Yüksek Standartlar
"Türkiye'nin Tek Helal sporcu gıda markası HARDLINE olarak ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ile üretimin her aşamasını izliyoruz ve yerinde kontrol ediyoruz." HARDLINE olarak üretim sürecinde ilk dikkat ettiğimiz unsur üretim ortamıdır. Üretim ortamının nemi, sıcaklık değeri ve hijyen prosedürlerine uygunluğunu düzenli olarak kontrol ediyoruz. "İlk giren ilk çıkar" (fifo) prensibi ile üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları") ve HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ve Helal Gıda Kritelerine göre üretiyoruz. ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemimiz Dünya ‘nın en güvenilir Denetleme Kurumu olan SGS tafından; Helal Gıda üretim kriterlerimiz ise yine Dünya’nın en güvenilir Helal Gıda Belgelendirme Kurumu JAKIM’den akredite KASCERT tarafından denetlenmekte ve onaylanmaktadır. TÜBİTAK desteği ile kurduğumuz Ar-Ge laboratuvarında tasarlanan ürünleri, tablet, kapsül, toz ve sıvı formda üretiyoruz. Üretime giren her hammadde ve üretimden çıkan her parti üretimin mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel analizlerini dünya standartlarına göre yapıyoruz. Türkiye'de kendi alanında en çok üretim yapan markayız
Kaliteli Hammadde Seçimi

"Dünyanın en önemli hammadde üreticileri Davisco, Alzchem GmBh, Lonza ve Daesang HARDLINE ile çalışıyor." Tüketicilerimize daha sağlıklı ve daha kaliteli ürünler sunabilmek için dünyanın önde gelen hammadde üreticileri ile çalışıyoruz. Seçtiğimiz tüm hammaddeler mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel olarak uluslararası standartlara ve İslami şartlara uymalı, insan sağlığı açısından zararlı bileşenler içermemeli, yüksek hijyen standartlarına uygun olmalıdır. Bu kıstaslardan birine bile uymayan hammaddeleri kullanmıyoruz. Hammadde ithalatını başta Amerika, Almanya ve İsviçre olmak üzere dünyanın değişik bölgelerinden yapıyoruz. Kullandığımız hammaddeler domuz yağı ve bileşenleri ile etil alkol içermemektedir. Bu konuda gerekli tüm incelemeleri yapıyor ve üretim belgelerini tedarikçilerimizden alıyoruz. Whey Proteinlerimizin %100’ü ve tüm ürünlerimizin %80’i Amerika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Almanya ve Belçika’dan, kalan %20’si Kore, Hindistan ve Çin’den konusunda uzmanlaşmış, hammadde üreticilerinden tedarik edilmektedir. Tedariklerimizde Helal gıda kriterlerini ön planda tutuyoruz. Ayrıca hammaddeler, ithalat işlemleri esnasında uygunluk alabilmek için ve milyonda bir hassasiyete sahip Laboratuvar analizlerine tabi oluyor ve helal olma kriterlerine göre değerlendiriliyor. Türkiye'nin İlk Spor Gıdası laboratuvarını TÜBİTAK ile birlikte kuran KAVİ Gıda, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile birlikte ''Whey Proteininin Kas Kütlesi üzerindeki etkisi'' konusundaki ilk araştırmayı yapmıştır.

Yatırım ve İnovasyon

Sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini tüketiciyle buluşturmak çok aşamalı süreçleri kapsar ve bilimsel bilginin niteliklerine hakim olmayı gerektirir. İnsan sağlığının işin merkezinde olduğu üretim sürecine hazırlanırken en çok önem verdiğimiz iş kolu Ar-Ge'dir. Ar-Ge çalışmalarımız hem üretim hem de yatırımlarımızı destekler. Üretim çalışmaları için Türkiye'nin ilk ve tek spor gıdası laboratuvarını TÜBİTAK desteği ile kurduk. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile Whey proteinin kasları beslediğini, kas kütlelerini arttırdığını ve enerji sağladığını, aynı çalışma doğrultusunda HARDLINE ürünlerinin doping maddesi içermediğini yaptığımız ortak çalışma ile bilimsel olarak kanıtladık. HARDLINE olarak ürün geliştirme süreçlerinde Türkiye'nin en önemli kurumları ile çalışmalarımızı sürdürerek, yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Bilimsel çalışmaların yanı sıra üretim miktarını ve çeşitliliğini artırmak için KOSGEB ile birlikte yürüttüğümüz ”Ar-Ge, İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı” bünyesinde yeni makine parkurları kuruyoruz. Kurulan yeni parkurlar ile üretim kapasitemizi ve ürün çeşitliliğimizi çoğaltıyoruz.
Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İşletme Kayıt Belgesi
.
SGS (Uluslararası Bağımsız Denetleme Firması)
HELAL Sertifikası
.
WADA (Doping İçermez)

SGS Sertifikası

Ürünlerimiz, Dünya çapında geçerliliği olan İsviçre menşeili SGS firması tarafından denetlenerek sürekli mikrobiyolojik ve kimyasal analizler ile belgelendirilmektedir. Uluslararası Standartizasyon Örgütünün oluşturduğu, Dünyada Gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan GMP ( Good Manufacturing Practise ) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP ( Hazard Analysis and Critical Control Points ) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

.
Marka Hardline Nutrition
Aroma Çikolata
İçerik Tipi Toz
Besin Çeşidi Soya Proteini
Son Kullanma Tarihi 2017
Gramajı 2300 g
Diğer
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu SPORHRD73-C
 • Gayet iyi bence

  Hardline v max proteini 1 aydır kullanıyorum ilk defa aldım alırken tadı hakkında teredütlerim vardı. İlk kullanımımda bayağı ağır ve yoğun bir tat gelmişti kıvamı cok koyu , blender yardımı ile karıstırınca tadı gayet güzel harika oluyor shaker ile karıstırmayın topaklanma yapıyor baZen , antrenman öncesi ve sonrası alıyorum antrenmanlarda gözle görülür enerji artışı sağladı üründen memnunum fiyat olarak gramaj olarakda cok hesablı arkadaslar diğer siparişimdede aynısından almayı düşünüyorum.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • bende her seferinde değişik şeyler yapıyorum

  ürün içeriği 10 numara bayağı faydasını görüyorum ve uygun fiyat olması çok önemli benim için. çoğu zaman 3, 4 porsiyonunu evde süt ile karıştırıp kaselere koyuyorum içine çilek veya muz gibi meyvaları minik minik keserek atıyorum bazen yulaf ezmesi katıyorum bazen fındık , kuru üzüm vs birkaç saat dolapta bekledikten sonra mükemmel oluyor 2, 3 gün tüketiyorum sonra yine yapıyorum. tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • tadı için güzel bi öneri !!

  ürün fiyat/performans açısından oldukca başarılı..yorumlarda tad ile alakalı yoğun olumsuz görüş gözlemledim. tavsiyem şudur ki ölçeğin 3/1 i süt 3/2 su olarak 450 ml. seviyesinde tüketiniz..muazzam lezzet oluyor. tamamen süt olursa kıvamı ağır oluyor..tamamı su olursada evet tadı bayık kaçıyor..dediğim gibi yapın lezzet sıkıntısını çözün..ayrıca extra protein (süt) (yarım yağlı) tüketmiş olursun

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (0)

 • kimse protein pahalı demesin

  2 kutu bitirdim bende dahil hep şikayet ediyoruz ama buluncada beğenmiyor kötülüyoruz bu vmaxı hep duyuyordum ama bitkisel diye gülüp geçiyordum şu anda daha önce denemediğime pişmanım güç artışı fiziksel faydası mükemmel bende çok beğendim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (1)

 • Yeni Sipariş

  Siparişini yeni verdim. Tadı ve etkisi konusunda tereddütteyim . Umarım pişman olmam :)

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (5)

 • kesin deneyin

  protein oranı servis adeti çok iyi fiyatıda çok uygun taze ve evet tadı süper değil ama benim için önemli değil bu benim için önemli olan içeriği ve etkisi bence çok iyi teşekkürler

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (22) Hayır (0)

 • bitkisel protein için çok çok iyi şaşırdım

  evet tadı çok güzel değil ama beni içerken rahatsız etmiyor tam tersi performansıma faydasını gördüğüm için her gün içiyorum antreman yapmadığım günlerde 1 porsiyon antreman yaptığım günlerde 1 saat önce 1 porsiyon ve antreman biter bitmez 1 porsiyon daha alıyorum 3 ayı geçirdim ve başka hiçbir şey kullanmadım bir tek öncesinde diyetle kilo vermek için l karnitin thermo almıştım sonra vmax a başladım şu anda fizikende ruh halimde çok değişti beslenmenin önemi çok çevremdeki arkadaşlar bana özenmeye başladılar :) herkese tavsiye ederim bu fiyata böyle sonuç bulunmaz fırsat öyle markalara ona buna kanmayın sadece bu yeter tabi profesyonellere demiyorum sağlıklı güçlü ve fit bir sporcu için ideal bence fazlasıyla yeterli

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (27) Hayır (1)

 • Güzel tavsiye ediyorum

  Diğer hardline tozları da denedim bence en iyisi bu. %89 protein oranına sahip. Süt ile daha lezzetli oluyor ama bende çok fazla gaz yaptı o yüzden su ile kullanıyorum. Hiç topaklanma yapmıyor ama dikkatli dökün çok havaya uçuşabiliyor tozlar.

  ÇANKAYA - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (36) Hayır (1)

 • 10 numara...

  Ürünün tadı içilemeyecek kadar kötü değil, sütle gayet iyi, su ile idare eder... 3 haftadır kullanıyorum hem performansta hemde hacimde çok fark yaptı, kesinlikle tavsiye ediyorum.

  BAYRAMPAŞA - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (35) Hayır (2)

 • Harika

  urunde tat değişikliği var elbet ama performansımda artık olduğunu gördüğüm sürece mutluyum amacınız spor yapmaksa proteın ağırlıklı beslenmemizde şart bence tam bana göre tavsiye ederim

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (37) Hayır (1)

 • Tüm yorumları gör (113)
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

5 kelimeden kısa yazılmış yorumlar, hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kiyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
% indirim
---
tarihinde stoklarda olacaktır.
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Hardline Nutrition VMax Çikolata 2300 gr Protein ile birlikte seçebileceğiniz kampanyalar
Hardline Nutrition VMax Çikolata 2300 gr Protein
Hardline Nutrition Shaker 600ml.
Seçili Hardline markalı sporcu besinlerinden en az 1 adet alana Hardline Nutrition Shaker 600ml hediye!
%100
indirim
16,00 TL Bedava
BAŞA DÖN