Hattat 3031364 On Fren Balatası Master P28d/P30d/P35d/T28d/T30d/T35d 98-->

(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
İlk yorumu sen yaz
Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/20019478/60001488
Ürün Detayları
Marka HATTAT
Stok Kodu 3031364
Üretici Aciklaması ON FREN BALATASI MASTER P28D/P30D/P35D/T28D/T30D/T35D 98-->


Parçaya Uyumlu Araç Listesi
MARKA MODEL MODEL YILI MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
OPELMONZA2000 - 20011.9 DTI59 KW
OPELMONZA2001 - Sonrası1.9 DTI60 KW
OPELMONZA2000 - Sonrası2.2 DTI66 KW
OPELMONZA2003 - Sonrası2.5 CDTI74 KW
OPELMONZA2003 - Sonrası2.5 CDTI88 KW
OPELMONZA2003 - Sonrası2.5 CDTI107 KW
OPELMONZA2006 - Sonrası2.5 CDTI74 KW
OPELMONZA2006 - Sonrası2.5 CDTI88 KW
OPELMONZA2006 - Sonrası2.5 CDTI107 KW
OPELMONZA2007 - Sonrası2.5 CDTI74 KW
OPELMONZA1998 - 20002.5 D59 KW
OPELMONZA1999 - 20002.5 D59 KW
OPELMONZA2001 - Sonrası2.5 DTI84 KW
OPELMONZA2003 - Sonrası2.5 DTi73 KW
OPELMONZA1998 - 20012.8 DTI84 KW
OPELMONZA1999 - 20012.8 DTI84 KW
OPELMONZA2003 - Sonrası3.0 DTI100 KW
RENAULTMASTER2001 - Sonrası1.9 dCi 8060 KW
RENAULTMASTER2000 - Sonrası1.9 dTI59 KW
RENAULTMASTER2000 - Sonrası2.2 dCI 9066 KW
RENAULTMASTER1998 - 20012.5 D59 KW
RENAULTMASTER2004 - Sonrası2.5 dCi84 KW
RENAULTMASTER2006 - Sonrası2.5 dCi74 KW
RENAULTMASTER2006 - Sonrası2.5 dCi88 KW
RENAULTMASTER2006 - Sonrası2.5 dCi107 KW
RENAULTMASTER2003 - Sonrası2.5 dCi 10073 KW
RENAULTMASTER2001 - Sonrası2.5 dCi 12084 KW
RENAULTMASTER1998 - 20012.8 dTI84 KW
RENAULTMASTER1989 - 199828-35 2,5 D55 KW
RENAULTMASTER1989 - 199828-35 2,5 TD72 KW
RENAULTMASTER1980 - 199828-35 2.5 D52 KW
RENAULTMASTER1989 - 199828-35 2.5 D55 KW
RENAULTMASTER2005 - Sonrası3.0 dCi 12085 KW
RENAULTMASTER2003 - Sonrası3.0 dCi 140100 KW
RENAULTMASTER2005 - Sonrası3.0 dCi 160115 KW
RENAULTMASTER1989 - 199835 2,5 TD69 KW
RENAULTTRAFIC2001 - Sonrası2.5 dCi 13599 KW
RENAULTTRAFIC2003 - Sonrası2.5 dCi 13599 KW
RENAULTTRAFIC2006 - Sonrası2.5 dCi 145107 KW


Parçanın Oem Numaraları
ORİJİNAL MARKA ORİJİNAL KOD
OPEL4502797
OPEL7701207166
OPEL1605979
RENAULT4501150
RENAULT7701205294
RENAULT7701206369


Parça Özellikleri
Montaj yeri, Ön aks
Fren sistemi, Bendix
Kontr. isareti, E990R-01704/030
Uzunluk, mm138,8
Yükseklik, mm66,5
Kalınlık, mm18
Agirlik, kg1,813


Marka Hattat
Uygun Opel Modelleri Monza
Uygun Renault Modelleri Trafic
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTAPALO80003750
Hattat 3031364 On Fren Balatası Master P28d/P30d/P35d/T28d/T30d/T35d 98--> Yorumları
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
% indirim
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN