Dünya genelinde 5000'in üzerinde çalışanı ile oyuncak sektöründe önemli bir yere sahip olan Hasbro firması 1923 yılında kurulmuştur. İlk olarak parça kumaş satışı ile faaliyetlerine başlayan firma, ardından kalem kutuları ve okul malzemeleri satarak üretim alanını genişletmiştir. Firmanın oyuncak sektörüne ilk girişi 1940 yılındaki doktor ve hemşire kitleri ile gerçekleşmiştir. 90 yıllık geçmişi bulunan Hasbro markası, kuruluşundan itibaren sürekli gelişmiş ve büyümüştür. Bugün, firmanın ürün yelpazesinde oyuncaktan, kitaba; elektronik oyunlardan, parti malzemelerine kadar geniş seçenekte ürün yer almaktadır.

Türkiye’de 1984 yılından bu yana faaliyet gösteren firma; Furreal Friends, Marvel Avengers,Transformers, Monopoly, Play-Doh ve Minişler gibi hem çocukların hem yetişkinlerin yakından tanıdığı oyuncak ve oyunları ile sektörde yer alıyor. IOS, Android sistemleri ile uyumlu çalışan Hasbro oyun aplikasyonlarını telefonunuza yükleyebilir veya masaüstü bilgisayar, laptoplardan ulaşabileceğiniz dijital oyunlar, video oyunları ile de kaliteli, farklı eğlence deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Hasbro oyuncak firmasına ait Monopoly, Tabu XL, Cranium, Jenga, Boggle ve Tombala gibi oyunlarla aileniz ve arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Play – Doh oyun hamuru setlerini tercih ederek çocuklarınızın hayal güçlerini harekete geçirerek, yaratıcı fikirler üretmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Markaya ait birçok oyuna ve oyuncağa hepsiburada.com üzerinden ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza ve zevkinize uygun ürünleri filtreleyip, inceleyebilirsiniz. Size en uygun olanını dilerseniz kısa birkaç adımı takip ederek hemen satın alabilirsiniz.

Hasbro

153 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN