Yaz aylarının gelmesiyle daha da etkin bir hâle gelen havuz sezonu, havuz ihtiyaçlarını da arttırmaya devam ediyor. Sürekli devir daim içerisinde olan havuzların içine çektiği akışkana kinetik ya da potansiyel bir enerji kazandırılması gerekir ve bu işe yarayan aygıt havuz pompalarıdır. Kısacası içerideki sıvının taşınmasını sağlayan cihazdır.
Havuzların içerisinde bulunan sepet ızgara sayesinde, pompaya zararlı olabilecek parçalar tutulur ve pompa içerisine girmesi engellenir. Bu yüzden sepetin sık sık temizlenmesi kesinlikle şarttır.
Havuz pompalarının bakım aşamasında, güç kaynağının kapalı konumda olması gerekir. Makine dairesindeki skimmer, süpürge, dip emiş ve nozul vanaları da aynı şekilde kapalı konumda olmalıdır. Pompada bulunan üst kapağın altında bir sepet bulunur. Bu sepeti temizleyerek borunun yön boşlukları doğru olacak şekilde tekrar yerine yerleştirmeniz gerekir. Üst kapağını açtığınız pompanın sepet haznesinin içerisini su ile doldurduktan sonra kapatabilirsiniz. Ayrıca havuz pompalarının susuz olarak çalıştırılmamasına dikkat ediniz.
Sitemizde, özel amaçlı yüzme havuzları için olan pompalara ve karşı akıntı için yüzme havuzu pompalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Santrifüj pompalar, masaj havuzu vs. gibi havuzlarda da kullanılabilir. Üstelik deniz suyu kullanımına da uygundur.
Yaptığınız her ürün alışverişinde fırsat ve kolaylıklar sunan hepsiburada.com ailesi, 30 kategoride çeşitli ürünlerle sizlere hizmet etmektedir. Üstelik sizler için kargo ve taksitli alışveriş imkânına da sahiptir!

Havuz Pompası Fiyatları

251 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. GEMAŞ
  2. Astral
  3. Nozbart
  4. Kripsol
  5. WaterFun
  6. POOLLINE
  7. ANTECH
  8. Predatorfun
  9. Espa
  10. Mega Pool
  11. Emec
  12. Gardena
  13. FINTECH
  14. HEISSNER
  15. Johndeere
  16. Pina
  17. Sealand
  18. Veta
  19. Wolf-Garten
  20. Zodiac
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001195/60004625
BAŞA DÖN